unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 30-07-2010, 00:19   #5651
Stallion
Stallion - Awatar

Na forum od: 21-04-2003
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2223
Stallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizasta
rozwin swoja mysl texet, bo mam podobny poglad, a jeszcze nic go nie zachwialo :P
<18:52:49> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: kurwa typie, wez to w 1 film zrob a nie 1000 plikow
<18:53:04> "sOuL`" zaczepia Cię. nie mam do tego programu i nie umiem jestem od fragowania
<18:53:32> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: a czym ucinasz filmy?
<18:53:52> "sOuL`" zaczepia Cię. alt f9 shadowplayem gdy odpalam film
<18:54:04> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: OJACIEPIERDOLE
Stallion jest obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-07-2010, 00:26   #5652
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9912
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Fajna laseczka w miniaku cooper s, taka malolata z 25 lat, pogadalem z nia troche, okazalo sie ze pracuje gdzies tam, narzekala na korki rano etc.

chociaz w sumie mogla klamac tego nigdy nie sprawdze, ale ja bym jej wierzyl, byla dosc elokwentna i nie uzywala jezyka durnej dupy

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-07-2010, 10:58   #5653
lbn*w4rl0ck^
hardcore papa

lbn*w4rl0ck^ - Awatar

Na forum od: 19-08-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 5672
lbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizasta
Ok odebrałem prawko i wypuściłem się sam na miasto dzisiaj po raz pierwszy Cholera trochę miękkie nogi, przytłacza jednak całokształt ruchu jak się nie ma nikogo obok siebie Ale mam na dzieję że u świeżo upieczonego kierowcy to raczej normalna sprawa

Btw sprzęgło w Golfie 4 bierze tak dramatycznie wysoko że aż nienaturalnie, muszę całkowicie od nowa wyczuwać auto
Stare 30-07-2010, 11:39   #5654
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 9912
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Cytat:
lbn*w4rl0ck^ pisze: Podgląd Wiadomości
Ok odebrałem prawko i wypuściłem się sam na miasto dzisiaj po raz pierwszy Cholera trochę miękkie nogi, przytłacza jednak całokształt ruchu jak się nie ma nikogo obok siebie Ale mam na dzieję że u świeżo upieczonego kierowcy to raczej normalna sprawa

Btw sprzęgło w Golfie 4 bierze tak dramatycznie wysoko że aż nienaturalnie, muszę całkowicie od nowa wyczuwać auto
naturalne, nic sie nie przejmuj

grube afera w spodniach jest teraz wlasnie NAUCZYSZ sie poruszac w ruchu miejskim, bo kurs Lki to jest zdecydowanie za malo

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-07-2010, 11:58   #5655
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6685
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
w kazdym razie zadzwon Wary jak juz sie bedziesz zblizał do Krakowa :>

nie mowie, ze sie boje, gdzie tam .... ale ostroznosci nigdy za wiele :>
Stare 30-07-2010, 13:11   #5656
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9649
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Cytat:

Nic nie bój, normalna sprawa Pojeździj trochę po mieście, najpierw po mniej ruchliwych (sterowanie samochodem, wyczucie sprzęgła, dynamiczne poruszanie się, ogarnięcie kokpitu itp), potem na bardziej zatłoczone (korki również wskazane ) i za miesiąc-dwa, przestaniesz myśleć o tym co robić za kółkiem - w sensie sterowania, tylko po prostu będziesz to robił No i przede wszystkim będziesz mógł się skupić na zachowaniu na drodze Poza tym, gdy poczujesz się pewnie, zaczniesz robić głupoty (jesteś facetem, a facet zawsze jest i pozostanie dzieckiem:P) do pierwszego "zdarzenia" - także życzę Ci łagodnego "Zdarzenia" (ja porysowałem plastikowy zderzak i zdjąłem oponę z felgi na krawężniku jak brałem zakręt - nie zauważając że jest pokryty grubą warstwą lodu (wcześniej pękła tam rura - a była zima - temp spadała do -20 stopni ) - to było w 1,5 miesiąca od pierwszego samodzielnego kierowania samochodem

pozdro i szerokości kolego

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-07-2010, 13:13   #5657
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1690
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
Tak jak necro pisał, wszystko to kwestia czasu, wyczucia samochodu i przyzwyczajenia się. Za miesiąc lub dwa juz nie bedziesz myslal o tym w taki sposob, szerokiej
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-07-2010, 15:03   #5658
jakub
I jak Ibisz K jak KDK

jakub - Awatar

Na forum od: 25-07-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 4277
jakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizasta
Cytat:
możliwe, że jak sprzęgło bierze zbyt wysoko to zużyta jest tarcza :*

powodzenia w realu
Stare 01-08-2010, 10:59   #5659
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5497
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
i pamietaj warlock ze miasto to wielki tor wyscigowy, trzeba byc pierwszym na mecie, zapierdalac tylko do odcinki, a wszyscy wokol to leszardy i trzeba im pokazac kto jest panem drogi. To jest jedynie sluszna droga prowadzenia pojazdu... jak nie Ty ich, to oni Ciebie - pamietaj. Jestes najszybszy albo jestes lamusem i zadna maniurka nie kichnie nawet w Twoja strone, nie mowiac o pozostawieniu sladu slimaka na fotelu pasazera : >

Najszybszy w miescie woz!

///Swoja droga jestem juz u siebie w miescie i wczoraj mialem niebywala przyjemnosc wozenia sie w przefurze. Nie mam pytan i nie moge doczekac sie dzisiejszej przejazdzki - kolega da mi poprowadzic : > : > : >
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-08-2010, 12:03   #5660
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5953
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
Cytat:
Terminator'e pisze: Podgląd Wiadomości
takie rzeczy tylko dla pracujacych
pewnie musisz pracowac 8h ale takie jest zycie kolego
ja moge sie opierniczac i trolowac na forum 24 h : >

nooo
a poza tym to Adamus, nie wszyscy graja w gry komputerowe
ja na przyklad jak mialem Twoje 22 lata to gralem srednio 10/h dziennie
nie widze w tym problemu, gra fajna rzecz

ale teraz nie gram i dlatego mam czas na wyzsze cele
czyli trolowanie : >
Mieszkasz z matką i nie pracujesz? ile ty masz lat?
W wieku 22lat grałeś 10hdziennie? Ja pierdole...
Proszę o dożywotnie zbanowanie tego człowieka.

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości