unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 15-07-2010, 13:32   #1
[dS]vegeta
[dS]vegeta - Awatar

Na forum od: 19-03-2008
Miejscowość: kielce
Rep P0wah: 60
[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta
[pomoc] pomoc wedkarska potrzebna:)

jezeli ktos wedkuje z okregu kieleckiego na wisle mam takie male pytanko z tego co mi wiadomo nie nie wolno lowic nam w kilku miejscach na wisle

gdzie nie wolno?

a gdzie wolno :P ?
Stare 15-07-2010, 13:58   #2
[<O>]*JuN
Piona

[<O>]*JuN - Awatar

Na forum od: 04-05-2002
Miejscowość: GostyŃ/March
Rep P0wah: 2970
[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta
masz karte ?:P i wykupione pozwolenie ? bo chyba nie bedziesz kusowac?;D ale strzelam ze nie masz :P bo jak bys mial to wiedzial bys gdzie mozesz :P
Stare 15-07-2010, 13:58   #3
Kamil_PL
.

Kamil_PL - Awatar

Na forum od: 18-06-2006
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7347
Kamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizasta
logiczne ze nie mozna ze sluz, mostow i tam, tylko wg przepisow ok 50 m od nich;p a co do miejsc to nie wiem zarzuc na grunt, jak nikt sie nie bedzie czepial to bedziesz mogl, a jak ktos Cie bedzie przeganiał ze straży wodnej, ewentualnie koles z PZW to powiesz ze nie wiedziales bo 1 raz tu jestes pozdrawiam

/ps trzeba za splawikowe oplacac jak sie chce tylko spinning? jak to teraz jest?
Użytkownika Kamil_PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-07-2010, 15:08   #4
[<O>]*JuN
Piona

[<O>]*JuN - Awatar

[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta[<O>]*JuN - masta of dizasta
tak musisz
Stare 15-07-2010, 21:07   #5
[dS]vegeta
[dS]vegeta - Awatar

[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta[dS]vegeta - masta of dizasta
nie zrozumieliscie mnie noobki:P
mam wsio co trzeba i wedkuje juz dziwczyny 14 lat
wiec nie musisz mi kamilku tlumaczyc te pierdoly co pisales i jaka metoda lapac

moze niejasnie napisalem w pierwszym poscie, poprosyu w tym roku okreg kielecki nie zaplacil jakiegos tam porozumienia , i nie mozemy lapac na wisle chyba od polanca w gore, a mozemy chyba w sandomierzu i annopolu czy cos takiego
chcem sie wybrac wkoncu na jakies ppare dni na rybki nad wisle wyciagnac cos lepszego

a nie wiem GDZIE DOKLADNIE MOZEMY :P
a ni9e chcem wylapac pare stow mandatu
Stare 16-07-2010, 01:17   #6
[<O>]*JuN
Piona

[<O>]*JuN - Awatar

tak tak wedkujesz 14 lat i takiego czegos nie wiesz ? sory koles ... idziesz do kazdego bliskiego zwiazku i ci powiedza co mozesz .... mozesz cala rzeke ... tylko masz zabronione miejsca jak ci kolega wyzej napsial ... inaczej nie mozna zabronic ... jak masz WYKUPIONE
Stare 16-07-2010, 14:48   #7
Kamil_PL
.

Kamil_PL - Awatar

Na forum od: 18-06-2006
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7347
Kamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizasta
no wlasnie jak oplacasz karte od 16 roku zycia to wiesz gdzie robisz wplaty na pzw. moze to chodzi o jakies rezerwaty dzikich stonek ziemniaczanych albo parki krajobrazowe...W ogole nie wiem po co placic jak ryby nie biora, jest malo miejscowek, doly panstwowe nie sa zarybiane... przynajmniej w moim okregu
Użytkownika Kamil_PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2010, 19:47   #8
[dS]vegeta
[dS]vegeta - Awatar

latwo powiedziec ze mozna sie przejsc sie do zwiazku jak sie pracuje a jak oplacalem to tyle mi powiedzieli co ja teraz wam ze nie jest podpisane porozumienie z jakims tam okregiem i tam gdzie ejzdzilem na wisle zawsze juz nie moge musial bym wyrobic soebie karte w tarnobrzegu chyba i dopiero by cos z tego bylo ale po co mi kurna ddwie karty
robimy z kumplem wypad w poniedzialek w strone sandomierza trzeba szukac nowych mjejscowek :P

a co do waszych powyzszych wypowiedzi to szkoda gadac :P
chcecie byc madrzy a gowno wiecie

chyba z jakimis klusownikami gadam

liczylem na pomoc ludzi z kielc a jak nie wiecie co sie dzieje w naszym okregu
to sie nie wypowiadajcie
Stare 16-07-2010, 22:36   #9
radio
Saturnine@Gelidra

Na forum od: 07-05-2002
Miejscowość: Gelidra
Rep P0wah: 2736
radio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizasta
no! juz nawet ryby kradniecie! KLUSOWNICY
Użytkownika radio nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2010, 23:37   #10
respectt
GRAM DZIWKO

respectt - Awatar

Na forum od: 13-04-2008
Miejscowość: 19 południk
Rep P0wah: 1095
respectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizastarespectt - masta of dizasta
ponton bierzesz, gogle + butla z tlenem i łapiesz suki na obiad!

Użytkownika respectt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości