unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 05-06-2004, 15:03   #1
hamer
hamer - Awatar

Na forum od: 17-11-2002
Miejscowość: Szczecinek
Rep P0wah: 46
hamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;p
Komunikacja glosowa w UT2004

Elo! Jestem nowym graczem UT 2004 zalogowałem sie na waszej stronie. Niewiem za bardzo do kogo mógłbym zwrócić sie o pomoc więc pisze do prowadzącego strone. ( Sorki za zawracanie d**** a dlaczego zaraz sam przeczytasz ). Kupiłem tą gierke niecałe 2 dni temu i mam pytanie dotyczące komunikacji głosowej z botkami. Mam zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Uaktywniłem go na kompie (działa, słysze swój głos w słuchawkach i kiedy UT działa też). Uruchamiam np. tryb CTF naciskam klawisz odpowiedzialny za aktywacje mikrofonu, wydaje polecenie botowi rozpoczynając od kodu ( np. Bravo, Cover me ) i nic...
Botki kompletnie nieragują na komendy ( niemam problemów z wymową ucze sie Angola od podstawówki ).
Goście z serwisu Cd Projekt niewiedzą czemu tak sie dzieje...

I tutaj mam pytanie do was co robie źle lub czego nie zrobiłem ( może jakaś opcja w audio? ). Uprzejmie prosze o odpowieć lub kontakt z osobą która wie co jest "grane"

Ps.1 Zauważyłem coś dziwnego ( mam przypisane do klawiatury numerycznej niekture komendy jak np. Atack, Defend czy Cower me )
Kiedy wydaje te komendy ręcznie o przyjęciu rozkazu meldują się wszystkie botki, natomiast kiedy powiedziałem do mikrofonu kod ( podczas moich daremnych prób wydania rozkazu ustnie ) bota np. Bravo i przez przypadek nacisnołem klawisz rozkazow moja postać wydała rozkaz botowi Bravo!?!

Ps. 2 Jeszcze jedno. Czy nazwa bota która jest nad jego gową, po wypowiedzeniu jego kodu powinna zmienić kolor na zielony i czy po wypowiedzeniu ustnym rozkazu otrzymam jego potwierdzenie tak jak się to dzieje podczas wydawania poleceń ręczne?

To mój adres e-mail: exe_wit@interia.pl Znajdziesz mie też na waszej stronie ( bardzo profesjonalnej skąd inąd ) pod nickiem: Vatarr

Dzięks!

//wrote by Vatarr :P
Stare 05-06-2004, 15:46   #2
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 612
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
z tego co mi wiadomo to komunikacja glosowa sluzy do gry w sieci, czyli z innymi graczami z botkami nie gram, ale raczej wydaje mi sie to dziwne zeby one slyszaly =]

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-06-2004, 18:49   #3
d3mo!
inFusion

d3mo! - Awatar

Na forum od: 02-02-2003
Miejscowość: DM-Chrzanów
Rep P0wah: 165
d3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizastad3mo! - masta of dizasta
Boty nie reaguja na komendy glosowe wydawane przez ciebie tylko na komendy tekstowe które sa podbindowane pod odpowiednimi klawiszami.
Stare 05-06-2004, 19:27   #4
johny_luzak
WYBZYKANY

johny_luzak - Awatar

Na forum od: 19-11-2003
Miejscowość: N=52°07' E=20°40'
Rep P0wah: 379
johny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizasta
sorki - ale niezly LOL
jeszcze chyba troche poczekamy na takie rzeczy
w sumie zastanawiam sie kiedy zagram sobie w takiego unreala coby wygladal jak film i czy tego dozyje
RAZ ładne strony internetowe DWA GG #3207918 .TRZY tanie tusze i tonery i CZTERY
Użytkownika johny_luzak nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-06-2004, 22:50   #5
hamer
hamer - Awatar

Na forum od: 17-11-2002
Miejscowość: Szczecinek
Rep P0wah: 46
hamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;p
Cytat:
Wysłane przez: Xytrass
... ale raczej wydaje mi sie to dziwne zeby one slyszaly =]
A jak masz prog do nauki angielskiego na kompa to jak powiesz powiedzmy dobrze to pokazuje zaluzmy OK. Jak powiesz Cover me! I to powiesz podobnie jak to zapisane to bot coveruje. Podobnie dziala przeciez wybieranie glosowe w telefonach.

To co napisaliscie to wiadomo od ut99, lecz jak napisal CD-Projekt nie wie jak rozwiazac ten problem, czyli nie napisali mu, ze takiej funkcji nie ma. Lamy bo lamy, ale powinni wiedziec co sprzedaja. Sam to wymyslil sobie?

PS: Wydaje mi sie, ze jesli tego nie ma powinni to dodac. 2004 rok i nie ma co lolowac :P Jezeli nie z voiceami angielskimi to kazdy by sobie poprostu swoj glos przyporzadkowal odpowiedniemu ruchowi bota.

Ostatnio edytowany przez hamer; 05-06-2004 o 22:54
Użytkownika hamer nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-06-2004, 01:28   #6
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 612
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
prawda jest taka ze malo osob gra z botami, gra jest raczej kierowana do ludzi ktorzy graja po necie - tak wiec nie ma co liczyc na takie bajerki. Moze byloby to niezlym urozmaiceniem dla n00bow

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-06-2004, 14:20   #7
Shiro_4
born to play

Shiro_4 - Awatar

Na forum od: 26-03-2002
Miejscowość: None or Unknown
Rep P0wah: 0
Shiro_4 - poprawny politycznie
xy hamer ma jak najbardziej racje. Epic nie wiedziec czemu wbudowal ten bajerek do gry i jak najbardziej dziala. Proponuje sprawdzic czy masz zainstalowany programik speechredist.
Użytkownika Shiro_4 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości