unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 08-02-2006, 20:37   #1
glonu
riczard

glonu - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 63
glonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizasta
Zapomniałem hasła do maila ( pomocy )

Wiec tak zapomniałem hasła do konta mailowego ktorego nieuzywałem od dłuzszego czasu , niestety niepamietam co podawałem w pytaniu i odpowiedzi potrzebnej do odzyskania hasła .Jakby to powiedziec jestem w kropce mam wazna korespondencje a niemoge jej przeczytac Jak by ktoś mogl pomoc i dac jakis program do złamania hasla na skrzynce mailowej byłbym wdzieczny

// btw mail zalozony jest na tlenie
Stare 08-02-2006, 20:41   #2
NOX5TRON
..::maSSiVe cOOl::..

NOX5TRON - Awatar

Na forum od: 22-02-2003
Miejscowość: RUDKA KOZŁOWIECKA
Rep P0wah: 1818
NOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizasta
marne szanse. ale sproboj komunikato zainstalwoaci podac adres, chaslo chyba samo sie dodawalo, chyba, bo tak fizycznie to nie ma szans na zlamianie hasla, ostatecznei mozesz pisac maila do zarzadu O2

==--bitch Clan Member--==// bitch|n5t`INACTIVE
Mój IT Blog | F.H.U.Speedway | Unreal.pl | CarbonPlast
Użytkownika NOX5TRON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2006, 20:47   #3
solex
pokerstars.com

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: rotterdam
Rep P0wah: 1750
solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
Cytat:
glonu pisze:
Jak by ktoś mogl pomoc i dac jakis program do złamania hasla na skrzynce mailowej byłbym wdzieczny
Radzę Ci wyciąć ten kawałek z tematu Twojego póki możesz Po co Pajda ma whine`ować :] ?! Pamiętaj w tym dziale o hakerstwie się nie piszę, nie jest ono tu mile widziane

Pozatym jak masz kruchą pamięć to teraz żałuj bo wątpie żeby Ci przysłali hasło. Nikome masz na to szanse...
Jak sobie nie przypomnisz tego hasła to raczej możesz pożegnaćsię z tą jak i z innymi korespondencjami na tej skrzynce

// sram na Twojego repa

Ostatnio edytowany przez solex; 08-02-2006 o 21:04
Użytkownika solex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2006, 20:51   #4
glonu
riczard

glonu - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 63
glonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizastaglonu - masta of dizasta
pamietaj ze jak mi solex dajesz rady to musza one miec sens bo inacze niedostaniesz repa ;x

// btw nikt niewie ? napewno sa tu jacys pr0hakerzy ktorzy maja takie programiki
i to wlasnie do nich kieruje moj problem
Stare 08-02-2006, 21:26   #5
Ciunniek
Ciunniek - Awatar

Na forum od: 15-03-2002
Miejscowość: Myślenice
Rep P0wah: 5092
Ciunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizasta
taaaa, powodzenia w lamaniu hasla na o2. jak uzyjesz brute force to moze, ale niekoniecznie zlamiesz haslo za 3 miesiace

Cytat:
niestety niepamietam co podawałem w pytaniu i odpowiedzi potrzebnej do odzyskania hasła
imho pytanie to oni Ci podaja zebys mogl na nie odpowiedziec... ;> walcz metoda prob i bledow wpisuj wszystko co Ci przychodzi do glowy jako mozliwe haslo i zapisuj na kartce
Użytkownika Ciunniek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2006, 21:30   #6
antikkr
ZBANOWANY !!!

antikkr - Awatar

Na forum od: 22-01-2006
Miejscowość: Bolkowo
Rep P0wah: 0
antikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznieantikkr - podejrzany politycznie
glonu, nie ma programów do "lamania haseł na tlenie"

1. Ile znaków liczyło twoje stare hasło? W granicach? Jak mocne było (czy były cyfry, etc.)
2. Czy na tlenie blokuje się hasło po iluś złych próbach?

można bruteforcem zjechać... długo potrwa, ale jedyna metoda bez większej zabawy.
Użytkownika antikkr nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2006, 21:33   #7
Cra$H
Cra$H - Awatar

Na forum od: 02-06-2002
Miejscowość: swinoujscie
Rep P0wah: 1719
Cra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizasta
na o2 maja system ktory daje bana po brutus-force
predzej sobie to haslo przypomnisz niz je zlamiesz :P
Użytkownika Cra$H nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2006, 22:20   #8
mr_anderson28
mr_anderson28 - Awatar

Na forum od: 22-01-2006
Miejscowość: bydgoszcz
mr_anderson28 - nijaki taki
fakt, masz problem, mój kumpel miał to samo i nic mu sie nie udało zdziałać na tlenie, daj sobie spokój
Stare 09-02-2006, 07:17   #9
plej
die mf die!

plej - Awatar

Na forum od: 13-01-2006
Miejscowość: HELL
plej - coś tu śmierdziplej - coś tu śmierdziplej - coś tu śmierdziplej - coś tu śmierdziplej - coś tu śmierdziplej - coś tu śmierdzi
Cytat:
Cra$H pisze:
na o2 maja system ktory daje bana po brutus-force
predzej sobie to haslo przypomnisz niz je zlamiesz :P
dlatego ja zawsze PZU, zapisuje sobie w jednym pliku txt, bo pamiec zawodzi czasami ;/
Stare 09-02-2006, 07:47   #10
[Sith]Luslom
[Sith]Luslom - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 400
[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta
Miałem to samo...

W regulaminie jest tekst o tym, że nie wysyłają zapomnianych haseł... Pomimo to do nich napisałem - nikt oczywiście nie odpisał

Ale nie martw się - po pół roku nieużywania skrzynka jest kasowana i będziesz mógł założyć jeszcze raz taką samą (ja tak zrobiłem) :P

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości