unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 18-11-2007, 12:56   #1
sNc
uzdatniacz tlenu w pluca

sNc - Awatar

Na forum od: 15-03-2005
Miejscowość: Siechnice
Rep P0wah: 1894
sNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizasta
MICROSOFT WORD

po napisaniu tekstu ( np pare linijek ) chce go potem zedytowac czy cos wstawic , "program" zjada mi litery które występuja między tekstem czyli:

napisz np

Ala ma kota a kot ma Ale

i jak chce cos wpisac pomiędzy //Ala\\ a //ma\\ np. Kowalska
to wychodzi to tak:

Ala Kowalskaa kot ma Ale

robi sie DELETE następnych wyrazów w ramach dodania nowego tekstu

mam nadzieje ze kumacie o co chodzi xD

wiecie gdzie to w opcjach zmienic ??
Użytkownika sNc nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-11-2007, 13:09   #2
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 11807
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
omg nigdzie w opcjach jesli dobrze ogarniam, to masz wcisniety klawisz INSERT w wordzie nacisnij drugi raz i tak nie bedzie

insert w wordzie powoduje zastepowanie "nastepnych" liter

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-11-2007, 14:37   #3
sNc
uzdatniacz tlenu w pluca

sNc - Awatar

Na forum od: 15-03-2005
Miejscowość: Siechnice
Rep P0wah: 1894
sNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizastasNc - masta of dizasta
Ty dobrze dziekowa ; ]]]] nie wieidzlaem pozdro ;]

yebalem sie z tym przez cala praca na geografie polityczna .... xD
Użytkownika sNc nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-11-2011, 11:22   #4
Xirios
Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 11101
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Przepraszam za górnictwo, ale nie chcę zakładać nowego tematu.

Pracowałam nad tekstem [Word 2000] i nagle wyłączono mi prąd. Po włączeniu komputera mam taką oto niespodziankę:

Resety, ponowne włączanie komputera nic nie dają. Może po prostu trzeba zamienić coś w opcjach, by przywrócić normalne litery? Jak zmieniam na dowolną czcionkę, ciągle mam kwadraty... A tekst jest dla mnie bardzo ważny.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dosłownie ułamki sekund przed wyłączeniem prądu kliknęłam na ikonkę dyskietki, by zapisać pracę. I chyba ona nie zdążyła się zapisać. Może to od tego?

/Program Word Password Recovery nie otwiera pliku.

Ostatnio edytowany przez Xirios; 21-11-2011 o 12:07
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-11-2011, 14:18   #5
panda
student xD

panda - Awatar

Na forum od: 18-07-2005
Miejscowość: Stalowa Wola / Warszawa
Rep P0wah: 1815
panda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizasta
nic z tego nie będzie. Nauczcie się korzystać z edytorów i plików w chmurze ( google docs ! ), to nic takiego się Wam nie będzie działo

Użytkownika panda nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-11-2011, 14:41   #6
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań / Aleksandrów Kujawski
Rep P0wah: 6201
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Niestety Xiri shit happens, wspolczuje bo takie rzeczy sa bardzo frustrujace. Tak jak przedmowca powiedzial nic z tego nie bedzie. Najlepiej ustawic sobie w Wordzie jakis bardzo czesty auto-save, zawsze wtedy mniej pracy w plecy w przypadku awarii...
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-11-2011, 14:48   #7
Xirios
Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 11101
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Fakt, nic się nie da zrobić. W tempie też nie ma tych plików, o dziwo (zawsze był włączony autosave, a pliki było widać w trybie "pokaż wszystkie pliki i foldery"). Dobrze, że swoją pracę trzymam na penie, jednak ostatnie zgranie robiłam kilka dni temu. Tak więc cała redakcja tekstu będzie lecieć prawie od nowa :P

Pech właśnie polegał na tym, że prąd wyłączyło, jak plik się zapisywał, dokładnie w czasie tych ułamków sekundy.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-11-2011, 15:11   #8
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 5872
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
Cytat:
panda pisze: Podgląd Wiadomości
nic z tego nie będzie. Nauczcie się korzystać z edytorów i plików w chmurze ( google docs ! ), to nic takiego się Wam nie będzie działo
nauczcie sie korzystac z laptopow/netbookow to nic takiego sie wam nie bedzie dzialo (sic!...). wiekszosc osob korzysta z normalnych edytorow tekstu i zmieniac nie chce. chyba nic sie na to juz nie poradzi. posypal ci sie plik calkowicie tym zapisem przed utrata pradu

/ swoja droga AHHAHAAHAHAHAHAHAHAHA jaki temat

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości