unreal.pl

unreal.pl (https://forum.unreal.pl/index.php)
-   Unreal Tournament 2003/2004 (https://forum.unreal.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   I co teraz porabiacie staruszki? (https://forum.unreal.pl/showthread.php?t=43228)

Xytrass 22-04-2020 17:11

I co teraz porabiacie staruszki?

:D

Dobrze że jeszcze hasło pamiętałem.
Pozdrawiam wszystkich z którymi daaawwno temu grałem i dyskutowałem na tym forum :)

R | ~M@ckyy~ 31-05-2020 00:17

Warframe

Warframe od Digital Extreme :)

kostek 16-07-2020 14:26

Ja to głównie pasjansa układam..., ale czasami, szczególnie po porannej kawie, to i sapera odpalę...

PrezeS 11-09-2020 20:42

pzdr xd

Mroziu 666 12-09-2020 15:18

Quake champions i liga legend z znajomymi od czasu do czasu i gry singlowe.

Xirios 17-12-2020 14:00

Cytat:

Xytrass pisze: (Post 787221)
:D
I co teraz porabiacie?
Dobrze że jeszcze hasło pamiętałem.
Pozdrawiam wszystkich z którymi daaawwno temu grałem i dyskutowałem na tym forum :)

To samo co w chwili rejestracji na forum. Tylko czasem nowe gierki dochodzą (obecnie Wiedźmin, niedawno seria We Were Here czy Serious Sam). Gracze z różnych scen są, a zaraz ich nie ma, tylko z jednym przyjacielem stale utrzymuję kontakt.

ldm69sOulz 01-01-2021 03:32

Cytat:

Xirios pisze: (Post 787368)
To samo co w chwili rejestracji na forum. Tylko czasem nowe gierki dochodzą (obecnie Wiedźmin, niedawno seria We Were Here czy Serious Sam). Gracze z różnych scen są, a zaraz ich nie ma, tylko z jednym przyjacielem stale utrzymuję kontakt.

Siema byku, gdzieś jest filmik jak cisniesz rapsy po francusku na lanach w sali LDM! Petarda , b1o to chyba ma 🎉🎉🤣🤣

Terminator'e 02-01-2021 12:19

Cały czas fajnie się gra w UTka 4 tylko jak się ma łącze, nie tak jak ja, więc muszę zamiast DMa grać BLITZa w którym tez 90% czasu gram w niegrywalnych warunkach, ale ja tak mam od 15 lat (w UTku1 tak samo) więc w sumie tego sie nie przeskoczy.
UTek 4 ma też to dobre że mozna go w każdej chwili zminimalizowac, natyhcmiast to robi i się nie zawiesi po powrocie itd itp - ogormna roznica w porownaniu do UTka1
No i druga rzecz, że grafika ma duzo lepszy kontrast przez co nie męczą się oczy tak, mysle że zmeczenie oczu z plowe mniejsze jak w UTku1 i ogolnie tempo jest nizsze a w moim podstarzalym wieku to ogromna zaleta :]

Jak dla mnie UTek4 jest idealny do takiego spokojniejszego grania, co prawda w tej grze jest jakieś 90% calkowicie niekumatych graczy no ale to już taka przywara dzisiejszego świata, nikomu nie chce się ruszyć dupy i tak się zorganizować żeby grac lepiej, tylko tak nerdzą nerdy .. no życie, to już nie te pokolenie sprzed pejsbuka i srajfonów, tylko takie któremu juz wogole nic sie nie chce z siebie dac :]

Abadon1 10-01-2021 01:08

siema chłopaki, kupe lat.. ciekawe czy ktos mnie pamieta jeszcze xD

odpalilem nowe unreal tournament.. grywam sobie średnio wchodzi.. jak patrze na ut2k4 to sie łezka kreci..

szymwat 10-01-2021 12:44

Siema, grałem w UT3 i tez się łezka kręci. Posmigał bym jeszcze, nawet ut4 by mnie zadowoliło. Gra ktoś jeszcze?

Czas podawany jest w GMT +2. Teraz jest 19:12.