Podgląd Wiadomości
Stare 12-10-2005, 19:03   #38
WyrwiNera
WyrwiNera - Awatar

Na forum od: 14-11-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 64
WyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizastaWyrwiNera - masta of dizasta
Cytat:
megoza pisze:
Bramkarze :
Boruc i Dudek - obydwaj sa conajmniej bardzo dobrymi golkiperami, ale Jurek dopiero co wyleczyl kontuzje. Mam do niego bardzo duza sympatie, jednakze sadze ze w tym momencie od pierwszej minuty powinien wystapic Boruc.

Obrona :
Na prawej stronie tylko Baszczynski, boze ja nie moge patrzec na te Zewlakowy i te Rzęsy (), przeciez to nie biega tylko tuła sie po boisku. Nie dosc ze nie maja kondycji ani umiejetnosci to jeszcze jest chyba lekki problem z zaangazowaniem.
W srodku obrony postawilbym na duet Bak / Jop, gdyz Klos mimo, ze jest swietnym obronca to ostatnio jest w naprawde kiepskiej formie.
Jesli zas idzie o lewa strone, to tutaj jest najwiekszy problem - chyba jedynym wyjsciem jest wystawienie Rząsy, ale sam mam mieszane uczucia odnosnie jego gry.

Pomoc :
Tutaj zdecydowanie na Lewej stronie Kosowski, na prawej Smolarek. Juz wiele razy udowodnili, ze zaden przeciwnik im nie straszny. Jesli zas idzie o srodek to sa dwa warianty : w srodku Krzynowek i Sobolewski ) Chociaz nie wiem jak Jacek poradzilby sobie w tej nowej roli. Ewentualnie Kaźmierczak za Krzynówka, a Krzynowka po przerwie wpuscic za Kose, ktory ma sile tylko na 60 minut z reguly. )
Radomski, Mila <----- tym panom juz podziekujemy

Atak :
Bezapelacyjnie Frankowski i Zurawski. Rasiak jest dobrym zawodnikiem, ale niestety slabszym od exwislackiego duetu. Jednak sadze, ze pan Janas jak zwykle postawi na Rasialdo...

Jesli zas chodzi o Niedzielana, to nie pownien on byc wogole brany pod uwage. Inna sprawa to Oli, bylby grozny nawet jako zmiennik.
Bardzo dobrze kombinujesz, musisz wyruchać Janasa (ze stanowiska)
Niedzielan też patałach, dziwne, że o nim zapomniałem.