Podgląd Wiadomości
Stare 29-03-2009, 13:14   #8
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Czyli rozumiem, że w jednym z najbardziej zaawansowanych edytorów nie zbuduję brushami czegoś równie prostego, co zawijany korytarz na Kładce, zaznaczony poniżej (pozwolę sobie wstawić jpg z ed 2.0, bo chodzi o taką samą mapę)?

MJ tłumaczył mi, że da się to zrobić, jednak nie za bardzo go zrozumiałam ;p Szukałam tej opcji w menu i coś nie widzę. Może zacytuję:

Cytat:
Wejdź do geometry mode. Pojawia ci się okienko selection mode. Masz tan tryb punktowy, krawędziowy, powierzchniowy i jeszcze jakiś któreg nigdy nie używałem.

Punktowym przesuwasz pojedyńcze wierzchołki figur, krawędziowym przesuwasz środki krawędzi tworząc tym szamym nowe wierzchołki, natomiast powierzchniowym możesz dodać nową powierzchnię nad starą itp. Jest tryb obiektowy, ale to dla mnie niewiadoma. Jeśli chcesz jeszcze więcej specyfikacji, to klikasz po samej lewej stronie na geometry modifiers - pozwala ci to na przy np. trybie punktowym skasować jakiś wierzchołek lub połączyć jakieś 2 ze sobą, by stworzyć dodatkową powierzchnie.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz