Podgląd Wiadomości
Stare 28-09-2010, 22:06   #9
inr!
Na forum od: 25-03-2004
Miejscowość: leeds
Rep P0wah: 653
inr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizastainr! - masta of dizasta
Przyznaje się bez bicia. Mój pomysł z DM-Deck-FPS-2 nie był do końca przemyślany, i nie ma się czego tu się spodziewać, po czymś, co rodzi się w brudnej toalecie zakładowej, podczas surfowania po necie przez komórkę.

O co chodzi. Mapa owszem jest ... ale nie taka jak powinna. Chyba jednak za mało doraźnych zmian, a nawet sama kolorystyka jakoś nie powala. A szkoda, bo po cichu liczyłem na deko więcej zmian w tym deq. Z mapą miałem do czynienia jakiś rok temu i w sumie nie sprawdziłem jej za nim o niej napisałem. Myślę że wszystko jeszcze można naprawić. Potrzebny tylko jakiś maper, może to za duże słowo, ktoś kto miał coś wspólnego z edytorem i pobawili się teksturami. Ale uwaga! bez wodotrysków. Marzy mi się deck w barwach mapy Dm-Faze z czerwona lawą zamiast kwasu. Innymi słowy, by ten deck był bardziej w stronę tego co jest w grze ut2k4.

Jeśli znalazłby się ochotnik to super. Bazować na dm-deck-fps jeśli chodzi o skalowanie.

Weapon stay On krótko mówiąc jest annoying. Naprawdę nigdy nie wiem czy mam amo czy nie!

Redka też można odpuścić, dodam tylko ze dużym ułatwieniem będzie enf lub dwa jak ktoś znajdzie

generalnie serwerowi nic zarzucić nie można, no chyba ze brak playerów.