Podgląd Wiadomości
Stare 13-07-2017, 10:48   #107
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Ja mam o dziwo najlepsze accuracy z raila, czyli broni której używam tylko, jak nie mam niczego innego. Wczoraj nawet 2 headshoty wyszły pod rząd (zooma nie używam), akurat przed grą przelosowałam wyzwanie za zaliczenie headshota, bo to nigdy nie wychodziło.

Jeśli chcesz popykać czasem TDM, wyślij mi zapro, o ile nie przeszkadza Ci mój low skill. Mam taki sam login jak na forum.

Ostatni gameplay. Próbuję już strafować Jest to do ogarnięcia, tylko po prostu trzeba grać i nie wpadać na ściany https://www.youtube.com/watch?v=WCde...ature=youtu.be

Już nie jest kolorowo, to chyba moja najlepsza gra w tym miesiącu, bo ciągle dobiera mi przeciwników o 30-50 lvl wyżej. Pewnie kolejna niedoskonałość bety, bo raczej nie dobiera to ze względu na skill. Na filmie tym nawet widać na końcu, jaka doopa jest przy doborze graczy.

Jak ktoś chce może napisać, co robię ujowo. Chcę sobie nieco wyćwiczyć tego skilla, by żyć chociaż z 10s po respie.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz