Podgląd Wiadomości
Stare 11-07-2004, 20:46   #9
dzejmz^
top ten?

dzejmz^ - Awatar

Na forum od: 15-12-2003
Miejscowość: gdzie indziej
Rep P0wah: 1392
dzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizastadzejmz^ - masta of dizasta
W UT gram juz pewien czas, online bodajze od połowy Lutego tego roku, lecz wczesniej troche na lanie i z botami (wciąż pamiętam dobrze tamte wojaże .. dodże raz na pół roku, no ale jednak zawsze coś - lepszy rydz nisz nic ). Wciąż się rozwijam, dążąc do wytyczonego jasno na początku celu: bycia najlepszym duelowcem w Polsce ...

Można powiedzieć, że miałem sporo szczęścia, dzięki dużej pomocy glona udało mi się dostać do la dance macabre, co dało mi szansę na szybki rozwój wśród lepszych graczy.
Lubie robić sobie dziwne stopki na forum i dawać przyciągające wzrok awatary
Nie lubie muzyki typu: "ELO <SKRECZ> ZIOMALE <SKRECZ> BLOKOWISKO <SKRECZ> HWDP DZIWKI <SKRECZ> JOL ELO", dla mnie to porażka (chociaż wiele hh kawałków jest nawet spoko) ..
Lubie w swoich wypowiedziach używać dużo różnych, dziwnych i niepotrzebnych znaków i sformułowań . . . . . . .

... ... ... <- np. takich [:
Lubie też spamować na forum w dziwnych tematach takich jak ten bezsensownymi wypowiedziami takimi jak ta
To chyba wszystko, no to "JOŁ ZIOMALE"