Podgląd Wiadomości
Stare 17-07-2004, 23:41   #44
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 291
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: afc
zart? masz 16 lat i duzo pijesz, chcesz byc fajny?
mój problem co nie? nie chce tutaj robić złej atmosfery. Pije bo lubie. Bynajmniej nie pale (papierosów, zioła itp. ) z tego sie ciesze.

Cytat:
Wysłane przez: Siepacz

Powinieneś jeszcze dodać w opisie: "...i za grosz nie mam poczucia humoru." Bo po tej reakcji widać że tak jest. A właśnie - jak zauważył kolega Lionheart, jesteś też nudny - każdy pije, cóż więc w tym oryginalnego? Bierz przykład z Nery - nie każdy gwałci i morduje. I takich ludzi nam tu potrzeba: śmiałych, z pomysłami, z wizją. A nie że "piję bo wszyscy piją". Ależ nam zaimponowałeś, wooooow!

Żebyś chociaż jeszcze przynajmniej zbierał znaczki...

eh sor all za zaistniałą sytuacją. nie zrozumiałem sie z niektórymi z was. Potrafie być śmieszny ale tera mi nie wyszło :P A z poczuciem humoru są czasami problemy ;] głupio mi tera

Cytat:
Wysłane przez: Furby
A ja piję dużo mleka...
mleko też lubie ;] ale nie dużymi ilościami :-)

a tak zbyt dużo nie pije hehe no ale czasami i nie "dla popisówy"

GG: 5247979

Ostatnio edytowany przez |)00|)3|<; 17-07-2004 o 23:48
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum   Odpowiedz