Podgląd Wiadomości
Stare 02-02-2016, 13:29   #144
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cool

Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
To bedzie naprawione w nowym buildzie nie stresuj sie to dopiero alfa...
dobra co na plus, wrzucili fws, snajpa dalej dosc szybko strzela, rlka jest potworkiem wiekszym niz byla, flak wiadomo postac wieksza wiec z bliska shredd mozna szybko wciskać, dziwnie sie gra bo postac wieksza i w niektorych miejscach na decku np robisz dodge w kwas bo trzeba troszke w innym momencie zrobic

Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
RIP[*]

To kiedy ten nowy build?

Chciałoby się napisać coś więcej czy tu czy na oficjalnym, ale... ręce opadają. Zwłaszcza na oficjalnym.
po sieknieciu 4-5mapek pod rzad 10/10 defmecz stwierdzam ze nie jest zle, przy takiej grupie na tym smiesznym sand nie ma az takiego spamu, ogolnie mowiac musza naprawic tylko zjebany dzwiek przy zabiciu, poprawic ogolnie bug bo chyba taki jest podczas wymian rozne bronie czasami strzelaja jakby przytlumione dziwny efekt na dzwieku sie pojawia nie wiem wtf a tak to jest fajnie !!
polecam wszystkim !! gramy!

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz