unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > LOL !!!

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-03-2010, 22:03   #61
adiko
Drunken BunnyZ

Na forum od: 23-09-2007
Miejscowość: .
Rep P0wah: 1321
adiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizasta
Cytat:
Kyo pisze: Podgląd Wiadomości
ROFL, jak ktos gdzies lezy najebany w rowie to maja go odwiezc do domu? Moze jeszcze dupke podmyc i jabolka wlozyc za pazuche na szeroka droge? Nie wiem co niektorzy tutaj maja za przezycia z alko, ale zeby kurwa byc tak zalanym zeby lezec w rowie na ulicy to trzeba byc:
1) alkoholikiem
2) totalnym lapsem, ktory nie dorosl do picia i nie powinien sie za to zabierac bo mu to nie wychodzi
W obu tych przypadkow izba wytrzezwien to taki maly kop w dupe, dzieki ktoremu moze ktos sie chociaz troche ogarnie.
izba ok, ale niektorych sie oskarza o napasc na policjanta to troszeczke chyba roznica jest nie? pewnie masz w rodzinie policjanta, pozdro . I nigdzie nie pisalem ze lezalem w rowie :P
Stare 20-03-2010, 22:11   #62
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Niestety nie trafiles, nie mam policjanta w rodzinie

Moze nie w rowie, ale gdzies lezales, skoro zwrociles na siebie uwage policji to musialo byc to miejsce publiczne, wiec tez lekki nie-ogar. Powiedziales mu jak powiedziales i mogl spokojnie za obraze na sluzbie dac Ci mandat czy co tam innego - bylo tyle nie pic albo jarzyc na tyle, zeby nie kazac mu spierdalac, proste.
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum  
Stare 20-03-2010, 22:36   #63
adiko
Drunken BunnyZ

Na forum od: 23-09-2007
Miejscowość: .
Rep P0wah: 1321
adiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizasta
ło boze nie chce mi sie tlumaczyc tego tobie, poprostu napisze tak: mam nadzieje ze wkrotce zostaniesz potraktowany jak ja, wtedy szybko zmienisz zdanie misku, powiedziec spierdalaj do kazdego moge! przypierdolic nie kazdemu, zostalem skazany za przypierdolenie komus ale nawet go nie tknalem.
Stare 20-03-2010, 22:47   #64
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7539
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
jak potraktowany zostales? powiedziales jak powiedziales, wiec dziekuj sam sobie
i za co mialbys mu przypierdolic? za to, ze zainteresowal sie zachlanym lezacym bog wie gdzie typem? smieszny jestes

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum  
Stare 20-03-2010, 22:59   #65
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Nie miskuj mi bo nie lubie chlopcow
Nie przecze, ze koles przesadzil z reakcja, ale fakt faktem sam na siebie to sprowadziles, jak juz Cie wyczail w takim stanie to trzeba bylo trzymac gebe na klodke. Jasne, spierdalaj mozesz powiedziec do kazego, ale licz sie z tym ze o ile w niektorych przypadkach ujdzie Ci to plazem, to w innych dostaniesz po zebach, a w jeszcze innych (sluzba mundurowa) moze sie to skonczyc konsekwencjami prawnymi, jol

Tak jak powiedzial vega, zawod policjanta to ciezki kawalek chleba. Duzo ludzi nie szanuje policji bo smuca, ze to chuje itp. Wiadomo, w kazdym zawodzie sa ludzie w porzadku i tacy, ktorzy nie sa. Tylko, ze policjant tez czlowiek i jak caly dzien uzera sie baranami z krokiem w kostce, wyhaftowanym listkiem ganji na spodniach, ktorzy najchetniej zrobiliby sobie tatuaz "kazdy pies to f@j@" zeby pokazac jacy sa elo, a potem trafia na lezacego gdzies najebanego kolesia, ktory kaze mu wypierdalac, to nerwy tez moga puscic ;> Niestety w duzej ilosci przypadkow to cala ta prowokacyjna nagonka na policje sprawia, ze maja potem takie podejscie.
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum  
Stare 20-03-2010, 23:09   #66
NSX
G-funk is here to stay

NSX - Awatar

Na forum od: 12-04-2005
Miejscowość: Cashville
Rep P0wah: 3027
NSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizastaNSX - masta of dizasta
clinic, jak to napisałeś w temacie o hh, pierdolisz robić za marne grosze... więc tak,masz rację, jesteś nierozsądny. Pracujesz gdzieś w ogóle? Mając 21 lat właśnie zaczynałem pracę, bo warunków do nauki niestety brakło...

Kobiety nie mozna zmienic. Mozna zmienic kobiete, ale to niczego nie zmienia...
Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co zechce, byle było smaczne.
Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety,
wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków.
Użytkownika NSX nie ma obecnie na forum  
Stare 21-03-2010, 00:05   #67
Zielarz
Nie wiem, nie znam się.

Zielarz - Awatar

Na forum od: 26-01-2007
Miejscowość: sm
Rep P0wah: 4605
Zielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizasta
Wyprzedarz Kozaków zimowych! Tanio ludzie tanio!
Użytkownika Zielarz nie ma obecnie na forum  
Stare 21-03-2010, 00:12   #68
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7699
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
Cytat:
Zielarz pisze: Podgląd Wiadomości
Wyprzedarz Kozaków zimowych! Tanio ludzie tanio!
ja tam koszule musze sobie kupic, kozakow nie nosze juz
Stare 21-03-2010, 00:17   #69
Cra$H
Cra$H - Awatar

Na forum od: 02-06-2002
Miejscowość: swinoujscie
Rep P0wah: 1723
Cra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizastaCra$H - masta of dizasta
ja tylko raz spotkalem sie z chamstwem policji w moim kierunku (w nocy na komisariacie ), wtedy myslalem, ze ich pojebalo itp ale z perspektywy czasu zrobilbym to samo co oni gdybym byl na ich miejscu.
wiekszosc jazd z policja zaczyna sie od tego, ze za dziecka nasluchalo sie wyssanych z palca opowiesci kolegow, a potem testuje sie je w praktyce... ja od zawsze traktowalem policjantow jak ludzi, z szacunkiem i w zyciu nie dodstalem mandatu. dla mnie wszyscy rzucajacy sie na policjantow bez powodu maja jakas dysfunkcje psychiczna i powinni sie leczyc albo z domu nie wychodzic...
Użytkownika Cra$H nie ma obecnie na forum  
Stare 21-03-2010, 01:20   #70
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Ja tez nie przepadam za policją, widziałem już wystarczająco dużo żeby wyrobić sobie o nich zdanie.. Oczywiste jest, że "nie każdy pies to faja" ale te złe jednostki rzucają obraz na całość. Uważam, że do Policji w dużej mierze dostają się gamonie którzy nie potrafili sobie inaczej ułożyć życia (jak ma się styczność z niektórymi to widać, ze nie prezentują sobą za wiele) "nie masz ambicji, odrabiasz wojsko w policji". Jeżeli delikwent jest policjantem z powołania, i zachowuje się w porządku (po prostu wykonuje swoje obowiązki) to Ja do niego nic nie mam, ale jeżeli jest chamem, prowokatorem czy inna kurwą to jebać go.
Polecam przeczytać: http://interia360.pl/artykul/gks-kat...ydlnikach,8324 Czy policjant nie powinien przestrzegać prawa, jeżeli sam dumnie nosi miano jego stróża ?
Ostatnio znajomy dostał mandat 500zł za "kurwa, ale zimno" wypowiedziane w pobliżu milicjanta...
Closed Thread

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości