unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 14-04-2003, 15:43   #1
Fur!o
son of the gun

Fur!o - Awatar

Na forum od: 06-04-2002
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 157
Fur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizastaFur!o - masta of dizasta
mało fpsów

Mam prośbe, pytanie, sam nie wiem jak to nazwać. A mianowicie , mam celerona 466, 192 ramu i karte rive tnt2 m64 . Mój problem to mianowicie mało fpsów (jak w tremacie) , mam ich góra 40 (średnia). Od pewnego czasu zauważyłem że mam coraz mniej klatek , a kiedyś dochodziło mi do 80 więc myśle że jest różnica:> . Może ktoś z was ma podobnego sprzęta i ma wszystko w porządku to niech się pochwali i jakoś zarzuci numer gg to podyskutujemy nad moim problemem, a jeśli macie jakieś sposoby na podniesienia liczby klatek w UT`ku to napiszcie je (bez tych ogólnie znanych zawartych w biblii itp)
Stare 14-04-2003, 19:50   #2
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1368
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
Poszukaj moze w archiwum , zapewne byl juz ktos z podobna konfiguracja i takim samym problemem.
Stare 15-04-2003, 18:12   #3
error404
Guest

.

Ja tez keidys mialem cos kolo 90 a teraz kolo 60... juz niedlugo nie ebdzie sie dalo gracx
  Odpowiedz
Stare 15-04-2003, 19:56   #4
Sami
dT for ever

Sami - Awatar

Na forum od: 06-05-2002
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 55
Sami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizasta
Re: mało fpsów

Cytat:
Wysłane przez: Fur!o
Mam prośbe, pytanie, sam nie wiem jak to nazwać. A mianowicie , mam celerona 466, 192 ramu i karte rive tnt2 m64 . Mój problem to mianowicie mało fpsów (jak w tremacie) , mam ich góra 40 (średnia). Od pewnego czasu zauważyłem że mam coraz mniej klatek , a kiedyś dochodziło mi do 80 więc myśle że jest różnica:> . Może ktoś z was ma podobnego sprzęta i ma wszystko w porządku to niech się pochwali i jakoś zarzuci numer gg to podyskutujemy nad moim problemem, a jeśli macie jakieś sposoby na podniesienia liczby klatek w UT`ku to napiszcie je (bez tych ogólnie znanych zawartych w biblii itp)
ja mam celerona 466, 320 ramu i rive m64 32mb i mam srednio 30 fps.

Użytkownika Sami nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-04-2003, 20:21   #5
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5256
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
p3 450, 192mb ram, gf2 ti

max 80 fps przy scianie, przy ciezszych wymianach spada do 15 na srednich mapkach tdm
Stare 15-04-2003, 23:28   #6
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 01-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 25
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
Cytat:
Wysłane przez: YouZacK
p3 450, 192mb ram, gf2 ti

max 80 fps przy scianie, przy ciezszych wymianach spada do 15 na srednich mapkach tdm
na jakiej rozdzielni i detalach ?

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-04-2003, 10:36   #7
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5256
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
640x480x16 low low

CacheSizeMegs=96
FullscreenViewportX=640
FullscreenViewportY=480
FullscreenColorBits=16
Brightness=1.000000
MinDesiredFrameRate=500.000000
Decals=False
NoDynamicLights=False
SkinDetail=Low
ScreenFlashes=false
NoFractalAnim=True
TextureDetail=Low
Translucency=True
VolumetricLighting=False
ShinySurfaces=True
Coronas=False
HighDetailActors=True
DetailTextures=False
UseVSync=False
Description=NVIDIA GeForce2 Ti
Stare 16-04-2003, 17:09   #8
Sequel
Lusers -> /dev/null

Sequel - Awatar

Na forum od: 01-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 25
Sequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdziSequel - coś tu śmierdzi
nie to az niemozliwe
skrobnij do mnie na gg [88858] to moze cos pomoge

"Proszę, musicie mi pozwolić się zalogować! Tylko odrobinka poczty! Nie będę grał w Sapera! Obiecuję! Czy nie macie listości?!? Nikt mnie nie pytał, gdzie chcę dziś iść !!!"

- Wiesz czym się się różni taka myszka (A4Tech za 15 zl) od mojej ? (IE 3.0) ?!?
- Podświetla się na czerwowo ?
Użytkownika Sequel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości