unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-04-2016, 23:43   #1
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Materiały dla nowicjuszy.

Powoli zaczynają napływać nowi gracze, dlatego zakładam temat, gdzie można będzie umieszczać wszelkie materiały, które pomogą rozwijać się nowym w ut4. Pierwszy post będzie konsekwentnie aktualizowany, aż osiągnie formę swoistego poradnika dla osób nowych w ut4.

Zaczynam od filmiku z wykorzystaniem movementu: dużo trick jumpów, nawet bardziej zaawansowani gracze mogą być zaskoczeni niektórymi

0:00-1:34 DM-ASDF
1:35-2:33 DM-Cannon
2:34-2:48 DM-Chill
2:49-3:18 DM-Coma
3:19-4:34 DM-Decktest
4:35-5:33 DM-Erase
5:34-7:04 DM-Fokus
7:05-7:32 DM-Lea
7:33-7:55 DM-Mimic
7:56-9:14 DM-Solo
9:15-9:46 DM-Spacer
9:47-10:21 DM-Temple

ps. niestety właśnie zauważyłem, że dźwięk się rozjechał Naprawię przy okazji.
Stare 25-04-2016, 01:15   #2
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Good luck and have fun to all 5 viewers

A tak całkiem na poważnie to trochę bez sensu AKCJA, bo gra się sporo pozmienia < niepoprawnyoptimista > do momentu jak wyjdzie full wersja.

Póki co to trochę taka parodia/dramat/komedia, no ale to alpha więc można być pewnym że coraz więcej rakiet centralnych oraz flaków na czoło zostanie rejestrowanych przez grę , a może i kwas będzie mniej toksyczny na decku !

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-04-2016, 01:28   #3
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Jeżeli nowi pojawiają się teraz, to jaki sens miałoby dostarczanie im materiałów za 2 lata, jak gra będzie w pełnej wersji a oni będą już doświadczeni? Jak będzie potrzeba to porobię aktualizacje, więc nie martw się o tych co jeszcze przyjdą
Zresztą tutaj będzie można znaleźć wskazówki i materiały nie tylko dla nowicjuszy. Jestem niemal pewien, że większość grających nie znała przynajmniej jednego skoku z pokazanych. A w zanadrzu mam jeszcze kilka ciekawych rzeczy, tylko rozkładam to w czasie, bo "na raz" mi się nie chce tego opisywać.
Stare 25-04-2016, 02:03   #4
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Spoko temacik ogólnie, dobrze że powstaje taki content z Twojej strony, to samo sie tyczy naszego lokalnego youtubera D oraz całej reszty twicherów.

Osobiście nie znałem wielu skoków z tego nagrania i ciesze sie ze pojawiło sie ono zaraz przed najważniejszym turniejem w sezonie +

Moim zdaniem jednak dla typowego "Yanka unreala" pierwszą dużą przeszkodą w karierze będzie najzwyczajniej "nauczenie sie strzelać broniami żeby zabijały" :P Nikt nie przychodzi grać w shootera żeby skakać po ścianiach, tylko żeby strzelać. No chyba że jakieś zboki ale oni się nie liczą chyba

Nastepnym etapem dopiero jest wykorzystywanie geometrii mapy i mechaniki gry żeby "jeszcze łatwiej" sie zabijało etc..

Jeżeli kogoś same strzelanie i mechanika nie zdążą odrzucić już na tym etapie kariery, to rzeczywiście przydatne całkiem nagrania.

FOR GAMERS, BY GAMERS.

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018

Ostatnio edytowany przez vred; 25-04-2016 o 02:18
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-04-2016, 07:15   #5
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1910
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
Spoko temacik ogólnie, dobrze że powstaje taki content z Twojej strony, to samo sie tyczy naszego lokalnego youtubera D oraz całej reszty twicherów.

Osobiście nie znałem wielu skoków z tego nagrania i ciesze sie ze pojawiło sie ono zaraz przed najważniejszym turniejem w sezonie +

Moim zdaniem jednak dla typowego "Yanka unreala" pierwszą dużą przeszkodą w karierze będzie najzwyczajniej "nauczenie sie strzelać broniami żeby zabijały" :P Nikt nie przychodzi grać w shootera żeby skakać po ścianiach, tylko żeby strzelać. No chyba że jakieś zboki ale oni się nie liczą chyba

Nastepnym etapem dopiero jest wykorzystywanie geometrii mapy i mechaniki gry żeby "jeszcze łatwiej" sie zabijało etc..

Jeżeli kogoś same strzelanie i mechanika nie zdążą odrzucić już na tym etapie kariery, to rzeczywiście przydatne całkiem nagrania.

FOR GAMERS, BY GAMERS.
Wszystko się zgadza, rAge wprowadza świeżaków w świat skoków i dodgy - ale jeżeli chcą też się uczyć fragowania no to zaccubus na forum epica własnie zaczął thread na temat fragowania broniami i roznymi sytuacjami
link: https://www.epicgames.com/unrealtour...ips-New-series

na pierwszy ogien wziął snajpe https://www.youtube.com/watch?v=XsdTfQ-HMyE

jeżeli nowy gracz z naszej sceny ogarnia angielski to ogarnie co on tam prawi do niego

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-05-2016, 17:05   #6
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

1. Charon weź oczyść temat i przenieś ten spam gdzieś
2. Załatw mi możliwość edycji pierwszego posta, bo inaczej będzie burdel i nie będę tego mógł scalać w jakąś sensowną całość... ALBO SAM TO RÓB

Materiał warty przypomnienia (mimo, że pisane pod ut3): PODSTAWY DUELA by ORTHO

A teraz ciekawostki ode mnie (o których większość wie, ale są tacy którzy nie znają :P):

1. Armor i a50 przy 100 życia są tak samo efektywne jak Belt (możesz przyjąć 250dmg). Zrobiłem kalkulator dla ciekawskich: KALKULATOR ABSORBA

2. W ut4 działa swego rodzaju boost dodge, wysokość, kąt i odległość wall dodge wynika z energii skoku/opadania przy jakiej zostanie wykonany.
Ilustruje obrazkiem:

1. przybliżona* odległość wall dodge opadając
2. odległość zwykłego dodge
3. odległość wall dodge wykonanego w fazie bezruchu (po skoku, przez rozpoczęciem opadania)
4. odległość wall dodge wykonanego w trakcie skoku do góry
Podsumowując: im wcześniej uda Ci się zrobić wall dodge po skoku do góry, tym wyżej i dalej polecisz.

Ostatnio edytowany przez Charon; 03-05-2016 o 19:41
Użytkownika rAge nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-05-2016, 19:41   #7
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
rAge pisze: Podgląd Wiadomości
1. Charon weź oczyść temat i przenieś ten spam gdzieś
2. Załatw mi możliwość edycji pierwszego posta, bo inaczej będzie burdel i nie będę tego mógł scalać w jakąś sensowną całość... ALBO SAM TO RÓB
1. Zrobione
2. Nie ma takiej opcji. Rób nowego posta i tytułuj go "OP refresh" czy coś, to będę przeklejał do pierwszego. Na forum zaglądam codziennie po kilka razy, jeśli tylko jestem w domu.

GJ!

Ostatnio edytowany przez Charon; 03-05-2016 o 21:38
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości