unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 03-01-2017, 13:54   #1
piec
Na forum od: 03-01-2017
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
piec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizasta
Smile Deck 16 - krótki materiał o mojej ulubionej mapie

Cześć wszystkim!

Niedawno postanowiłem zacząć serię filmików na YT gdzie opowiadam nieco o level designie w grach. Bardzo wolno się rozkręcam i wiele elementów potrzebuje poprawy oraz porady.

Jako że drugi odcinek tyczy się gry Unreal Tournament to chciałem zasięgnąć waszej opinii na jego temat. Wiem że jest krótki i niewiele tam opowiadam, ale niestety praca i życie osobiste sprawiają że nie mam aż tyle czasu ile bym chciał na realizację tych materiałów.

Filmik możecie obejrzeć tutaj, liczę na wasze opinie!
https://www.youtube.com/watch?v=f4BMnMLc0wQ
Użytkownika piec nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2017, 14:02   #2
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Świetny materiał, czekam na analize DM-Codex

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2017, 14:06   #3
piec
piec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizastapiec - masta of dizasta
Dzięki!

Wprawdzie nie planuję analizowania większej ilości map z Unreala, to w następnym odcinku na pewno poruszę temat UT2004 ze względu na tematykę gier drużynowych.

Uwielbiam UT i gdybym mógł to zrobił bym coś tylko na jego temat ale póki co muszę skupić się na jednej serii.

Czekam też na jakąś krytykę, tzn podpowiedzi co poprawić na przyszłość!
Stare 03-01-2017, 14:51   #4
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3310
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
Cytat:
piec pisze: Podgląd Wiadomości
Dzięki!

Czekam też na jakąś krytykę, tzn podpowiedzi co poprawić na przyszłość!
prosze bardzo,

co za stek bzdur
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2017, 15:05   #5
piec
Cytat:
oLEq pisze: Podgląd Wiadomości
prosze bardzo,

co za stek bzdur
Liczyłem na konstruktywną krytykę ale od biedy taką też przyjmę xD
Stare 03-01-2017, 15:58   #6
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Rep P0wah: 2959
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Taki spikerski lektror. To twój głos czy korzystałeś z jakiegoś syntezatora(modulatora) mowy ?
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2017, 16:02   #7
piec
Cytat:
Wojskowy pisze: Podgląd Wiadomości
Taki spikerski lektror. To twój głos czy korzystałeś z jakiegoś syntezatora(modulatora) mowy ?
Hej, dzięki za wypowiedź. To mój głos i szczerze mówiąc na ogół spotykam się z uwagami że własnie brzmię jak bym mówił przez sen. Więc jednak są ludzie, którzy uważają że da się słuchać.

Sporą zasługą brzmienia jest na pewno to że nagranie zawsze obrabiam używając ustawień podobnych do tych z których korzysta się w radiu. Obcięcie wysokich tonów, lekkie podbicie basów i na to wszystko compressor + hardlimiter.

Dzięki temu głos brzmi nadal jak mój, ale wszystko co mówię jest na podobnym poziomie głośności i uwydatniam lekko tylko bas.
Stare 03-01-2017, 16:20   #8
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Dykcja dobra, taka jak w wiekszosci redaktorskich materiałów.
A z tym dekiem jest tak, ze trzeba bylo wspomniec o movemancie, znaczy w Q3 deck by sie nie sprawdzil w tych wymiarach itd itp
pewnie nie grales za duzo w obie gry bos pewnie młody to i wiedza pobiezna

tak to ogolnie bardzo w porzadku, dobry material, nie sluchaj hejterstwa forumowego bo one jest po to zeby uaktywnic znajomych .. tak dla jajec : ]
Stare 03-01-2017, 16:39   #9
piec
@Terminator'e

Dzięki!

To prawda byłem dość młody jak grałem w te gry nałogowo Ale w gruncie rzeczy bardziej zależało mi opisać jak tworzone były mapy ogólnikowo w tamtych grach. Co nie zmienia faktu że rzeczywiście mógłbym dodać więcej informacji o różnicy między tymi grami a ja je do jednego kosza wpakowałem :P

W kolejnych odcinkach będę opowiadał o późniejszych produkcjach i zmianach jakie zaszły w tym jak mapy są projektowane. Spodziewam się że mogą być nieco ciekawsze.

Będzie co nieco o Enemy Territory, Team Fortress, UT 2004, Counter-Strike

A w ostatnim o: Call of Duty, Battlefield, Overwatch, Rainbow Six: Siege
Stare 03-01-2017, 18:59   #10
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
spoko, ja mieszkam w Głogoczowie wiec jak cos to w lepszy czas mozna sie ewentualnie spotkac na miescie (czasami przyjezdzam powdychać smog co by sie pluca nie rozleniwily, bo unas raczej z rzadka : ) i omowic na miejscu co nieco, no ale o unrealu to pewnie ten jeden film wiec i okazji nie bedzie :]
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości