unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 2003/2004

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 18-09-2002, 10:22   #1
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2182
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Redeemer w UT2003

Nie widzialem textow o tym na forum, wiec postanowilem napisac. Moze ktos skorzysta z tego

Otwieramy user.ini, wybierzcie sobie jakis przycisk do aktywacji broni... przykladowo Z. Szukamy w user.ini linijki w ktorej jest litera Z... i kopiujemy ponizszy text

Z=set XWeapons.Rocketlauncher FireModeClass class'XWeapons.RedeemerFire' | set XWeapons.RedeemerFire AmmoClass Class'XWeapons.RocketAmmo'

Dla tych, ktorzy sie nie orientuja w powyzszym - Redem bedzie mozna strzelac tylko i wylacznie w momencie kiedy mamy w ekwipunku rakietnice (no i oczywiscie trzeba nacisnac Z )

P.S. Nie mialem jeszcze okazji tego przetestowac (w pracy nie wypada ), wiec nie recze na 100% ze dziala

/edit
screen

Ostatnio edytowany przez mando; 18-09-2002 o 10:28
Użytkownika mando nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-09-2002, 13:48   #2
SED
Food not bombs

SED - Awatar

Na forum od: 21-06-2002
Miejscowość: polska/kanada
Rep P0wah: 655
SED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizasta
Jeja, ten pocisk na skreenie na prawde wyglada groźnie
Użytkownika SED nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-09-2002, 14:13   #3
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Prosze mi powidziec czy ten konfig dziala w 100%, bo do godz. 17:00 nie bede mial okazji tego przetestowac... a czekac mi sie niechce
Stare 18-09-2002, 16:34   #4
Loc
47

Loc - Awatar

Na forum od: 15-10-2001
Miejscowość: Sz-n
Rep P0wah: 18
Loc - nijaki taki
konfig dziala w 100%, ale jak raz sie nacisnie "z" to juz nie mozna normalnie strzelac z rl (no chyba, ze rmb). ciesze sie, ze zastapili to rozowe gowno z satelity z bety na starego dobrego redzia.

Stare 18-09-2002, 16:39   #5
[Sith]Xaos
SC Ghost

[Sith]Xaos - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: forum.unreal.pl
Rep P0wah: 22
[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie
Loc - ja słyszałem że w grze ma być Redeemer *I* ten bzyk z satelity ;-)
Stare 18-09-2002, 17:41   #6
kag
kag - Awatar

Na forum od: 08-06-2002
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
kag - nijaki taki
e tego ja o reedemerze juz pisalem troche wczesniej w topicu tips&tricks i przeszlo bezx echa, ide siem obwiesic ;]

Użytkownika kag nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-09-2002, 17:43   #7
Cang
got owned?

Cang - Awatar

Na forum od: 08-08-2001
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 652
Cang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: kag
e tego ja o reedemerze juz pisalem troche wczesniej w topicu tips&tricks i przeszlo bezx echa, ide siem obwiesic ;]
spox ja juz to wczoraj wyprobowalem jak tylko przeczytalem
ale mam pytanko: wiecie moze jak wylaczyc redka tak, zeby mozna bylo normalnie z RL strzelac? bo po wlaczeniu redka mozna strzelac tylko ladowanymi rakietami, nie wiem jak z powrotem instanta wlaczyc

Użytkownika Cang nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-09-2002, 12:09   #8
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5255
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Cang
spox ja juz to wczoraj wyprobowalem jak tylko przeczytalem
ale mam pytanko: wiecie moze jak wylaczyc redka tak, zeby mozna bylo normalnie z RL strzelac? bo po wlaczeniu redka mozna strzelac tylko ladowanymi rakietami, nie wiem jak z powrotem instanta wlaczyc

hmmm nie widzialem jeszcze tego na oczy, ale sprobuj cos takiego

najpierw w konsoli wpisz cos takiego
get XWeapons.Rocketlauncher FireModeClass
wyskoczy ci siakas klasa

i jak chcesz z powrotem rakiete to wpisujesz
set XWeapons.Rocketlauncher FireModeClass ta wlasnie klasa
Stare 19-09-2002, 13:47   #9
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Cytat:
Wysłane przez: kag
Ech... przepraszam
W sumie to ja to wyczailem na jakims zagranicznym serwisie, nie wiedzialem ze juz ktos u nas o tym pisal
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości