unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 18-02-2017, 20:19   #1
TNT88
Na forum od: 18-02-2017
Miejscowość: CZ-DZ
Rep P0wah: 0
TNT88 - nijaki taki
UT3 (PS3)

Witam od kilku dni szukam jakikolwiek informacji dotyczących Unreal Tournament 3 pod konsole PlayStation3 .
Mianowicie mam problem z podłączeniem się do gry przez internet, nie loguje mnie do PSN i nie mogę grac online. To co znalazłem to informacje o tym ze serwery z gamespy nie działają.
Tutaj moje pytanie czy to jest przyczyna oraz czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu.
Proszę o jakieś informacje dotyczące gry online.

Szanuje ta grę lecz gra bez możliwości gry online jest dramatyczna i prosiłbym o wszystkie informacje które mogły by mi pomóc.
Użytkownika TNT88 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-02-2017, 20:35   #2
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
TNT88 pisze: Podgląd Wiadomości
Witam od kilku dni szukam jakikolwiek informacji dotyczących Unreal Tournament 3 pod konsole PlayStation3 .
Mianowicie mam problem z podłączeniem się do gry przez internet, nie loguje mnie do PSN i nie mogę grac online. To co znalazłem to informacje o tym ze serwery z gamespy nie działają.
Tutaj moje pytanie czy to jest przyczyna oraz czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu.
Proszę o jakieś informacje dotyczące gry online.

Szanuje ta grę lecz gra bez możliwości gry online jest dramatyczna i prosiłbym o wszystkie informacje które mogły by mi pomóc.
Nie wiem czy to nie jest spowodowane tym iż UT3 jest deat, a w szczegolnosci na konsoli , pogoogluj czy w ogole jest online jakis gejming z ps3 na ut3 bo mozliwe ze nikt w to nie gra i dlatego nie grasz online

Ale nie loguje Cie do PSN w ogole? Czy wtedy gdy odpalasz ut3? Bo jak w ogole Cie nie loguje (a powinnienes byc zalogowany w menu konsoli podstawowym przeciez) to masz jakis problem z konsola/kontem psn ziom

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-02-2017, 10:02   #3
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Był problem z gamespy i ludzie potracili konta na wszystkich platformach. Mnie działało tylko 1 konto z 4 posiadanych, to założone najwcześniej. Reszta przepadał.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-02-2017, 12:18   #4
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości