unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 4, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 18-06-2009, 14:48   #71
Xyron
Water & Fire

Xyron - Awatar

Na forum od: 15-02-2009
Miejscowość: Bydgoszcz
Rep P0wah: 1703
Xyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizastaXyron - masta of dizasta
Z powodu rosnącego poziomu gry byłem zmuszony zmienić config z default na coś innego , oto efekty:
WSAD-ruch
Q-deska/trans
E-uzycie
F-rlka
R-shock
V-bio
2-flak
1-pompka
kółko myszy w górę-link
kółko myszy w dół-mini
dolny boczny przycisk myszy-enf
górny boczny przycisk myszy-snajpa
wciśnięcie kółka-avril/deemer
spacja-jump
7-fake death
6-titan
C-kucanie
X-HF& GL
Z-wyrzucenie broni

Celowniki: Do każdej broni inny, ale głownie dość duże z małą kropką w środku(myśle że większy celownik jest lepiej widoczny i łatwiej nim operować), dodatkowo są to połączenia więc mam trzy kolory przez co celownik nie gubi się niezależnie od mapy, jeśli nie ma UTCompa mam czerwone celowniki(też inne dla każdej broni)

Kolory i skiny w UTComp:
Enemy- Jaskrawy zielony, skin Connor
Friend- Brązowy, skin Lauren
Użytkownika Xyron nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-06-2009, 16:35   #72
Mangekyou
^^DreAmeR^^

Mangekyou - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: :P
Rep P0wah: 325
Mangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizastaMangekyou - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Trupa też przestawiłam pod G, bo pod F trzeba było dodać często używanego avrila
Pytam z ciekawości. Po co udawać trupa i tego używać, jaki w tym jest sens?
Użytkownika Mangekyou nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-06-2009, 16:39   #73
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Mangekyou pisze: Podgląd Wiadomości
łatwiej się schować jak nie chcesz wyjsc z serwera podczas gry, a musisz odejsc od kompa na chwile ;p
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-06-2009, 16:55   #74
WASZKIS
WASZKIS - Awatar

Na forum od: 21-03-2009
Miejscowość: Pomorze
Rep P0wah: 0
WASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizastaWASZKIS - masta of dizasta
Cytat:
Jak się gra w warfare często w dużym zamieszaniu można się pogubić kto od kogo dostał fraga.
Rzadko się to sprawdza, bo każdy dla pewności rozwala trupa na części.
Użytkownika WASZKIS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-06-2009, 22:54   #75
Lefti
19 Południk

Lefti - Awatar

Na forum od: 08-07-2008
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rep P0wah: 211
Lefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizastaLefti - masta of dizasta
WSAD - movement
LShift - kuc
Space - jump
Przypisane na niestandardowe klawisze mam następujące bronie:]
E - rl
F- flak
Q - trans/hoverboard (to akurat standard)
\ - kampa (mysz spec)
9 - spawara (mysz spec)
G - avril w odpowiednich trybach albo komentarz, o którym już w ogóle zapomniałem
Z - wyrzut broni + koment
X - koment
Użytkownika Lefti nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-06-2009, 23:03   #76
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Pomaga to także na serwerach z tytanpakiem, otóż kiedy wraży tytan wybucha, a Ty jesteś schowany za węgłem (tak, by nie zginąć), kładziesz się na ziemi wciskając trupa i nie przelecisz przez pół mapy podczas eksplozji. Wówczas wstaniesz szybciej, podczas gdy wywaleni koledzy z 2 sekundy później. O rozmowie także zostało wspomniane (jak ktoś poszedł do toalety, a stoi na mapie ze snajperką w ręce, od razu zostanie zabity za niesłusznie skojarzone kamperstwo).

/Jastrzomb

Dokładnie. To samo jest z orbem w Warfare (np. wymienia się gość pilnujący noda z 3hp z kierowcą jakiegoś pojazdu o pełnym zdrowiu).

Ostatnio edytowany przez Xirios; 18-06-2009 o 23:44
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-06-2009, 23:11   #77
jastrzomb
jastrzomb - Awatar

Na forum od: 23-05-2009
Miejscowość: Grudziądz
Rep P0wah: 0
jastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizastajastrzomb - masta of dizasta
w vCTF się wg mnie przydaje Jak dojdzie do sytuacji, że Red wynieśli flagę i Blue wynieśli, to drużyna musi ją odbić a powiedzmy osoba która aktualnie trzyma flagę wroga ma 10/20 hp? Kolega z teamu podchodzi, naciskasz Trupa, upuszczasz flagę przed siebie, a kolega ja łapie, i masz czas po pójście po vitalki a flagę trzyma ktoś inny.
Użytkownika jastrzomb nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-06-2009, 11:50   #78
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2196
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
imho jak już podajecie konfigi to moglibyście dawać jeszcze pliki ini bo tak samemu to wpisywać to przerąbane

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-06-2009, 17:17   #79
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5843
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
Cytat:
jastrzomb pisze: Podgląd Wiadomości
w vCTF się wg mnie przydaje Jak dojdzie do sytuacji, że Red wynieśli flagę i Blue wynieśli, to drużyna musi ją odbić a powiedzmy osoba która aktualnie trzyma flagę wroga ma 10/20 hp? Kolega z teamu podchodzi, naciskasz Trupa, upuszczasz flagę przed siebie, a kolega ja łapie, i masz czas po pójście po vitalki a flagę trzyma ktoś inny.
zawsze możesz sam się wysadzić...
Stare 19-06-2009, 17:22   #80
Byku
Byku - Awatar

Na forum od: 06-01-2006
Miejscowość: Krk
Rep P0wah: 1213
Byku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizastaByku - masta of dizasta
albo podbindować suicide

"Have you ever thought about what does a frag mean to the player?"
gg: 1666929
Użytkownika Byku nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości