unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 01-02-2011, 00:18   #1
marcin9195
marcin9195 - Awatar

Na forum od: 25-02-2009
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 85
marcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizasta
Question Pomocy! Nie mogę dołączyć do gry online.

Hey mam problem z grą ut3. Nie mogę grać na swoim profilu - nazwie gracza?
Jak klikam dołącz do gry to wyskakuje komunikat - Błąd niektóre funkcje wymagają profilu only. Dostępność do funkcji only została wyłączona.
Gra przestała działać jak frajerowi nudziło się i mi powysyłał bardzo bardzo bardzo bardzo dużo wiadomości. Ja stopniowo usuwałem aż usunąłem wszystkie jego wiadomości ale nadal ten sam błąd błagam pomóżcie :-( :-( :-(
Uprzejmie proszę o pomoc.
Użytkownika marcin9195 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2011, 02:03   #2
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
jesteś zalogowany na pewno ? może to tylko chwilowy bug. zdarza się :>
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2011, 02:19   #3
marcin9195
marcin9195 - Awatar

marcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizastamarcin9195 - masta of dizasta
To już trwa od 2 dni, że nie mogę grać. Mam zaje......ą skrzynkę wiadomosciami - przepraszam za wyrażenie ale jestem załamany, zdesperowany.
Stare 01-02-2011, 03:28   #4
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
marcin9195 pisze: Podgląd Wiadomości
To już trwa od 2 dni, że nie mogę grać. Mam zaje......ą skrzynkę wiadomosciami - przepraszam za wyrażenie ale jestem załamany, zdesperowany.
załóż nowe konto(w 10 sekund)... albo napisz do supportu epica(imo szkoda zachodu)
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2011, 12:25   #5
marcin9195
marcin9195 - Awatar

Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
załóż nowe konto(w 10 sekund)... albo napisz do supportu epica(imo szkoda zachodu)
OMG nowe konto - żartujesz ja gram na tym profilu ponad 2,5 roku i mam zakładać nowe konto. Można jakieś namiary do ...supportu epica...
A nie da się czegoś innego zrobić może nazwę w tym profilu mała zmienić czy coś innego.
Niech cie szlak weźmie pojebany E R E N O K S I E - ERENOX - to ten pier.... y frajer z klanu THE LAST!!!
Stare 01-02-2011, 12:45   #6
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
1. Spokój.
2. Bez wulgaryzmów.
3. Nazywaj tematy jak człowiek.
4. Dział "pomoc" (sam przeniosę, nie zakładaj już tam tematu :P)

Odnośnie tematu - rozumiem, że logujesz się automatycznie? Czy pojawia się ekran logowania po włączeniu gry? Jeśli nie, to w menu głównym daj logout/wyloguj i zaloguj się jeszcze raz. To wygląda tak, jakby gra wylogowała Cię z dotychczasowego profilu i uruchamiała się na jakimś offline'owym defaulcie.

Ostatecznie spróbuj przeinstalować grę albo daj komuś znajomemu swój login i hasło do sprawdzenia.
Jak nie chcesz ryzykować ani tracić czasu na reinstall - to załóż nowe konto tylko dla sprawdzenia czy wszystko będzie na nim ok. Potem spróbuj się po prostu przelogować.

Dziwi mnie tylko jedna rzecz - jak udało Ci się pousuwać wiadomości w grze, skoro dostęp do nich posiada się przy sprawnym profilu online... No chyba, że któryś patch to zmienił... Jeśli profil okaże się zablokowany, to pozostaje Ci zawsze http://forums.epicgames.com/forumdisplay.php?f=342
Stare 01-02-2011, 14:10   #7
marcin9195
marcin9195 - Awatar

Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
1. Spokój.
2. Bez wulgaryzmów.
3. Nazywaj tematy jak człowiek.
4. Dział "pomoc" (sam przeniosę, nie zakładaj już tam tematu :P)

Odnośnie tematu - rozumiem, że logujesz się automatycznie? Czy pojawia się ekran logowania po włączeniu gry? Jeśli nie, to w menu głównym daj logout/wyloguj i zaloguj się jeszcze raz. To wygląda tak, jakby gra wylogowała Cię z dotychczasowego profilu i uruchamiała się na jakimś offline'owym defaulcie.

Ostatecznie spróbuj przeinstalować grę albo daj komuś znajomemu swój login i hasło do sprawdzenia.
Jak nie chcesz ryzykować ani tracić czasu na reinstall - to załóż nowe konto tylko dla sprawdzenia czy wszystko będzie na nim ok. Potem spróbuj się po prostu przelogować.

Dziwi mnie tylko jedna rzecz - jak udało Ci się pousuwać wiadomości w grze, skoro dostęp do nich posiada się przy sprawnym profilu online... No chyba, że któryś patch to zmienił... Jeśli profil okaże się zablokowany, to pozostaje Ci zawsze http://forums.epicgames.com/forumdisplay.php?f=342
Przepraszam za moje zachowanie. Czuję się jakby ktoś mnie okradł - z profilu.
Tak jak pisałem wcześniej jestem załamany, zdesperowany straciłem 2,5 roku życia - listę znajomych to mało chyba co dla niektórych.
Odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz grę tylko czy mam później po instalacji wkleić pliki do C:\Documents and Settings\Marcin\Moje dokumenty\My Games - czy tego nie robić tylko zalogować się i pliki same się utworzą nowe.
Uprzejmie proszę o odpisanie.
Stare 01-02-2011, 14:19   #8
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Tu pokrewny temat.
http://forums.epicgames.com/showthre...ighlight=login

Może wina leży po stronie Gamespy? Mówiąc marginesem przez nich niemało ludzi grających w ut3 potraciło konta. Moje też przepadło i mam od paru miesięcy nowe.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2011, 17:05   #9
marcin9195
marcin9195 - Awatar

Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Tu pokrewny temat.
http://forums.epicgames.com/showthre...ighlight=login

Może wina leży po stronie Gamespy? Mówiąc marginesem przez nich niemało ludzi grających w ut3 potraciło konta. Moje też przepadło i mam od paru miesięcy nowe.
Dziękuje ślicznie Xirios za pomoc - wyszukanie takiego samego tematu na Epic Games Forum ale czytam i nie konkretnego.
Nie wiem co mam już robić właśnie ściągnąłem patch i titana mam instalować od nowa grę i zalogować się na czystej grze nie wklejać folderu C:\Documents and Settings\Marcin\Moje dokumenty\My Game - zapisanymi wcześniej plikami.
Uprzejmie proszę o odpisanie.
Stare 01-02-2011, 20:51   #10
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Skopiuj sobie gdzieś configi z 'Moje Dokumenty' albo nawet całe UTGame, jeśli masz jakieś mapy z netu i nie chce Ci się drugi raz ściągać. Skopiuj co chcesz i gdzieś sobie "odłóż" na boku.

Potem odinstaluj grę, zainstaluj jeszcze raz, zainstaluj patch i titana. Uruchom grę. Gra sama utworzy katalogi i pliki w 'Moje Dokumenty', ustawienia będą domyślne. Po uruchomieniu zaloguj się na swoje konto i zobacz czy wszystko jest ok.

Jeśli nie jest ok, to chyba Ci pozostaje jednak założenie nowego konta (ostatecznie to nie jest koniec świata).

Jeśli wszystko w porządku, to możesz skopiować sobie te pliki po nowej instalce gdzieś na bok, żeby sprawdzić te "odłożone" wcześniej.

Jak będzie ok - to się ciesz Jak nie będzie ok, to przywróć sobie te po nowej instalce.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości