unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 05-08-2013, 22:11   #1621
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13206
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
Obejrzałem dwa epizody tego Do No Harm i rzeczywiście daje rade, lepsze zdecydowanie od Under the Dome Napisy do 1x3 pobrałem dwoma klikami w napiprojekt, nie wiem z czym masz problem loq
no to nie wiem na co czekasz ! juz mi tutaj wrzucaj raz raz, bo na stronach z ktorych korzystam niestety brak do 3epi (a jak przy tym jestesmy to wrzuc od razu od 3-7)

oglada ktos raya ?

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-08-2013, 22:17   #1622
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12333
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Luthera nikt z Was nie ogląda? imo zajebisty, godny polecenia.
Stare 05-08-2013, 22:36   #1623
Svenio
Svenio - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: -
Rep P0wah: 1573
Svenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizasta
Kurwa, po tylu latach napierdalania w UT (na mizernym poziomie) powiniscie ogarniac english bez zadnych zajebanych napisow...

psych - Dziś o 10:27
Jak grales to snajp only
Jeszcze kucaleś
Użytkownika Svenio nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-08-2013, 22:39   #1624
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Cytat:
loQ! pisze: Podgląd Wiadomości
no to nie wiem na co czekasz ! juz mi tutaj wrzucaj raz raz, bo na stronach z ktorych korzystam niestety brak do 3epi (a jak przy tym jestesmy to wrzuc od razu od 3-7)
Tłumaczyłem Ci gamoniu chyba z trzy razy już, ja jebie Ściągasz programik do napisów http://www.napiprojekt.pl/ instalujesz, no i klikasz prawym na .avi i dajesz Znajdz napisy, dopasowuje do wersji i w ogóle synchro
HOW HARD IS THAT ? Tak poza tym to NAUCZ SIE ANGIELSKIEGO i problem z głowy

Luther dobry ! O JEB, trzeci sezon wyszedł widze No to pięknie

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).

Ostatnio edytowany przez vred; 05-08-2013 o 22:54
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-08-2013, 00:23   #1625
miamian
Moderator

miamian - Awatar

Na forum od: 28-10-2010
Miejscowość: Cz-ek
Rep P0wah: 3722
miamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizasta
Oglądaliście 6 odcinek Dextera?

spojler:
Wiedziałem, że Iwona wróci

Widget płatności Pukawka.pl
Użytkownika miamian nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-08-2013, 00:31   #1626
reaper
1337, k?

reaper - Awatar

Na forum od: 01-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 3203
reaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizasta
ostatni dexter, fuck yea
Stare 06-08-2013, 01:29   #1627
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6168
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
Cytat:
miamian pisze: Podgląd Wiadomości
Oglądaliście 6 odcinek Dextera?
jak robisz spojlery to chociaz ustawiaj czcionke na kolor tla :P mnie to tam rybka bo juz obejrzalem, ale dla innych bedzie kiepsko no i ten odcinek mmmmm konkret

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-08-2013, 10:20   #1628
pepe
pepe - Awatar

Na forum od: 20-09-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 2060
pepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizastapepe - masta of dizasta
Cytat:
oglada ktos raya ?

Ja oglądam, szału nie ma ale mi przypadł do gustu : )
Stare 06-08-2013, 20:50   #1629
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13206
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-08-2013, 11:19   #1630
Ciunniek
Ciunniek - Awatar

Na forum od: 15-03-2002
Miejscowość: Myślenice
Rep P0wah: 5206
Ciunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizasta
Cytat:
Użytkownika Ciunniek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości