unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-01-2007, 09:51   #1
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6398
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
Monitor LCD

Chcę zakupić sobie właśnie monitor typu LCD. Chciałbym wiedzieć czy może możecie polecić mi jakiś dobry sprzęt, jakąś dobrą firmę, bo na monitorach to ja się nie znam. LCD 19` (ewentualnie 17`, ale lepiej 19`). Najbardziej interesuje mnie kryterium "jakość/cena". Chcę dobry sprzęt za dobre pieniądze.
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-01-2007, 13:14   #2
[Sith]Luslom
[Sith]Luslom - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 404
[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta
Carlos....

Obecnie posiadam SAMSUNG 173P+ (173PPlus) i jest to jak dla mnie najlepszy monitor z jakimkolwiek miałem styczność... Ten typ matrycy gwarantuje bardzo szerokie kąty świetnego widzenia, wysoki kontrast i komfort użytkowania. Praca na tym sprzęcie (jak i granie) to czysta przyjemność - oczy w ogóle mi się nie męczą - wcześniej często miało to miejsce.

Z czystym sumieniem polecam, gdyż mam go już pół roku.

Jak zaraz wparuje tu Terminatore i zacznie walić wywody to tym, jak to godzinami oglądał różne monitory w media markt z włączonym pulpitem windows, to po prostu go zignoruj

Poczytaj recki tego monitora na benchmarku i opinie ludzi, którzy go kupili
http://sklep.benchmark.pl/pelny_10928.html

Z tego co widzę, nie ma go na stanie, ale sklepy na Allegro sprzedają je taniej taniej, niż ja kupiłem te pół roku temu ;-) Wart jest swojej ceny!

PS: Korzystam z DVI, smużenia nie doświadczyłem... Może dlatego, że nie szukałem go na siłę

eDit: Ponoć jego następcą jest model 770 http://sklep.benchmark.pl/pelny_23030.html
Stare 24-01-2007, 13:56   #3
lo53r
Na forum od: 15-11-2004
Miejscowość: asd
Rep P0wah: 0
lo53r - zdrowy psychicznielo53r - zdrowy psychicznielo53r - zdrowy psychicznielo53r - zdrowy psychicznielo53r - zdrowy psychicznielo53r - zdrowy psychicznie
ja mam 770 mialem z nim problem bo stery od niego po 2-3 minutach od wlaczeni kompa wieszały całkowicie kompa, ale pobralem świeżutkie ze strony domowej i nie narzekam monitorek sprawuje sie dobrze, smużenia raczej nie doznałem zreszta koncentruje sie na celowniku a nie na otoczeniu ;x
Użytkownika lo53r nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-01-2007, 14:00   #4
[Sith]Luslom
[Sith]Luslom - Awatar

[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta[Sith]Luslom - masta of dizasta
lo53r, jest dokładnie tak jak piszesz.

Soft dodany na płycie w 173P+ (wersja 3.6) powodował totalną zwiechę systemu. Z tego co wyczytałem w sieci spowodowane jest to brakiem współpracy z firewallem (ZoneAlarm).

Po pobraniu najnowszego oprogramowania problem zniknął bezpowrotnie!
Stare 24-01-2007, 14:24   #5
fuX
dar0/MrEgMan

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2611
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
Weż sobie to http://www.ico.waw.pl/product.php?id=255
Stare 24-01-2007, 14:35   #6
[Sith]Luslom
[Sith]Luslom - Awatar

A i jeszcze zniam się zdecytujesz to poczytaj sobie o matrycach TN i PVA i wybierz to, co najbardziej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom...

Witek ma monitor z TN i... nie zamieniłbym się
Stare 24-01-2007, 15:02   #7
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2182
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Cytat:
darekjww pisze:
No ja go mam ;)
Stare 24-01-2007, 16:36   #8
Nagan
:)

Na forum od: 08-07-2004
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 116
Nagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizastaNagan - masta of dizasta
mógł by mi ktoś wyjaśnić na czym polega różnica w technologi wykonania? PVA i TN i i dlaczego jeden z monitorów ma taki duzy czas reakcji? 25ms
Stare 24-01-2007, 16:38   #9
RedEyes
#wypierdalaj

RedEyes - Awatar

Na forum od: 24-11-2003
Miejscowość: Gorzyce 284 km od Żywca
Rep P0wah: 2157
RedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizastaRedEyes - masta of dizasta
obecnie tez mam zamiar zakupic lcd, [ hura ], i sorka ze sie podepne pod temat, ale mam takie pytanie a mianowicie chodzi o to iz slyszalem od znajomych majacych lcd, ze w wiekszosci gier, maja oni max rozdzialke, bo na nizszych obraz wyglada dziwnie, nie wiem jak to opisac. wiec pytam czy na malych rozdzialkach wszystko bedzie ołrajt?

//
Cytat:
Nagan pisze:
mógł by mi ktoś wyjaśnić na czym polega różnica w technologi wykonania? PVA i TN i i dlaczego jeden z monitorów ma taki duzy czas reakcji? 25ms
imo ma 25 ms, ale dostal praktycznie same 10 w ocenie wiec musi miec to cos w sobie

Cytat:
2004-12-05 20:33:39
Bardzo dobry monitor, odwzorowanie kolorów prawie idealne!! MÓJ KOLEGA DALTONISTA PO RAZ PIERWSZY ZOBACZYŁ RÓŻNICĘ MIĘDZY KOLOREM ZÓŁTYM A ZIELONYM NA TYM WŁAŚNIE MONITORZE!!! Odejmuję jeden punkt za brak dostępu do ustawień monitora z zewnątrz
o widzisz nawet leczy daltonistow [ bez urazy, ofc ]
bezrobotny, bezstresowy, bezbronny, bezpartyjny, bezwonny, bezbłędny, bezawaryjny, bezbarwny, bezalkoholowy, bezpieczny, bezcenny, bezczynny, bezusterkowy, bezkarny, bezkompromisowy, beztroski, bezinteresowny, bezimienny, bezideowy, bezgraniczny, bezdzietny, bezceremonialny, bezradny, bezzębny, bezstronny, bezrefleksyjny, bezsprzeczny, bezpostaciowy, bezpośredni, bezołowiowy, bezalkoholowy, bezpański, bezkonkurencyjny, bezkonfliktowy, bezdźwięczny...
#wypierdalaj
Użytkownika RedEyes nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-01-2007, 17:43   #10
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2182
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
To sie zazwyczaj nazywa rozdzialka nominalna a nie maksymalna. Panele nie moga skalowac obrazu tak jak CRT. Np 19" jest 1240 pikseli. Jesli chcesz to mozesz ustawic 800 ale obraz nie bedzie taki jaki powinien byc

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości