unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-01-2016, 22:16   #711
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Kupiłam poprzez Allegro wersję reżyserską gry Assassins Creed 1 (nowa, foliowana) i zdziwiło mnie, że gra nie ma ani instrukcji papierowej jak reszta, ani klucza. Jest to zatem gra bez klucza? Bo chodzi normalnie, ale przy instalacji było coś o rejestracji gry za 7 dni i nie dało się tej 7 wykasować.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2016, 22:23   #712
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Kupiłam poprzez Allegro wersję reżyserską gry Assassins Creed 1 (nowa, foliowana) i zdziwiło mnie, że gra nie ma ani instrukcji papierowej jak reszta, ani klucza. Jest to zatem gra bez klucza? Bo chodzi normalnie, ale przy instalacji było coś o rejestracji gry za 7 dni i nie dało się tej 7 wykasować.
Kiedyś kupiłem Heritage Collection i tam AC1 też jest bez klucza, więc bardzo możliwe.
Stare 13-01-2016, 23:41   #713
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
To mnie uspokoiłeś.
Jakby co gra pochodzi z tej aukcji http://allegro.pl/assassin-s-creed-1...895607481.html
Stare 25-01-2016, 00:01   #714
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Tak się zapytam jeszcze o tę grę, może ktoś pamięta, bo cholera nie mogę przejść :E

Jestem w 6 bloku pamięci (Jerozolima)i mam misję sprzątnięcia kolesia na cmentarzu. Po przemowie, jak zaczynają bić dzwony, rzuca się na mnie pół miasta (templariusze, żołnierze, straż miejska). Mam niestety tylko 9 noży i zużywam je na dachach stylem "hit and run". Ale potem lipa, bo za dużo jest tych żołnierzy i każda walka kończy się śmiercią Altaira. Biegać po mieście i czekać na powrót życia (walki się nie udają i uciekam z każdej z 1-2 kreskami hp) jest praktycznie niemożliwe, bo ktoś ciągle przewraca. Pytanie: da się jakoś wczytać z wcześniej mapę, np. od momentu wyjścia z biura w Jerozolimie? Bo jak ginę ciągle restartuje mi się ten cmentarz i start walki z 9 nożami. Potrzeba mi 15 noży, a nie 9
Stare 31-01-2016, 21:15   #715
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Wczoraj wystartował nowy serwer w OGame :d jak by ktoś chciał rozpocząć przygodę od nowa hehe :d nazywa się libra

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-04-2016, 06:54   #716
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

Na forum od: 11-08-2004
Miejscowość: Grajewo
Rep P0wah: 8742
smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Pogrywa ktoś w DRAKENSANG online?

CUT2 - UT04 Fragmovie by F51
Użytkownika smakosz.from.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-02-2019, 16:02   #717
bandziorek
lvbet.pl

Na forum od: 18-07-2013
Miejscowość: Wołdy
Rep P0wah: 0
bandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świnia
Polecam także gry na LvBet.pl
Stare 21-02-2019, 15:54   #718
bandziorek
lvbet.pl

Na forum od: 18-07-2013
Miejscowość: Wołdy
Rep P0wah: 0
bandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świnia
Zapraszam także na https://lvbet.pl

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości