unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-01-2016, 22:16   #711
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Kupiłam poprzez Allegro wersję reżyserską gry Assassins Creed 1 (nowa, foliowana) i zdziwiło mnie, że gra nie ma ani instrukcji papierowej jak reszta, ani klucza. Jest to zatem gra bez klucza? Bo chodzi normalnie, ale przy instalacji było coś o rejestracji gry za 7 dni i nie dało się tej 7 wykasować.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2016, 22:23   #712
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Kupiłam poprzez Allegro wersję reżyserską gry Assassins Creed 1 (nowa, foliowana) i zdziwiło mnie, że gra nie ma ani instrukcji papierowej jak reszta, ani klucza. Jest to zatem gra bez klucza? Bo chodzi normalnie, ale przy instalacji było coś o rejestracji gry za 7 dni i nie dało się tej 7 wykasować.
Kiedyś kupiłem Heritage Collection i tam AC1 też jest bez klucza, więc bardzo możliwe.
Stare 13-01-2016, 23:41   #713
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
To mnie uspokoiłeś.
Jakby co gra pochodzi z tej aukcji http://allegro.pl/assassin-s-creed-1...895607481.html
Stare 25-01-2016, 00:01   #714
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Tak się zapytam jeszcze o tę grę, może ktoś pamięta, bo cholera nie mogę przejść :E

Jestem w 6 bloku pamięci (Jerozolima)i mam misję sprzątnięcia kolesia na cmentarzu. Po przemowie, jak zaczynają bić dzwony, rzuca się na mnie pół miasta (templariusze, żołnierze, straż miejska). Mam niestety tylko 9 noży i zużywam je na dachach stylem "hit and run". Ale potem lipa, bo za dużo jest tych żołnierzy i każda walka kończy się śmiercią Altaira. Biegać po mieście i czekać na powrót życia (walki się nie udają i uciekam z każdej z 1-2 kreskami hp) jest praktycznie niemożliwe, bo ktoś ciągle przewraca. Pytanie: da się jakoś wczytać z wcześniej mapę, np. od momentu wyjścia z biura w Jerozolimie? Bo jak ginę ciągle restartuje mi się ten cmentarz i start walki z 9 nożami. Potrzeba mi 15 noży, a nie 9
Stare 31-01-2016, 21:15   #715
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Wczoraj wystartował nowy serwer w OGame :d jak by ktoś chciał rozpocząć przygodę od nowa hehe :d nazywa się libra

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-04-2016, 06:54   #716
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

Na forum od: 11-08-2004
Miejscowość: Grajewo
Rep P0wah: 8742
smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Pogrywa ktoś w DRAKENSANG online?

CUT2 - UT04 Fragmovie by F51
Użytkownika smakosz.from.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-02-2019, 16:02   #717
bandziorek
lvbet.pl

Na forum od: 18-07-2013
Miejscowość: Wołdy
Rep P0wah: 0
bandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świnia
Polecam także gry na LvBet.pl
Stare 21-02-2019, 15:54   #718
bandziorek
lvbet.pl

Na forum od: 18-07-2013
Miejscowość: Wołdy
bandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świniabandziorek - cham i świnia
Zapraszam także na https://lvbet.pl
Stare 17-06-2019, 12:41   #719
kompany
Na forum od: 17-06-2019
Miejscowość: Kraków
kompany - nijaki taki
Jak gram ostatnio tylko w Wiedźmina. Oprócz tego obstawiłem na LVbet bonus jaki aktor zagra główną rolę w serialu widźmin. Fajna sprawa
Użytkownika kompany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-07-2019, 08:23   #720
PrezeS
öpö

PrezeS - Awatar

Na forum od: 27-10-2003
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 1497
PrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizasta
Siemano kope lat, ktos tutaj uderza na wow classic jak wyjdzie ?
S.T.A.R.S Members - ALPHA Team - Albert Wesker, Barry Burton, Chris Redfield, Jill Valentine, Joseph Frost, Brad Vickers - BRAVO Team - Enrico Marini, Richard Aiken, Rebecca Chambers, Forest Speyer, Kenneth J.Sullivan, Edward Dewey
Użytkownika PrezeS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości