unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 28-02-2009, 21:03   #4191
Evan
skillz0r?

Evan - Awatar

Na forum od: 22-12-2002
Rep P0wah: 807
Evan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizasta
"Lustra" <- nie znam sie, ale zdaje mi sie, ze Kiefer Sutherland uratowal ten film, i dalo sie to jakos ogladac, bez rewelacji, ale przez czas trwania filmu raczej nie mialem ochoty rzucic tym w cholere i isc pobiegac, wiec jak na moje, to tragedii nie ma
Stare 28-02-2009, 21:06   #4192
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

Na forum od: 11-08-2004
Miejscowość: Grajewo
Rep P0wah: 8796
smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Cytat:
kostuch pisze: Podgląd Wiadomości
"Lustra" widział ktoś? Leci w kinie i nie wiem czy sie opłaca?
ja oglądałem, ale średnio mnie urzekł, można obejrzeć

CUT2 - UT04 Fragmovie by F51
Użytkownika smakosz.from.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-03-2009, 23:54   #4193
IDontKnow
Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7815
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
Kyo pisze: Podgląd Wiadomości
Felon - wlasnie obejrzalem, zajebisty film Jak ktos lubi klimaty wieziennictwa itp to obowiazkowa pozycja, ale i dla reszty jest to dobre kino. Val Kilmer naprawde dal rade odgrywajac swoja role, a sam film trzyma w napieciu nie zamulajac i szybko sie rozkreca, przez co jest naprawde wciagajacy. Polecam!
Tak, też go dzisiaj oglądnąłem i polecam, przyczepić się tylko moge do tego, ze za takie przestępstwo nie leci się do takiego więzienia.. No i koniec dla mnie jamerykański... Kto ma ochotę na dobry film w tym samym klimacie to polecam "SYMETRIA" Konrada Niewolskiego. Początek z dupy (ale to pierwsze 5 minut filmu) a później rewelacja do ostatniej minuty. Dodam ze rezyser sam siedział w więzieniu parę miesięcy.. Grają: Chyra, Szyc, Jakus, Detmer.

"Pora Umierać" Danuta Szaflarska w roli głównej - genialny film.
"Wszystko będzie dobrze" Robert Więckiewicz i Adam Werstak - bardzo dobry, ale cholernie ciężki.
"Seven Pounds" (siedem dusz) i Will Smith - bardzo dobry i poruszający, ale nie aż tak bardzo jak ten wyżej.
The Guardian Kevin Costner i Ashton Kutcher - dobry, ale nie każdemu przypadnie do gustu film o ratownikach wodnych.
"The Bucket list" - Nicholson i Freeman - rewelacyjny dla mnie. Scenariusz, gra aktorów.. wszystko.
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-03-2009, 23:13   #4194
reaper
1337, k?

reaper - Awatar

Na forum od: 01-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 3207
reaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizasta
Cytat:
Omar pisze: Podgląd Wiadomości
The Guardian Kevin Costner i Ashton Kutcher - dobry, ale nie każdemu przypadnie do gustu film o ratownikach wodnych.
Wlasnie sie skonczyl na TVP2, polecam
Stare 09-03-2009, 00:12   #4195
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7219
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
thick as thieves - taki lajtowy, dla koneserow pewnie cienki, ale jak dla mnie na rozluzniajacy przed kolejnym tygodniem niedzielny wieczor - calkiem w porzadku ;D
Stare 14-03-2009, 12:02   #4196
IDontKnow
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
"Seven Pounds" (siedem dusz) i Will Smith - bardzo dobry i poruszający, ale nie aż tak bardzo jak ten wyżej.
Cytuje cinemacity:

"W roli głównej zobaczymy Willa Smitha. Tym razem wciela się w postać człowieka, który jest o krok od popełnienia samobójstwa. Spotyka jednak na swojej drodze piękną kobietę"

Nie wiem co za debil to napisał, ale widac ze oglądnął film i nie zrozumiał
Stare 14-03-2009, 12:22   #4197
Lock
Lock - Awatar

Na forum od: 06-08-2003
Miejscowość: dziki wschood
Rep P0wah: 1948
Lock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizasta
ogladal ktos juz kochaj i tancz?;D dzis ide z maniurka i nie wiem na co sie nastawiac
rOd^Bzzyk: pisz z duzej litery
hqlobo: :>
rOd^Bzzyk: to nazwa wlasna
Użytkownika Lock nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-03-2009, 12:28   #4198
Evan
skillz0r?

Evan - Awatar

Na forum od: 22-12-2002
Rep P0wah: 807
Evan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizasta
zapewne na dno i metr mulu
Stare 14-03-2009, 12:41   #4199
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7219
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
Cytat:
Cytuje cinemacity:

"W roli głównej zobaczymy Willa Smitha. Tym razem wciela się w postać człowieka, który jest o krok od popełnienia samobójstwa. Spotyka jednak na swojej drodze piękną kobietę"

Nie wiem co za debil to napisał, ale widac ze oglądnął film i nie zrozumiał
haha, dobry beton ale film imo zle zrobiony. dobry i z pomyslem, ale przez poltora godziny praktycznie nic sie nie dzieje i dopiero w ostatnich pietnastu mintach cala fabula ma miejsce. a idea na prawde kozacka.. tylko.. no zdazylem sie wkurzyc przez ten caly czas, ze nie mam pojecia o co chodzi ;p
Stare 14-03-2009, 13:25   #4200
IDontKnow
Cytat:
sth pisze: Podgląd Wiadomości
haha, dobry beton ale film imo zle zrobiony. dobry i z pomyslem, ale przez poltora godziny praktycznie nic sie nie dzieje i dopiero w ostatnich pietnastu mintach cala fabula ma miejsce. a idea na prawde kozacka.. tylko.. no zdazylem sie wkurzyc przez ten caly czas, ze nie mam pojecia o co chodzi ;p
dla mnie własnie dobrze zrobiony i jakoś sie nie wkurzyłem ze "jeszcze nie wiem o co biega" bo czułem ze sie coś szykuje no ale pojęcia nie miałem że tak to się zakończy
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości