unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 23-06-2009, 19:45   #41
hitt
tthitt

hitt - Awatar

Na forum od: 19-01-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 3537
hitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizastahitt - masta of dizasta
ja na struma sie pisze, ale raczej normal, bo skilled mi jeszcze nie idzie -.-

belt szesnaście! (c) vred
czas wyrzucić śmieci! (c) svn
Użytkownika hitt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-06-2009, 20:52   #42
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 0
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
a mi nie wiem co sie stalo bo najpierw nie widzialem co mam wciskac a muzyka grala ;> a teraz kiedy juz widac co wciskac to musze wciskac Enter + klawisz ktorys od 1-3 wiec troche slabo mozna pograc ...
Użytkownika danel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-06-2009, 21:30   #43
reaper
1337, k?

reaper - Awatar

Na forum od: 01-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 3207
reaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizasta
milego rozpierdalania klawiatury producenci klawiatur musza im cos odpalac za tworzenie takich gier Ja tam dalej wole stepmanie z moim pro padem w domu ktos sie bawi stad w ddr? ;>
Stare 23-06-2009, 21:48   #44
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8146
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
Zapodalem sobie tap + strum co by nie byc ostatnia lama Narazie z 3 klawiszami, ale juz niedlugo

(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-06-2009, 22:23   #45
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4679
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
strum to podstawa, mi sie latwiej gra ze strumem bo nie trzeba tak naparzac palcami, tylko sie trzyma przycisk i wali w enter jak jest kilka pod rzad.
a jak sa blisko kolo siebie to wystarczy raz wcisnac enter. jak na wiesle ;P

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-06-2009, 23:25   #46
3nter
still alive

3nter - Awatar

Na forum od: 09-04-2006
Miejscowość: Ruda Śląska
Rep P0wah: 2501
3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta3nter - masta of dizasta
Daje rade http://www.jamlegend.com/song/388
Stare 23-06-2009, 23:45   #47
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13210
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
jakby ktos chcial sie zmierzyc z moim kolega to wyslijcie mu duela, najlepiej na "tapie" cokolwiek to znaczy

jego nick to shemek. GL

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-06-2009, 00:20   #48
Evan
skillz0r?

Evan - Awatar

Na forum od: 22-12-2002
Rep P0wah: 807
Evan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizasta
nie wiem jak Wy, ale strum z 4 klawiszami jest jakiś nie do wyczajenia na klawie z lapka, chyba dopiero jak bede mial siakas klawe pod usb, zeby to szlo normalnie chwycic w rece, to pogram na > 3 klawisze ;P
Stare 24-06-2009, 00:27   #49
hamer
hamer - Awatar

Na forum od: 17-11-2002
Miejscowość: Szczecinek
Rep P0wah: 50
hamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;p
ja ciagle lece na lewej 3 - Canon wymiata jak i cala 3 pierwsza
Stare 24-06-2009, 00:58   #50
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8146
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
A wlasnie, jak wy trzymacie ta klawe? Bo ja normalnie, lezy sobie na biurko jak zawsze. Aktualnie jestem na strumie skilled (4 klawisze) i choc nie ma tragedii to jednak presja dosyc spora Tak 70-95 w zaleznosci od songu, ale canon rock pewnie by mnie pocisnal na 50%

(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości