unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 2, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 10-07-2009, 08:10   #151
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3089
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
Wyklęty - Mastertona i nic więcej czytałem tą książkę już ze 200 razy
A tak w ogóle to mam na półce ze 40 jego pozycji Jak dla mnie żadne inne książki poza Mastertonowymi mogą nie istnieć
Stare 10-07-2009, 12:39   #152
Evan
skillz0r?

Evan - Awatar

Na forum od: 22-12-2002
Rep P0wah: 807
Evan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizasta
Cytat:
res^kony pisze: Podgląd Wiadomości
Wyklęty - Mastertona i nic więcej czytałem tą książkę już ze 200 razy
A tak w ogóle to mam na półce ze 40 jego pozycji Jak dla mnie żadne inne książki poza Mastertonowymi mogą nie istnieć
Nie dziwię się, biorąc pod uwagę, że napisał kilka(a może nawet więcej, nie wiem) poradników seksualnych
A żeby było do tematu, to w tej chwili czytam Szarego diabła, Mastertona właśnie, lekko szybko i przyjemnie.
Stare 29-09-2009, 10:30   #153
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10185
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Wrogowie Publiczni - Bryan Burrough

Moge polecic bo ksiazke czytam od 4 dni, ma okolo 650 stron(nie wiem ile dokladnie nie zagladam nigdy) po godzince(chyba bo tego tez nie wiem) przed snem, i zrobilem juz pol ksiazki, ostro wciaga, wielowatkowa i trudna ksiazka do czytania(jesli ktos nie ma podzielnosci uwagi i nie kojarzy zdarzen)

czyta sie naprawde dobrze, od czasu Protokolu sigmy, trylogii bourne'a i Stanu Zagrozenia Andy McNaba nie czytalem nic rownie wciagajacego

POLECAM

a jak skoncze to udam sie na film

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-09-2009, 12:06   #154
afc
afc - Awatar

Na forum od: 15-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1195
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
http://www.myspace.com/trailerpark /
trailer nowego Koszmaru z Ulicy Wiązów
Stare 25-11-2009, 19:43   #155
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12550
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Fanom Grzędowicza przypominam, że pojutrze premiera PLO3

http://solarisnet.pl/oferta/pan_lodowego_ogrodu_3/
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-11-2009, 20:27   #156
Sveg
Jim Beam

Sveg - Awatar

Na forum od: 06-02-2006
Miejscowość: wlkp
Rep P0wah: 2206
Sveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizasta
czytał ktoś Sapkowskiego po sadze Wiedźmina? dobre?

btw. ostatnio nabyłem trochę książek po angielsku. Właśnie skończyłem The Day of the Triffids (Dzień Tryfidów) - całkiem fajne sf z lat pięćdziesiątych - prawie wszyscy ludzie na świecie ślepną w wyniku przelotu jakichś komet. ALE przedtem powstały Tryfidy - wielkie rośliny, które potrafią człapać i które wykorzystywano do celów przemysłowych. Problem w tym, że są śmiertelnie niebezpiecznie dla człowieka, a dla ślepego są tylko śmiertelne. Tak więc ludzie którzy przetrwali, mają ciężko fajnie jest przedstawiony rozpad społeczeństwa, zdziczenie, jak i szlachetne postawy, które zawodzą w nowej rzeczywistości. Polecam, chociaż jest w książce trochę uproszczeń i banałów, to jednak klasyk sf, który ze względu na wydanie w złym czasie nie był popularny (czasy zimnej wojny - wszystkim w głowie były atomówki, nie zagrożenie biologiczne i katastrofy tego typu).
a teraz zaczynam serię Dune, in english

music

jacek zabił kota. kota zabił jacek. zabił jacek kota. jacek kota zabił. kota jacek zabił.
jack killed a cat. a cat killed jack
Użytkownika Sveg nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-11-2009, 21:50   #157
m4nNy
pierdolnik

m4nNy - Awatar

Na forum od: 27-11-2005
Miejscowość: Lubin
Rep P0wah: 0
m4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizastam4nNy - masta of dizasta
Cytat:
Sveg pisze: Podgląd Wiadomości
czytał ktoś Sapkowskiego po sadze Wiedźmina? dobre?
Czytałem 'Narrenturm'. Wiedźmaka wciągnąłem praktycznie na raz wszystko co było, więc się okrutnie napaliłem na nową serię. Nie rozczarowałem się ani trochę, dowcip jak to u Sapkowskiego (śmiałem się do książki ). Nie ma takiego patosu jak to w wiedzminie było momentami, magii zdecydowanie mniej, historycznie ale za to z jajem Polecam!
Użytkownika m4nNy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-11-2009, 22:15   #158
goku
JaM JesT AnomaliA

goku - Awatar

Na forum od: 21-06-2002
Miejscowość: Częstochowa
Rep P0wah: 720
goku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizastagoku - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Fanom Grzędowicza przypominam, że pojutrze premiera PLO3

http://solarisnet.pl/oferta/pan_lodowego_ogrodu_3/
Oooo Dzięki za info

Jestem Sobą nawet przeciwko siebie
Użytkownika goku nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-11-2009, 00:12   #159
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12550
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Tu parę słów autora o książce: http://www.youtube.com/watch?v=MS3gw...ayer_embedded#

Jakby była możliwość, proszę moderatorów o doklejenie tego do mojego postu wyżej.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-11-2009, 00:28   #160
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8146
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
"The Story of My Experiments with Truth" Mohandas K. Gandhi

Na dniach bede zaczynal :3

(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości