unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 01-08-2004, 10:47   #1
pogoromca
ProLameR

pogoromca - Awatar

Na forum od: 22-07-2003
Miejscowość: Przemyśl
Rep P0wah: 70
pogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizastapogoromca - masta of dizasta
serwer cdkey off - master server...

Witam - mam taki problem - o pewnego czasu nie mogę grać na serwerach z wyłaczonym cdkeyem na ktorych wczesniej grałem gdyż po załadowaniu mapy (tzn ma juz sie uruchamiać i wysakuje komunikat: master serwer deteminate.... itd, każdy kto gra na piracie wie o co chodzi ) Mój kumpel gra na tym samym serwerze bez problemu (też na piracie) Wyczysciłem "Cache" ale bez zmian. Są serwery bez cdkeya na których moge grać. Prosze o pomoc.

PS. Prosze nie rozwijac tego tematu odpowiedziami typu "kup sobie orginał" itp. Na ten temat jest juz tego bardzo dużo na forum i uważam ze nie ma sensu znów do tego wracać. Pozdrawiam i o pomoc prosze
Użytkownika pogoromca nie ma obecnie na forum  
Stare 01-08-2004, 11:02   #2
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 125
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
szczerze mowiac jedynym rozwiazaniem tematu bylby zakup oryginala.

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum  
Stare 01-08-2004, 11:44   #3
Failed
Mojom pasjom jest TIBIA

Failed - Awatar

Na forum od: 20-05-2003
Miejscowość: Tibijskie Miasto Na Koncu Swiata
Rep P0wah: 1627
Failed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizasta
czytaj do konca stmpn wyraznie napisal chyba :

Cytat:
PS. Prosze nie rozwijac tego tematu odpowiedziami typu "kup sobie orginał" itp. Na ten temat jest juz tego bardzo dużo na forum i uważam ze nie ma sensu znów do tego wracać. Pozdrawiam i o pomoc prosze
Szukasz pasywnego dochodu? Chcesz zainwestowac zarobione pieniadze? Słyszałes o zarabianiu w internecie? Chcesz zacząć zarabiać? Napisz priv wyjaśnie - TheAdsTeam - to stosunkowo nowy projekt rev sharowy. Prawdziwi ludzie, prawdziwe reklamy, prawdziwe zarobki.
Użytkownika Failed nie ma obecnie na forum  
Stare 01-08-2004, 18:41   #4
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1773
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Szczerze mam gdzies czy moderatorzy dzialu ut2kx dopuszczaja piractwo czy nie. Ja nie.

Idz kup oryginal.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości