unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 12-01-2009, 13:19   #1
reaper
1337, k?

reaper - Awatar

Na forum od: 01-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 3207
reaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizasta
Matura 2009.

Jak wam poszly probne z polaka w piatek i anglika dzisiaj?
U mnie polak cięzko bedzie nie licze na wiecej niz 50%, temat rozprawki jakis z dupy w ogole ;/ Natomiast anglik rozszerzony easy był bedzie okolo 90% mysle. Jutro matma >.< gl.
Stare 12-01-2009, 13:25   #2
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6172
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
z polskiego tekst na czytanie ze zrozumieniem banalny, nie liczac zad1 z jakimis funkcjami jezyka ekspresywnymi czy kij wie ocb, wypracowanie takie sobie... tez mysle ze na 50% dam rade spokojnie, na angielskim nie bylem, ale na takiej probnej maturze w klasie w identycznej formie mialem cos +-80-85% z anglika podstawy, matma mnie zaora, jak wystarczy mi % na zaliczenie to bedzie cud

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-01-2009, 13:33   #3
paranoidandroid
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 13-10-2007
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
paranoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizasta
gl, życze wszystkim z forum by przebili moje ubiegłoroczne wyniki ;>
Użytkownika paranoidandroid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2009, 18:17   #4
paranoidandroid
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 13-10-2007
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
paranoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizasta
http://www.wrzuta.pl/pliki/uslbSlK45H/matura

data dodania ;]
Użytkownika paranoidandroid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2009, 18:21   #5
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13210
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
sry, ale jest juz temat o maturach

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2009, 18:43   #6
lehre
CBR 929 sc44 Fire Blade

lehre - Awatar

Na forum od: 25-03-2005
Miejscowość: Czeladź-Piaski
Rep P0wah: 999
lehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizasta
pisaliscie dzis gegre /?

masakryczna byla z 5 zadan nie zrobilem ;///

co to byki na 2 zdjecu co trzeba bylo podpisac ?? 1 to moskwa a 2 ???
Stare 13-01-2009, 18:54   #7
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6172
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
matura z matmy dzis (podstawa) mnie zaorala konkretnie, chyba za glupi na nia jestem :X

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2009, 19:27   #8
Lock
Lock - Awatar

Na forum od: 06-08-2003
Miejscowość: dziki wschood
Rep P0wah: 1948
Lock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizastaLock - masta of dizasta
u mnie w szkole była 1sza matura probna tylko (angielski,polski,matma) w stopniu oficjalnym, teraz mam tak normalnie, na lekcji i bez wybranego przedmiotu. Polski był jak dla mnie do pojechania ale nie chcialo mi sie siedziec i bazgrnalem jakies gowno na wypracowaniu (temat drugi o ludziach bezdomnych), pewnie bedzie z 50% jak na 1szej probnej, a z angielskiego licze na jakies 80% bo była w miare łatwa ale tez nie mialem czasu by sie przylozyc do listu a co do matmy, miałem w listopadzie z niej 29%, nie była trudna, sądze ze to pojechania jest jak sie przyloze, poki co chillout
rOd^Bzzyk: pisz z duzej litery
hqlobo: :>
rOd^Bzzyk: to nazwa wlasna
Użytkownika Lock nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-01-2009, 20:38   #9
reaper
1337, k?

reaper - Awatar

Na forum od: 01-02-2003
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 3207
reaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizastareaper - masta of dizasta
Cytat:
Yoko pisze: Podgląd Wiadomości
matura z matmy dzis (podstawa) mnie zaorala konkretnie, chyba za glupi na nia jestem :X
ja tam troche zrobilem ale nie licze na cuda, moral jest prosty ze trzeba sie zaczac uczyc ;D teraz czekac na wyniki

Cytat:
Lki pisze: Podgląd Wiadomości
sry, ale jest juz temat o maturach
ta... jest kilka, nie wiedzialem ktory wybrac wiec zalozylem nowy
Stare 13-01-2009, 21:02   #10
H@rdBl@de
Yeah!

H@rdBl@de - Awatar

Na forum od: 08-10-2003
Miejscowość: Olbięcin:P
Rep P0wah: 78
H@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizastaH@rdBl@de - masta of dizasta
Umnie polski pod. kolo 50% angielski pod. 60%-70% matma pod. 60%-65% :/ Ciekawy tylko jestem jak by mi fizyka poszla chyba bede sobie musial zoabczyc co na niej bylo :P
Odpowiedz

Tagi
matóra to bzudra

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości