unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 23-08-2002, 18:58   #1
Arcy
Guest

Post Poszukuje Halo

jak w temacie poszukuje gry Halo 2 choc by nawet demko przeszukalem DC a kazzy nie mam moze wie ktos z kad zasac to ? jakis link lub cos ? bede wdzeiczny za pomoc
  Odpowiedz
Stare 23-08-2002, 19:42   #2
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1773
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Eeee przeciez jedynka nawet nie wyszla na PC. Narazie zaczeli prace nad konwersja jedynki na PC i za jakis czas wydadza 2 na xboxa.
Stare 23-08-2002, 20:06   #3
Arcy
Guest

o kurde
a wiesz kiedy jakas premiera ?? na PCta ?
  Odpowiedz
Stare 23-08-2002, 21:14   #4
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Nie wiem. Jedyne co wiem to wyczytalem gdzies ukratkiem, ze bedzie konwersja na PC czesci pierwszej. Ale kiedy, co i jak to juz nie wiem.
Stare 23-08-2002, 21:31   #5
Gothic
Na forum od: 14-05-2002
Miejscowość: UT
Rep P0wah: 321
Gothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizastaGothic - masta of dizasta
Znalazłem coś tu o tej grze Halo.Chyba jednak ta gra jest na PC nie wiem bo dokladnie nie chcialo mi sie tej stronki czytac bo mnie to zbytnio nie interesuje ale tak przypadkiem znalazłem to lookając na tego linka co zapodałeś Pajda o T2 w jakims temacie Obczajcie se ją sami

http://halo.fpp.pl/

Ostatnio edytowany przez Gothic; 23-08-2002 o 21:33
Użytkownika Gothic nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-08-2002, 21:37   #6
Arcy
Guest

bylem juz tam wczesniej
ps;pajda moze czytales to w cd-action bo tez to tam czytalem ale cos nie bylem tego pewniem bo mam filmik o halo
  Odpowiedz
Stare 24-08-2002, 02:32   #7
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Nie czytam cd-action od bardzo dawna bo nie lubie jak gazeta prezentuje w tekstach merytoryczne zero i redakcja udaje profesjonalistow, ktorymi chcieli by byc.

Obecnie jedyne trzymajace poziom pismo o grach to SGK chociaz jest tam imo jeden osobnik zanizajacy nieco ))

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości