unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 02-05-2016, 10:23   #51
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2196
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
Cytat:
don's pisze: Podgląd Wiadomości
amatorka amatorka xD

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-05-2016, 21:50   #52
Sic
Na forum od: 18-08-2005
Miejscowość: KIELCE
Rep P0wah: 4310
Sic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizasta
Cytat:
don's pisze: Podgląd Wiadomości
Widzisz...po pierwsze w UT1 miałem swój team..i po drugie w UT3 też miałem swój team(w te części grałem)...chcesz fragmove pooglądać? i to nawet z sukcesami. Oczywiście,że byłem/jestem dumny z tego.Ale jak zaczynałem(16 lat temu , oczywiście nie gram 16 lat - trzeba tu wszystko tłumaczyć bo zaraz będzie znowu oskarżanie i wymyślanie przez gówniarzerię) grę to SITH i Best dawały kopa do gry. I chodzi o to,że są w UT świecie gracze którzy są normalni: Loonewolf, Repetuk,Lady.D, KILLA.CZ., klan VoM(w tym Lamalas, Sobek etc), klan PHX...i wielu wielu innych którzy nie mają przyspawanej korony do dupy i można z nimi spokojnie pograć a nawet pogadać a nawet umówić się na lana ...w przeciwieństwie do polaczków cebulaków...jak czytam kolejne Wasze posty to mi w piwnicy zaczyna cebula rosnąc pod sam sufit. Wracając do meritum ---> tak chciałem stronę (nieważne jaka nazwa tak powiedziałem bo sądziłem,że ludzie się ucieszą ,że ktoś pamięta ,że ktoś chce coś podziałać)zrzeszającą najlepszych UT-eowców w Polsce aby KLAN był przykładem dla młodszych adeptów i nowo zaczynających graczy(posiadam skillsy wystarczające ażeby zrobić dobrą w standardach W3C stronę - oczywiście jak już zrobię, może mi się zachce to oczywiście nie będzie tam żadnych polaczków). Mam nadzieję,że wyraziłem się jasno i nie będę musiał powracać do tego i tłumaczyć cebuli czegokolwiek. No ale widzę priorytety macie inne.....wyśmiewanie, obrażanie, wystawianie...a później na forumach wielkie oburzenie ,że ktoś śmie się postawić na takie cebularskie polaczków zachowanie-to jest żałosne i tylko tyle.
Ale szczerze. Powiedz w sensie napisz czego się spodziewałeś? Że na Twój post rzucą się do powrotu niemal wszyscy Ci którzy grali kiedyś na najwyższym poziomie i tworzyli klany które się w Europie liczyły i stwierdzą "Super Don że jesteś teraz to odnowimy gre i będzie znów ql jak 16 lat temu??? To jakieś fantazje chyba Ci się załączyły. I wyzywanie od cebulaków to chyba jest raczej świadectwo samego Ciebie. Niestety. Bez obrazy ale naprawdę chyba sam nie wiesz czego się spodziewałeś. Charon jako jedyny merytoryczny próbuje z Tobą podjąć dialog to rzucasz się jak szczerbaty na suchara. Ochłoń. Jedź na LANy, zobacz jak Fred wrzuca kolejnego suchara w postaci jotpega albo innego gifa i będziesz mógł być autorytetem w branży

Ej. Sory. Poczytałem inne posty i tematy i inne takie Don. Nie odpisuj chociaż. Z tobą naprawdę jest coś nie tak...
Użytkownika Sic nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-05-2016, 00:08   #53
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6574
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Ja mogę tylko w imieniu Pajdy i wszystkich Beściaków pozdrowić Cię jedynie gromkim wypierdalaj i proszę tutaj klanem BEST sobie mordy nie wycierać.

best|d1vine

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-05-2016, 01:36   #54
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8142
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta

(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-05-2016, 02:55   #55
Stallion
Stallion - Awatar

Na forum od: 21-04-2003
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2224
Stallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizasta
friends with benefits?
<18:52:49> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: kurwa typie, wez to w 1 film zrob a nie 1000 plikow
<18:53:04> "sOuL`" zaczepia Cię. nie mam do tego programu i nie umiem jestem od fragowania
<18:53:32> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: a czym ucinasz filmy?
<18:53:52> "sOuL`" zaczepia Cię. alt f9 shadowplayem gdy odpalam film
<18:54:04> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: OJACIEPIERDOLE
Użytkownika Stallion nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-05-2016, 13:56   #56
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10883
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
łooo stary wygląd forum

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-05-2016, 03:32   #57
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3309
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
Cytat:
KROKu pisze: Podgląd Wiadomości
łooo stary wygląd forum
jedyny właściwy
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-05-2016, 10:10   #58
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4191
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Ten don mi strasznie przypomina magika. Magik czy to Ty? Wiem, że tam jesteś, przyznaj się.
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-05-2016, 07:47   #59
don's
don's - Awatar

Na forum od: 17-03-2011
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 0
don's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świnia
Cytat:
Sic pisze: Podgląd Wiadomości
Ale szczerze. Powiedz w sensie napisz czego się spodziewałeś? Że na Twój post rzucą się do powrotu niemal wszyscy Ci którzy grali kiedyś na najwyższym poziomie i tworzyli klany które się w Europie liczyły i stwierdzą "Super Don że jesteś teraz to odnowimy gre i będzie znów ql jak 16 lat temu??? To jakieś fantazje chyba Ci się załączyły. I wyzywanie od cebulaków to chyba jest raczej świadectwo samego Ciebie. Niestety. Bez obrazy ale naprawdę chyba sam nie wiesz czego się spodziewałeś. Charon jako jedyny merytoryczny próbuje z Tobą podjąć dialog to rzucasz się jak szczerbaty na suchara. Ochłoń. Jedź na LANy, zobacz jak Fred wrzuca kolejnego suchara w postaci jotpega albo innego gifa i będziesz mógł być autorytetem w branży

Ej. Sory. Poczytałem inne posty i tematy i inne takie Don. Nie odpisuj chociaż. Z tobą naprawdę jest coś nie tak...

tak...a może chcesz na solo? w realu? każdego z Was zapraszam. Cebulaki, leszcze. Ja wiem wy chodzicie i pytacie kim jest don - vred cebula pytał lonnewolfa kim jest don... ale z serwa spierdolił jak na nim byłem... ja mam wyjebane na wasz poziom gry...możecie być MISZCZAMI świata... ale żadnego poklasku ode mnie nie dostaniecie , wręcz przeciwnie każda kurwa która śmie mnie obrażać będzie obrażana przeze mnie... jak w UT3 ...wielki klan PANIC....a kurwa leszcze ledwo co z Nami wygrali( a cisnęli od największych noobów - jebanymi ignorantami jesteście Wy wszyscy którzy śmią bełkotać w moim kierunku) jak graliśmy turniej na Clan Basse...bueheheheh najlepsi w Europie (chyba to było w ut99 jak nikt nie grał).... kurwy boga się nie boicie...i za zachowanie możecie mi opierdolić kabana - ale chyba to już mówiłem. Magik to chyba Twój stary i przykro mi ,że skoczył z okna . Mam nie odpisywać bo co? za każdym razem odpiszę bo jesteście pionkami których się nie boję.
Użytkownika don's nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-05-2016, 07:52   #60
don's
don's - Awatar

Na forum od: 17-03-2011
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 0
don's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świniadon's - cham i świnia
Cytat:
Kyo pisze: Podgląd Wiadomości

tak szpiegujcie....pytajcie ludzi kim jest don..tak róbcie to pojebańce bekę to ja cisnę z was leszcze. Jakim trzeba być pojebanym żeby tak robić ! i co z tego ,że jestem na tym zjebanym forum od 2011? i co? o czym niby to świadczy? A Xirios mam w znajomych sam nie wiem czemu - to nie moja znajoma. Muszę zrobić tam czystki.
Użytkownika don's nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości