unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 12-07-2017, 00:59   #101
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Co to za dziwne fragi? https://www.youtube.com/watch?v=aU7h...ature=youtu.be
I jeszcze taka akcja, same champy się wymieniają. To też jakiś bug bety? https://www.youtube.com/watch?v=ifOf...ature=youtu.be
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2017, 13:30   #102
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: Chełm
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Tam jakaś postać ma invi chyba nie? to może biegł sobie na skilu :d

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-07-2017, 13:37   #103
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Nyx ma tylko inv. Ma jeszcze niby Ranger, ale jak on się przemieszcza jest takie czerwone pole. Po aktywie Scale zawsze zostają flaki, a tam leży obok armora cały trup. I słychać po fragach 2x męskie głosy, więc to na pewno nie Nyx. Zresztą jak zabije się kogoś jak używa skilla, to jest medal. Z jumppoda spod ziemi też nikt nie wyskoczył. Czyli to po prostu kolejny błąd
Stare 12-07-2017, 14:51   #104
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: Chełm
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
To możliwe Tak zgadywałem nie gram wiec nie jestem specem W końcu to beta.

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-07-2017, 01:18   #105
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Można swobodnie zagrać, nawet fajne, jak się posiedzi.
Stare 13-07-2017, 09:04   #106
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6866
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Pogrywam od czasu do czasu, włączam szukanie serwa DM, czekam standardowe 3 minuty z ogonkiem i mozna grać .. razem wychodzi jakies 5 min do rozpoczecia partii , więc dramat, na szczescie spokojnie mozna zminimalizowac i nasluchiwac dzwiekow czy partia ma się ku rozpoczęciu.
No a sama gra laguje że rany boskie (uroki życia poza miastem) .. jak jest dobrze to wchodzi jakies 70% hitów, reszta przepada, a jak jest normalnie to wchodzi z 40-50% .. i jak tu żyć ? ciągle na krawędzi, balansowanie między załamać się a spróbować jeszcze raz, a nóż się trafi lepszy moment : >

Ostatnio edytowany przez Terminator'e; 13-07-2017 o 09:19
Terminator'e jest obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-07-2017, 11:48   #107
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Ja mam o dziwo najlepsze accuracy z raila, czyli broni której używam tylko, jak nie mam niczego innego. Wczoraj nawet 2 headshoty wyszły pod rząd (zooma nie używam), akurat przed grą przelosowałam wyzwanie za zaliczenie headshota, bo to nigdy nie wychodziło.

Jeśli chcesz popykać czasem TDM, wyślij mi zapro, o ile nie przeszkadza Ci mój low skill. Mam taki sam login jak na forum.

Ostatni gameplay. Próbuję już strafować Jest to do ogarnięcia, tylko po prostu trzeba grać i nie wpadać na ściany https://www.youtube.com/watch?v=WCde...ature=youtu.be

Już nie jest kolorowo, to chyba moja najlepsza gra w tym miesiącu, bo ciągle dobiera mi przeciwników o 30-50 lvl wyżej. Pewnie kolejna niedoskonałość bety, bo raczej nie dobiera to ze względu na skill. Na filmie tym nawet widać na końcu, jaka doopa jest przy doborze graczy.

Jak ktoś chce może napisać, co robię ujowo. Chcę sobie nieco wyćwiczyć tego skilla, by żyć chociaż z 10s po respie.
Stare 13-07-2017, 13:47   #108
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
moje wypociny z teraz
https://www.youtube.com/watch?v=tIB_...ature=youtu.be

sekunda 47-49 no i widac że z połowa nie wchodzi
nie kampowałem też quada wiec ci co mieli lepsze warunki roznieśli mnie :]
Stare 13-07-2017, 14:16   #109
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Nie wiem jak można grać na takim fovie, nie ogarniam tego jako konsolowiec ;p Krowa czy koń tak widzi, a nie człowiek.

Spoko grasz, jeszcze dynamiczniej niż ja. Tylko zmień nazwę, bo to nie Q3 Chyba że chcesz pokazać, a jutro skasujesz. No i mogłeś wynik końcowy pokazać.
Stare 13-07-2017, 14:37   #110
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Spoko gramy, jestesmy najlepsi ;]
A ten tego, w DMie jest cholernie cieżko - 7 wrogów, a w TDM 4-ech, więc jak chce mieć w miarę się spokój na arenie to TDM jest jak znalazł, no a jak chce się wyszumieć no to jedyna opcja to DM. Ja uwielbiam rywalizację więc zawsze idzie DM, współpraca tak owszem preferuję, ale nie w grze :] z drugiej strony TDMy na sieci wyglądają podobnie jak DMy, współpraca kuleje jak cholera : >
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości