unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 25-07-2002, 09:30   #1
Guest

Zanim dostane bana

Widze, ze "moderator" diablo zalozyl glosowanie o bana dla mnie.
Napisze krótko. Dając mi bana na forum przyznacie się do porażki. Nigdy nie zobaczycie meczu Borek - reszta. Zawsze pozostaną wątpliwości.
Teraz do rzeczy. Nie zależy mi pisanie na to akurat forum. Już po pierwszym dniu zorientowałem się, że TO forum nie jest dla ludzi żyjących na codzień normalnie. Czytaj: kulturalnych, z dobrych rodzin. Tutaj panuje BIG chamstwo podsycane pośrednio przez Pitera. Piter. Tolerujesz wulgaryzmy jak powszedni chleb. Dopuszczasz do spamowania forum. Chcesz być poularny i nowoczesny wobec rozwydrzonych małolatów. Tym sposobem yavor i inni poważniejsi ludzie nie stworzą nigdy żadnego stowarzyszenia, o którym czytałem, ale nie wypowiadałem się. Zrób tu człowieku jakąś dyscyplinę, a przekonasz się, że to forum będzie naprawdę COOL. Do tej pory robiłem sobie z wszystkich naprawde jaja. Jak wami można rządzić to głowa boli. Mogłem się starać i pisać w innym stylu, bardziej organizatorskim, który by mi przysporzył pozytywnej sławy, ale po co?, dla kogo? dla chamów? Nie. Dlatego pozwoliłem sobie na małe wakacje tutaj i stwierdziłem, że bawić się wami można doskonale.
Ogromny LOL za to jak rzuciliscie się na niby aimboty Borka. Zrobiłem sobie jaja z Was, ubaw w domu mieli wszyscy po pachy jak obserwowaliśmy monitor z loginem aimbot. Świadczy to o tym, że na tym forum jest potrzeba oszustw. Jakże to smutne. Rzucając się po aimboty, zamiast trenując, Polak chce pokazać innemu za wszelką cenę, że jest dobry w UT. Panowie, nie wszyscy Borkami się rodzą. Jest czas, na doskonalenie umiejętności i być może niejeden z Was mu dorówna. To tyle. Żegnam Was. Więcej tu nie będę pisał. Mógłbym inaczej pisać, ale to wy mi na to nie pozwalacie poprzez własneą zazdrość, zawiść i obłudę.
Dziękuje Piter za odbanowanie mnie. No może za zalożenie sondy na ten temat.

Stare 25-07-2002, 09:57   #2
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Skoro się żegnasz to na razie Kato. Cieszy mnie to, że się nami/z nami dobrze bawiłeś.
Stare 25-07-2002, 09:59   #3
To ja :P
Guest

Kato jestes wpozo gosc ....

Stare 25-07-2002, 10:30   #4
EL_Diablo
Divide et impera

EL_Diablo - Awatar

Na forum od: 02-01-2002
Miejscowość: Rybnik
Rep P0wah: 26
EL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdzi
Kato dla mnie jesteś zwykłym śmieciem, twój rozum i jego postepowanie świadczy o tobie samym, twoja inteligencja jest tak nikła że moja córka w wieku 8 lat o wiele bardziej konstruktywnie myśli. W przeciwieńsie do ciebie zna pojęcie co to jest mózg i go używa. Nie, ty się z nami nie bawiłeś, ty po prostu nie potrafisz inaczej opisać samego siebie. Jesteś zwykłym Burakiem wykopanym jak typowy Kartofel z ziemi. Niczym nam nie zaimponowałeś jak swoją głupotą. Wielu teraz zastanawia się jak głęboki jest twój oportunizm i debilizm. Sam wielokrotnie zaprzeczasz w postach samemu sobie, czym to jest spowodowane tego nie wiem, być może w dzieciństwie miałeś za dużo elektrycznych zabawek i wybuchowych klocków, w każdym razie nie tu jest twoje miejsce. Wiele niesnasek pomiędzy nami jest z twojego powodu i twojej obecności. My cię tutaj niechcemy a to iż Piter dał tobie możliwość kolejnego zaistnienia na tym forum a ci co głosowali by cię tutaj wpuścić na pewno teraz biją się w głowę ale dali tobie szansę którą zmarnowałeś! Sam ją sobie zmarnowałeś, ty poprostu w środowisku ludzi się nie nadajesz a jeśli ktoś nie beczy tak jak ty wyzywasz go od impertymentów nie znając znaczenia tego słowa. Nawet społeczeństwo Krów nie zaakceptuje takiej mordy jaką ty świecisz. Podsumowując to :
RWIJ STĄD I NIEWRACAJ !
MAM CI TO NAMALOWAĆ KOLOROWYMI KREDKAMI ?
Użytkownika EL_Diablo nie ma obecnie na forum  
Stare 25-07-2002, 10:36   #5
|PEH|KGB
Guest

Cytat:
Wysłane przez: EL_Diablo
Kato dla mnie jesteś zwykłym śmieciem, twój rozum i jego postepowanie świadczy o tobie samym, twoja inteligencja jest tak nikła że moja córka w wieku 8 lat o wiele bardziej konstruktywnie myśli. W przeciwieńsie do ciebie zna pojęcie co to jest mózg i go używa. Nie, ty się z nami nie bawiłeś, ty po prostu nie potrafisz inaczej opisać samego siebie. Jesteś zwykłym Burakiem wykopanym jak typowy Kartofel z ziemi. Niczym nam nie zaimponowałeś jak swoją głupotą. Wielu teraz zastanawia się jak głęboki jest twój oportunizm i debilizm. Sam wielokrotnie zaprzeczasz w postach samemu sobie, czym to jest spowodowane tego nie wiem, być może w dzieciństwie miałeś za dużo elektrycznych zabawek i wybuchowych klocków, w każdym razie nie tu jest twoje miejsce. Wiele niesnasek pomiędzy nami jest z twojego powodu i twojej obecności. My cię tutaj niechcemy a to iż Piter dał tobie możliwość kolejnego zaistnienia na tym forum a ci co głosowali by cię tutaj wpuścić na pewno teraz biją się w głowę ale dali tobie szansę którą zmarnowałeś! Sam ją sobie zmarnowałeś, ty poprostu w środowisku ludzi się nie nadajesz a jeśli ktoś nie beczy tak jak ty wyzywasz go od impertymentów nie znając znaczenia tego słowa. Nawet społeczeństwo Krów nie zaakceptuje takiej mordy jaką ty świecisz. Podsumowując to :
RWIJ STĄD I NIEWRACAJ !
MAM CI TO NAMALOWAĆ KOLOROWYMI KREDKAMI ?

palancie odpierdol sie od kato |rwwij suta palo jestes tylko hujawarta pizda i nic wiecej

Stare 25-07-2002, 10:42   #6
Shiro_4
born to play

Shiro_4 - Awatar

Na forum od: 26-03-2002
Miejscowość: None or Unknown
Rep P0wah: 0
Shiro_4 - poprawny politycznie
Cytat:
palancie odpierdol sie od kato |rwwij suta palo jestes tylko hujawarta pizda i nic wiecej
lol
Użytkownika Shiro_4 nie ma obecnie na forum  
Stare 25-07-2002, 10:53   #7
Toffee
Ziom

Toffee - Awatar

Na forum od: 03-09-2001
Miejscowość: Piekary Śląskie
Rep P0wah: 583
Toffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizasta
lol, juz niktorzy zmieniaja zdanie co do kato, bo to ze im powiedzial prawde ze sobie jaja z was robil. muaahahaah ! ani slowa, cya KATO

e-mail / www
Użytkownika Toffee nie ma obecnie na forum  
Stare 25-07-2002, 10:53   #8
Martineq
Guest

No papa moj dobry stary Kato...
El_Diablo w swoim poscie napisal naprawde jedno dobre wyjasnienie na to wszystko.Ty po prostu nie nadajesz sie do zycia wsrod ludzi.W Szczecinie tez tak pewnie jest, moze dla tego zmieniles adres , bo chyba nie przez mozliwosc wizyty Carmaka(tylko przypuszczenie,moze zmieniles bo miales niesprawna kanalizacje). Rozumiem , ze jestes stary i przez to musisz miec manie wielkosci , bo coz ci pozostalo.
W sumie jestes nikim , zycie musialo ci dac niezle w kosc(widac po twoich postach) , i w tym wieku wypowiadasz sie na forum dotyczacej po prostu hmm zwyklej wirtualnej gry przeznaczonej glownie dla mlodziezy. Idz sobie poszukaj srodowiska w ktorym cie zaakceptuja(maja chyba jakis szpital psychiatryczny w Szczecinie nie?)

Stare 25-07-2002, 10:56   #9
Martineq
Guest

Cytat:
Wysłane przez: Toffee
lol, juz niktorzy zmieniaja zdanie co do kato, bo to ze im powiedzial prawde ze sobie jaja z was robil. muaahahaah ! ani slowa, cya KATO
Toffee......zastanawiajace jest ze przed tym jak dali mu bana na forum desperados nie powiedzial czegos takiego.Jesli chodzi o robienie jaj to wg. mnie on wykorzystal to , ze powstala taka opinia i wprost odwrocil kota(kata) ogonem...A jesli robil sobie jaja , i do tych jaj uzywal sobie wlasnego syna...TO CONGRATULATIONS Borkowi swietnego tatusia

Stare 25-07-2002, 10:59   #10
|PEH|KGB
Guest

Cytat:
Wysłane przez: Toffee
jak bys chcial wiedziec to ja nie zmieniam zdania caly czas bylem za kato i bede zacznij czytac forum a otem pisac

Closed Thread

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości