unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 6, średnia 3,50. Tryby Wyświetlania
Stare 16-03-2006, 11:22   #21
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
erEsO pisze:
Dla mnie Hate jest lepsza pod względem planu, Immortal mi za bardzo przypomina Restlessa, a w porównaniu z takim np Cobaltem to ta mapa nie za bardzo jest... dobra
Moje odczucia są identyczne Ale może z Immortala będzie TDM bo z DM-Hate mam zamiar zrobić godnego duelowego następcę Cobalta.

Cytat:
erEsO pisze:
Nie chcę zakładać nowego topica, bo po co
No i słusznie Napisałem, że ma służyć nie tylko mi
DM-Furio dla mnie jest wypasione, gra się szybko i całkiem swobodnie. Niektórzy mogą na fps narzekać...

Hmm, mój Cobalt też chyba nie miał szerszej publiki na forum, tymbardziej, że mało kogo obchodził konkurs na Cued. DM-Cobalt wygląda tak :

W drodze jest wersja serwerowa ze zredukowanymi detalami, bo obecnie fpsy lecą w dół. Poza tym, mapa ponoć szatańsko grywalna Sprawdźcie sami:
http://unrealed.vel.pl/cued/ftp/plik.../DM-Cobalt.zip
Stare 17-03-2006, 21:07   #22
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Mały update plików na ftp. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to teraz może śmiało poganiać z botami offline. Zrobiłem botom ścieżki, zarówno na DM-Hate jak i na DM-Immortal. Linki poniżej, nawet tego nie pakowałem, bo nie się opylało

DM-Immortal
DM-Hate

I jeszcze mam pytanie odnośnie placementu pod kątem TDM na DM-Immortal. Co powiecie na zamianę miejscami mini ze snajpą? Bo po kilku meczykach z botami dochodzą do wniosku, że balans by się poprawił. Poza tym w okolicy flaka zawsze był kocioł i bywało ciężko wyżyć.
Stare 18-03-2006, 11:41   #23
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Mapy są na Silesii (thx Piter), więc w razie czego zavotować i pograć możecie. Szukajcie DM-beta-Hate i DM-beta-Immortal.
Pozdro dla Szpiega, Sizaar, kyus i Xman'a, dzięki za pierwszą grę
Stare 18-03-2006, 19:13   #24
d1`
ZBANOWANY !!!

d1` - Awatar

Na forum od: 12-03-2006
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
d1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizastad1` - masta of dizasta
Mapy nie ściągałem ale po skrinach teleporta widze ze za duzo pustego miejsca jest ;D no i powiekszylbym ta mapke troszke o jakies dodatkowe przejscia .. pozatym wg mnie lepiej wyglada mapka jasnego koloru niz takiego ciemnego ;P
Użytkownika d1` nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2006, 19:39   #25
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Mapa DM-Hate, po przemianowaniu na DM-Dystopia wzięła udział w konkursie na maps.unreal.com.pl (link do tematu), gdzie mimo braku dokończenia zajęła 2. miejsce.
Wersja ostateczna - dopiero w wakacje.
Stare 23-05-2006, 19:45   #26
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 231
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Nowa wersja jednej z moich starszych map (DM-Contest), DM-Contest][ czyli nieduża i szybka 1on1. Wygląda tak:

Każdy kto ma włączoną kompresję S3tc na True może cieszyć oczy teksturami w rozdzielczościach 1024x1024 i 512x512. Na mapie nie uświadczycie więcej niż ~305 poly pre view - więc z grąna necie nie powinno być problemów technicznych.

Link:
http://www.tcn.unreal.pl/MultiMaps/DM-Contest][.rar
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-05-2006, 21:15   #27
lehre
CBR 929 sc44 Fire Blade

lehre - Awatar

Na forum od: 25-03-2005
Miejscowość: Czeladź-Piaski
Rep P0wah: 995
lehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizasta
Cytat:
Pi3Gi pisze:
imo fajne mapki ,takie na sniper arena.
pozdrawiam
zgadzam sie z tym wedlug mnie fajnie by sie gralo snopa na tych mapach
Stare 23-05-2006, 21:21   #28
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
erEsO pisze:
Nowa wersja jednej z moich starszych map (DM-Contest), DM-Contest][ czyli nieduża i szybka 1on1.
nie ma jakiegos pliku "hcdecos" :>
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-05-2006, 22:16   #29
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 231
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze:
nie ma jakiegos pliku "hcdecos" :>
NIECH TO cHÓJ! Znowu użyłem decosów z TCO:P

Naprawione -> proszę ściągać:P
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-05-2006, 22:41   #30
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
erEsO pisze:
NIECH TO cHÓJ! Znowu użyłem decosów z TCO:P

Naprawione -> proszę ściągać:P
dalej to samo
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
dm-amphetamine, dm-coma, mapy 4fun, mapy beta, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat