unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 08-09-2009, 00:35   #11
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7402
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Jakoś nie podzielam Waszego zachwytu, a może to przez niego właśnie spodziewałem się jakiegoś wypasu :P

Mapy są przyjemne, ale jedyny szał mogą robić chyba tylko ze względu na ogólną biedę w tym temacie

DM-Faze - mapa się nadaje chyba tylko do insty 4v4, jako gore-fest :P Naprawdę myślicie o graniu na niej TDM? Ja się nie znam, ok, ale takie hektary otwartej przestrzeni, jakie są na tej mapie, to chyba tylko w vCTF były dotąd spotykane :P Niech ktoś tam wstawi ze 2 Furie :P Tak wiem, złośliwy jestem :P

DM-Oxidized - Znając możliwości autora (Slainchild) liczyłem na przynajmniej coś pokroju Acquisition. Niestety połowa mapy to jakieś bezpłciowe korytarzyki, na dodatek małe to to. Widać, że robione na siłę, w pośpiechu i bez konretnego pomysłu (pomieszczenie ze snajpą to porażka, jak większość mapy).

DM-Integrity - Na niej jako na jedynej zagrałem z człowiekiem (pzdr Sew :P). Tutaj już o wiele lepiej, chociaż jak dla mnie - to jest mapa do Q4 :P Pomijając wygląd, jest zbudowana jak typowa mapa z Q4. Chociaż z takim wątpliwym flow to nie wiem czy ktokolwiek z Q4 by chciał na tym grać. Niezłe wrażenie po ciekawie rozbudowanym dole jest niweczone przez płaską i jednakową górę, gdzie jedyne co można zrobić, to zabrać belta i spaść na dół. Po RL nie warto iść nawet, szkoda nerwów :P I te denerwujące wcięcia w ścianach. Może grałem za mało, ale jakoś nie mam ochoty widzieć tego po raz kolejny.

DM-Eluded - Mapka bardzo przyjemna, bardzo fajnie zbudowana. Wszystko na niej jest cacy poza jednym problemem. Nie grałem nawet z botem, ale obawiam się, że jest zdecydowanie za mała. A szkoda, bo o urozmaicenie i wykorzystanie przestrzeni autor zadbał prawie wzorowo.

Takie moje pierwsze wrażenia :P Może mam po prostu zły dzień, whatever.
Jak chcecie czegoś innego, to już weźcie Precision z poprzedniej paczki :P
Stare 08-09-2009, 10:06   #12
ArMi
really pr0 pinger

ArMi - Awatar

Na forum od: 01-09-2008
Miejscowość: Radom/Lublin
Rep P0wah: 372
ArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizastaArMi - masta of dizasta
Mi tam Faze się podoba-testowaliśmy ją na 2vs2 i dobrze się grało. A co do dużych, otwartych przestrzeni to nie odczuwa się aż tak tego dzięki porozrzucanym skrzyniom czy jakimś kolumnom/korytarzom, czy wyskoczniom dzięki którym łatwiej się przemieszczać po mapie.
Co do Oxidized i Integrity zgadzam się że mapy nie są wcale jakieś dobre,zwłaszcza Oxidized.
A Eluded jest wg mnie dobra na bardzo szybkiego i emocjonującego duela
Stare 08-09-2009, 12:43   #13
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Nie mogę coś odpalić tych map, chociaż paczka zainstalowała się dobrze (widać ją także w start --> programy --> akcesoria). Otóż jak wybieram dowolną mapę single player z menu gry i daję na play, to mi się zaczyna ładować bez końca, co równa się z zawieszeniem gry. Nie działa więc ani ctrl+alt+del ani alt+tab. Trzeba resetować komputer. Miał ktoś może coś podobnego?
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-09-2009, 13:00   #14
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7402
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Na BU też ktoś narzekał na instalator. Jakieś błędy rozpakowania. Spróbuj jeszcze raz zainstalować albo się nie szczyp tylko ściągnij sobie wersję w zwykłym zipie.
Stare 08-09-2009, 13:04   #15
Ponury
gtmSew

Ponury - Awatar

Na forum od: 01-01-2008
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 3440
Ponury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizasta
ja sciagalem wersje .zip i problemow nie bylo, wiec moze rzeczywiscie warto olac instalator i zassac z linkow ktore podalem na 1 stronie. Minimalna wlasna praca ale praktycznie 100% pewnosc (pozdro DIm ;] ) ze bedzie dziergalo.
Stare 08-09-2009, 13:12   #16
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
No rzeczywiście były tam linki do zipa. To samo trzeba będzie zrobić z tą drugą paczką, bo też nie działa
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-09-2009, 14:33   #17
Dim
Na forum od: 19-10-2007
Miejscowość: ostroleka
Rep P0wah: 95
Dim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizastaDim - masta of dizasta
Cytat:
Ponury pisze: Podgląd Wiadomości
ja sciagalem wersje .zip i problemow nie bylo, wiec moze rzeczywiscie warto olac instalator i zassac z linkow ktore podalem na 1 stronie. Minimalna wlasna praca ale praktycznie 100% pewnosc (pozdro DIm ;] ) ze bedzie dziergalo.
Mi tylko Faze sie nie odpala. Podejzewam, ze moze to byc spowodowane brakiem zainstalowanego titan packa.
Użytkownika Dim nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-09-2009, 14:49   #18
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9936
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Imo Eluded > all

wyjebista mapka

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-09-2009, 15:20   #19
n3o2k7
ZASSOWANY !!!

n3o2k7 - Awatar

Na forum od: 15-05-2007
Miejscowość: KDŃ
Rep P0wah: 2197
n3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizastan3o2k7 - masta of dizasta
Ktoś się orientuje kiedy ma być Volume 2?

<@stan^devil> Lesbian.Amateurs.4.XXX.DVDRiP.XviD-DivXfacTory
<@stan^devil> fav torent

HLEP!!!!!!!!!!!
Użytkownika n3o2k7 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-09-2009, 15:26   #20
Kam_oN
eXotyczny sqad ;)

Kam_oN - Awatar

Na forum od: 08-09-2008
Miejscowość: Mińsk Maz.
Rep P0wah: 310
Kam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizastaKam_oN - masta of dizasta
DM-Faze roxxxx, otwarte przestrzenie hmm...heat-ray shangrilla-mapy na cupa- helooooł, jeszcze bardziej otwarte sa

na 2v2 ciut spora ale 4/4 powinno być w sam raz, w jednym miejscu mi brakuje jakiejś broni (narożnik miedzy linkiem a snajpa, miedzy windami, tam jakoś pusto :/)

skok na butach z belta na ampa > all

Tagi
ctf-isis, ctf-orestes, ctf-politicos, ctf-rabalder, ctf-tangled, dm-eluded, dm-faze, dm-integrity, dm-oxidized, holp, holp3, holp3 vol1, mapy, mapy ut3, ut3

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości