unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 11-12-2009, 23:58   #11
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13207
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
HAHAH DDDDDDD tyle czekania, a walka mniej niz 1min

4 kicki

PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:01   #12
sodlu
bum!

sodlu - Awatar

Na forum od: 21-10-2006
Miejscowość: Szʎploʍıǝɔ
Rep P0wah: 4631
sodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizastasodlu - masta of dizasta
hahahaha 15 sec

"Jeśli chcesz rywalizować, to musisz wierzyć, że możesz pokonać swojego rywala."
"We are all visitors to this time,this place.
We are just passing through.
Our purpose here is to observe, to learn, to grow, to love... and then we return home."
Użytkownika sodlu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:01   #13
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6398
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
3 godziny czekania, 3 sekundy walki. Żenada. Pudzian w jaki szał wpadł haha : D
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:01   #14
Zielarz
Nie wiem, nie znam się.

Zielarz - Awatar

Na forum od: 26-01-2007
Miejscowość: sm
Rep P0wah: 4606
Zielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizasta
Ja pierdyle... 2h czekania na 20s walki dddddddd
Użytkownika Zielarz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:02   #15
radio
Saturnine@Gelidra

Na forum od: 07-05-2002
Miejscowość: Gelidra
Rep P0wah: 2738
radio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizasta
kurde, przeliczylem sie ale skopal biedaka
Użytkownika radio nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:02   #16
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8177
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
Cytat:
radio pisze: Podgląd Wiadomości
ja to widze tak. tak dlugo jak najman bedzie na nogach, to pewnie bedzie obijal pudziana troche, ale jezeli dojdzie do zwarcia i pudzian polozy go na ziemie, to ciezko mi sobie wyobrazic zeby pozwolil najmanowi wstac. z drugiej strony zaden z nich nigdy nie walczyl w mma, wiec nie przesadzam sprawy. moze najmanowi wyjdzie jakas seria bokserska i sie pudzian przewroci?
brawo ;d
Stare 12-12-2009, 00:04   #17
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1692
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
mówiłem że Pudzian ;D ładnie go dojechał nie spodziewałem sie z jego strony az takiej szybkosci, Pudzian wymiotł.
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:05   #18
Zielarz
Nie wiem, nie znam się.

Zielarz - Awatar

Na forum od: 26-01-2007
Miejscowość: sm
Rep P0wah: 4606
Zielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizasta
Czemu pudzian miał buty o.O? Kiedy inni nie mieli
Użytkownika Zielarz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-12-2009, 00:06   #19
cirek
KIEROWNIK

cirek - Awatar

Na forum od: 25-11-2002
Miejscowość: Radom
Rep P0wah: 548
cirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizasta
to było szybkie ;D Pudzian mi nigdy na jakiegoś anemicznego gościa nie wyglądał, także się w sumie spodziewałem, że i tutaj da radę jeśli chodzi o szybkość ;P
Stare 12-12-2009, 00:06   #20
needmoney
mordownik

needmoney - Awatar

Na forum od: 01-06-2006
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3697
needmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizasta
pudzian najman - walka stuleci
2h czekania - 6 piw
20 sekund walki - bezcenne
Użytkownika needmoney nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
wydymali_grubego

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości