unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 4,25. Tryby Wyświetlania
Stare 18-09-2006, 19:41   #521
adi
rA

Na forum od: 08-03-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 157
adi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizastaadi - masta of dizasta
wez stanik prosze Cie, wkleiles sobie do stopki Barcelona Fan i jestes wielkim znawca pilki noznej. Sorry, ale mam przyjaciol grajacych w zagranicznych klubach i wiem o co chodzi
Użytkownika adi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-09-2006, 22:27   #522
stanik
nemekk

Na forum od: 24-03-2005
Miejscowość: Skarżysko Kamienna/Łódź
Rep P0wah: 2370
stanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizastastanik - masta of dizasta
Cytat:
adi pisze:
wez stanik prosze Cie, wkleiles sobie do stopki Barcelona Fan i jestes wielkim znawca pilki noznej. Sorry, ale mam przyjaciol grajacych w zagranicznych klubach i wiem o co chodzi
Fan jak chuj A moze czesciej przegladaj stopki, bo mam ja juz pol roku ?Czy ja sie podaje za znawce? Powiedzialem swoje zdanie i tyle, a tak naprawde to Ty myslisz, ze pozjadales wszystkie rozumy i wiesz wszystko Wracajac do polskich pilkarzy, przeczytajcie w jakis sposob J.Błaszczykowski dostal sie do Wisły...przez wujaszka Adi: moze mi jeszcze powiesz, ze ktorys z przyjaciol gra w Arsenalu,Mu,Liverpool lub innych liczacych sie na swiecie europejskich klubach ?
Stare 19-09-2006, 00:42   #523
nark_kA
Na forum od: 22-10-2002
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 87
nark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizasta
ECH JAK MAN UNITED MOGL PRZEGRAC Z ARSENALEM ech ten PUSZCZAK :O
Użytkownika nark_kA nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-09-2006, 14:57   #524
Borych
Borych - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: Trojmiasto
Rep P0wah: 83
Borych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizasta
Cytat:
mando pisze:
Pierwszy mecz Kuszczaka i pierwsza porazka Diablow w tym sezonie
Wydaje mi sie ze strzal Adebayora byl do obronienia... gdyby stal w bramce. Ktos biegl obok niego i zamykal kat, wiec duzego pola do popisu nie mial. Ale moze sie myle
Mimo wszystko udany debiut... cieszy... 3 pkt dla Arsenalu... na Old Trafford
no musze przyznac ze tez mialem takie wrazenie, a skoro juz zdecydowal sie na wyjscie powinien wczesniej sie polozyc.
tak czy inaczej debiut faktycznie udany co w sumie specjalnie nie dziwi bo nie od dzis wiadomo ze kuszczak dobrym bramkarzem jest
Użytkownika Borych nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-09-2006, 22:28   #525
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1292
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
Cytat:
nark_kA pisze:
ECH JAK MAN UNITED MOGL PRZEGRAC Z ARSENALEM ech ten PUSZCZAK :O
Nie wiem czy wiesz ale to jest 500000 post na tym forum, mozesz byc z siebie dumny.. ja bym byl ;]
Stare 20-09-2006, 23:30   #526
nark_kA
nark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizastanark_kA - masta of dizasta
WTF? GDZIE TO JEST NAPISANE ? CHCE ZROBIC SZOTA DDDDDDDDDDDDDDD
Stare 20-09-2006, 23:41   #527
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1292
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
http://forum.unreal.pl/showpost.php?p=500000

:F widac w linku jak klikniesz na numerek posta po prawej.
Stare 21-09-2006, 00:19   #528
nark_kA
nie wiecie czy jakas stacja transmituje mecz Reading : Man Utd (23 września 2006 (18:15))
Stare 26-09-2006, 10:05   #529
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5500
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
- Jak zareagowałem na powołanie Jerzego Dudka do reprezentacji na mecze z Kazachstanem i Portugalią? A jak miałem zareagować. Ja nie mam tutaj co dyskutować – powiedział „Przeglądowi Sportowemu” Artur Boruc.

- Czy plecy pana znowu nie rozbolą?

- Pomidor… - dodał nasz bramkarz.

;]

///onet.pl
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-09-2006, 14:35   #530
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2184
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Ciekawa decyzja
Ostatni ligowy mecz Dudka byl w maju

Tagi
piłka nożna, wszystko o piłce

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości