unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 16-01-2010, 01:04   #1
Zielarz
Nie wiem, nie znam się.

Zielarz - Awatar

Na forum od: 26-01-2007
Miejscowość: sm
Rep P0wah: 4608
Zielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizastaZielarz - masta of dizasta
Kwintesencja polskiej młodzieży

Galerianki przy tym to pikuś... Pan Pikuś
http://www.sadistic.pl/ta-dzisiejsza...ki-vt29027.htm
Użytkownika Zielarz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 01:14   #2
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6401
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
Jest gorzej niż myślałem.

Podsumuję to tym o to jakże znanym i mądrym stwierdzeniem pasującym idealnie do tej sytuacji ... "Ja pierdole"
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 01:22   #3
Kamil_PL
.

Kamil_PL - Awatar

Na forum od: 18-06-2006
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7351
Kamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizasta
Na prawde teraz mlodziez sie zmienia...jeszcze kilka lat temu tego nie bylo, przynajmniej nie na taka skale. moze to rodzice zabiegani, nie potrafia wychowac dziecka i spedzac z nim czasu... az odrzucaja takie osoby brr. "ja pierdoleeee" (c) Carlos
Użytkownika Kamil_PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 03:09   #4
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6172
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
fejk imo, teraz mlodziez jest elo krejzi fajna, ale zeby typiara sie tak zwierzala swoim psiapsiolkom to w to watpie... i to jeszcze z takim udawanym przejeciem ;x

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 08:20   #5
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 7080
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
moim zdaniem nic takiego wielkiego po za tym ze nagrane i puszczone w swiat

dziewczyny sa plotkarami, lubia duzo mowic, zwierzac sie - dzis bardziej obscenicznie ale 10 lat temu tez podobnie bylo

martwi tylko wrzucenie w internet - porazka na maxa : >
Stare 16-01-2010, 08:59   #6
skyter
Jebanany !!!

skyter - Awatar

Na forum od: 02-05-2004
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 5957
skyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizastaskyter - masta of dizasta
Cytat:
Yoko pisze: Podgląd Wiadomości
fejk imo, teraz mlodziez jest elo krejzi fajna, ale zeby typiara sie tak zwierzala swoim psiapsiolkom to w to watpie... i to jeszcze z takim udawanym przejeciem ;x
Eeee, dziewczyny lubią się chwalić, a w tym wieku to pewnie takie coś jest powodem do dumy, zależy jeszcze w jakim towarzystwie kto się obraca :P

Jam Ci On... i nie dygaj.
Użytkownika skyter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 09:20   #7
Sveg
Jim Beam

Sveg - Awatar

Na forum od: 06-02-2006
Miejscowość: wlkp
Rep P0wah: 2205
Sveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizasta
wyprowadzam się z tego chorego kraju :F nie ma nadziei

music

jacek zabił kota. kota zabił jacek. zabił jacek kota. jacek kota zabił. kota jacek zabił.
jack killed a cat. a cat killed jack
Użytkownika Sveg nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 11:04   #8
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12549
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
''Szanowni Moderatorzy Sadistic.pl: uprzejmie proszę o bezzwłoczne usunięcie filmiku z moją córką w roli głównej, gdyż takiego kurestwa to ja się po niej w życiu nie spodziewałem. Z poważaniem - Ojciec Pauliny.''

Takie rzeczy były zawsze u pewnego odłamu młodzieży, tyle że kiedyś nie było Internetu, komórek i aparatów cyfrowych.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 11:49   #9
vega
holysinner

vega - Awatar

Na forum od: 19-07-2002
Miejscowość: SIN CITY
Rep P0wah: 3083
vega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizasta
tragedia to przy tym pipa straszna, jednak podjerzewam ze to zwykly fake puszczony w eter w celu pokazania jaka to jest elo fajna i na czasie eh smierc frajerom

@LuTeK A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
@LuTeK Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w w-wie.

http://pl.help-eu.com/

śmierć frajerom.
Użytkownika vega nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-01-2010, 12:19   #10
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5519
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Fake, nie fake - sam fakt , że ktoś takie rzeczy do kamery gada .........brak słów.

btw, jeszcze za czasów studenckich jechałem busem i slyszalem jak jedna gówniara , która siedziała za mną opowiadała głośno i szczegółach drugiej, jak ja jakiś facet po trzydziestce ruchał w kiblu na dysce Nawet jej wtedy powiedziałem , żeby morde przymknęła , bo sie mi darła do ucha

"Przyszłość narodu Polskiego...
Osoby takie jak Sylwusia i Paulinka mają mi zapewnić pieniądze na emeryturę ze swojej pracy...
Ehhh a pomyśleć, że za czasów podstawówki oburzałem się historią Spartan i zrzucania ze skały kalekich dzieci..."

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości