unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 2003/2004

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 22-04-2020, 17:11   #1
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 616
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
I co teraz porabiacie staruszki?

Dobrze że jeszcze hasło pamiętałem.
Pozdrawiam wszystkich z którymi daaawwno temu grałem i dyskutowałem na tym forum

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-05-2020, 00:17   #2
R | ~M@ckyy~
ut2k4.macky

R | ~M@ckyy~ - Awatar

Na forum od: 20-06-2006
Miejscowość: Toruń
Rep P0wah: 247
R | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizastaR | ~M@ckyy~ - masta of dizasta
Warframe

Warframe od Digital Extreme
Użytkownika R | ~M@ckyy~ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2020, 14:26   #3
kostek
|FS|*Kostek*

kostek - Awatar

Na forum od: 17-04-2003
Miejscowość: Podkowa Leśna
Rep P0wah: 115
kostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizasta
Ja to głównie pasjansa układam..., ale czasami, szczególnie po porannej kawie, to i sapera odpalę...
Stare 11-09-2020, 20:42   #4
PrezeS
öpö

PrezeS - Awatar

Na forum od: 27-10-2003
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 1500
PrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizasta
pzdr xd
S.T.A.R.S Members - ALPHA Team - Albert Wesker, Barry Burton, Chris Redfield, Jill Valentine, Joseph Frost, Brad Vickers - BRAVO Team - Enrico Marini, Richard Aiken, Rebecca Chambers, Forest Speyer, Kenneth J.Sullivan, Edward Dewey
Użytkownika PrezeS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-09-2020, 15:18   #5
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1511
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
Quake champions i liga legend z znajomymi od czasu do czasu i gry singlowe.
Stare 17-12-2020, 14:00   #6
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12549
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Xytrass pisze: Podgląd Wiadomości

I co teraz porabiacie?
Dobrze że jeszcze hasło pamiętałem.
Pozdrawiam wszystkich z którymi daaawwno temu grałem i dyskutowałem na tym forum
To samo co w chwili rejestracji na forum. Tylko czasem nowe gierki dochodzą (obecnie Wiedźmin, niedawno seria We Were Here czy Serious Sam). Gracze z różnych scen są, a zaraz ich nie ma, tylko z jednym przyjacielem stale utrzymuję kontakt.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-01-2021, 03:32   #7
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 2260
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
To samo co w chwili rejestracji na forum. Tylko czasem nowe gierki dochodzą (obecnie Wiedźmin, niedawno seria We Were Here czy Serious Sam). Gracze z różnych scen są, a zaraz ich nie ma, tylko z jednym przyjacielem stale utrzymuję kontakt.
Siema byku, gdzieś jest filmik jak cisniesz rapsy po francusku na lanach w sali LDM! Petarda , b1o to chyba ma 🎉🎉🤣🤣

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-01-2021, 12:19   #8
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 7080
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Cały czas fajnie się gra w UTka 4 tylko jak się ma łącze, nie tak jak ja, więc muszę zamiast DMa grać BLITZa w którym tez 90% czasu gram w niegrywalnych warunkach, ale ja tak mam od 15 lat (w UTku1 tak samo) więc w sumie tego sie nie przeskoczy.
UTek 4 ma też to dobre że mozna go w każdej chwili zminimalizowac, natyhcmiast to robi i się nie zawiesi po powrocie itd itp - ogormna roznica w porownaniu do UTka1
No i druga rzecz, że grafika ma duzo lepszy kontrast przez co nie męczą się oczy tak, mysle że zmeczenie oczu z plowe mniejsze jak w UTku1 i ogolnie tempo jest nizsze a w moim podstarzalym wieku to ogromna zaleta :]

Jak dla mnie UTek4 jest idealny do takiego spokojniejszego grania, co prawda w tej grze jest jakieś 90% calkowicie niekumatych graczy no ale to już taka przywara dzisiejszego świata, nikomu nie chce się ruszyć dupy i tak się zorganizować żeby grac lepiej, tylko tak nerdzą nerdy .. no życie, to już nie te pokolenie sprzed pejsbuka i srajfonów, tylko takie któremu juz wogole nic sie nie chce z siebie dac :]
Stare 10-01-2021, 01:08   #9
Abadon1
[H]onda 1,6vti :)

Abadon1 - Awatar

Na forum od: 21-07-2004
Miejscowość: Tarnów
Rep P0wah: 2032
Abadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizastaAbadon1 - masta of dizasta
siema chłopaki, kupe lat.. ciekawe czy ktos mnie pamieta jeszcze xD

odpalilem nowe unreal tournament.. grywam sobie średnio wchodzi.. jak patrze na ut2k4 to sie łezka kreci..

http://www.youtube.com/watch?v=wdvTYN41cDY www.civic4g.pl <- rozbiorą swoje auto zeby Ci pokazać jak cos naprawić! pozdro.
Użytkownika Abadon1 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-01-2021, 12:44   #10
szymwat
Na forum od: 08-01-2021
Miejscowość: Budki 10, Budki 10
Rep P0wah: 0
szymwat - nijaki taki
Siema, grałem w UT3 i tez się łezka kręci. Posmigał bym jeszcze, nawet ut4 by mnie zadowoliło. Gra ktoś jeszcze?
Użytkownika szymwat nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości