unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 02-09-2007, 20:00   #1021
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 06-09-2006
Miejscowość: Jak każda istota - z Wszechświata.
Rep P0wah: 276
klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
To ja się postawie i odpowiem za użytkownika WOJSKOWY - bo jak widze jego pokrętną logikę i chęć ugrania niewiadomo czego to aż słabo mi się robi.

PiS za całego swojego że tak powiem, urzędowania, przez ostatnie dwa lata wprowadził jedynie poprawkę do prawa o całorocznym jeżdżeniu na światłach.
2/ Mandat do europarlamentu został zaakceptowany po koszmarnie nieudolnej retoryce w Brukseli - ale JEST !!! jest oczywiście całkowicie dla polski zbędny i nie przynoszący większych korzyści - ale jest ;~))

To chyba tyle.
Użytkownika klej mastah nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-09-2007, 20:03   #1022
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
pr0 pisze:
Omar, dziecko drogie. Wiem, ze jestes w buntowniczym wieku gimnazjalnym i chcialbys byc wolny od nakazow rodzicow, ale uwierz mi, ze nieograniczona wolnosc nie sluzy ogolowi spoleczenstwa. Co wiecej nieograniczona wolnosc jednostki nie zawsze sluzy jej samej. Tak powstalo prawo. Kiedys, jak bedziesz odpowiedzialny za kogos innego to moze to zrozumiesz.
Zasmuce Cie. Gimnazjum juz dawno za mną, liceum również, więć najbardziej banalne teksty moze do swoich znajomych kieruj. Dla mnie są godne politowania. Odpowiedzialny za kogoś juz nie raz byłem, więc o tym mi mówić nie musisz.

Jak jesteś odpowiedzialny za idiotę to cierp, ja takich problemów nie miałem. To akurat kieruje do ogółu, nie odnoś tego do siebie.

Cytat:
pr0 pisze:
Wiec po co testy ADAC? Po co wprowadzac ograniczenia o minimalnym poziomie bezpieczenstwa samochodow? Kiedys tez byly bezpieczne samochody i kosztowaly moliony, bylo Cie stac to kupowales - nie stac Cie to miales pecha... Teraz kazdy dopuszczony do sprzedazy samochod ma minimalny poziom bezpieczenstwa, ktory caly czas rosnie... No ale wg JKM to jest bzdura, wiec nie mam pytan.
Gdzies byl jeszcze tekst o tym, ze nie wolno rodzicom nakazywac przewozenia dzieci w fotelikach, czy tam w pasach. No brawo, jak rodzic chce zabic swoje dziecko to ja nie powinienem sie w to wtracac? No juz jest totalny debilizm...
Znasz rodzica który chce zabić własne dziecko? Poza patologicznymi? Bo jak coś chce sie zrobić to sie to zrobi. Czy Korwin Mikke powiedział "zakaz zapinania pasów" ? Znajdź mi to w takim razie, a nie baw się w wymyślanie bzdur. A jak juz je wymyślasz, to tak żeby jakoś pasowały do poglądów Korwina. Jego poglądy to mniej zakazów i nakazów. Każdy rodzic odpowiedzialny za własne dzieci a nie takie bzdury wyssane z palca któe tu przedstawiasz...

Cytat:
pr0 pisze:
A Wy piszeczie sobie [`] jak Ania popelni samobojstwo, albo jak ktos zginie w wypadku, albo sie zaćpa na smierc. Przeciez wg JKM oni chcieli umrzec i wg JKM powinniscie sie cieszyc, ze im sie udalo. Ten pan nawet nie pomysli, ze ktos moze miec slabszy charakter ale byc wartosciowym czlowiekiem
JA myślę, ze gdyby Korwin doszedl do wladzy to byloby o wiele wiecej ośrodkow pomocy takim osobom niż to dzisiaj jest.

Cytat:
pr0 pisze:
Bzdura. Kazdego stac na bulke albo pierogi. Ilu zwyklych ludzi stac na operacje kosztujaca 10 tys. PLN?
To jeden z nielicznych punktów, o którym musze troche poczytac, bo w tej kwestii Ci nie odpowiem. Może Youzack cos wiecej napisze, jak chcą rozwiązać opiekęzdrowotną na poziomie szpitali, ile ludzie mieliby na to płacić itp. Jak tylko sam będe miał na to odpowiedź, to Ci ją tu napisze.

Cytat:
pr0 pisze:
Od czego wedlug JKM jest panstwo, jesli obywatel w kazdej sprawie ma byc zdany na samego siebie?
Po prostu anarchia. Ten pan jest dobry jako komentator albo dziennikarz, ale nic poza tym...
Jak zdany na siebie? Państwo dla niego to organ, który utrzyma wszystko w garści by się to nie rozsypywało, a nie organ który narzuci Ci jak masz żyć, co Ci wolno, a czego nie wolno.

Cytat:
pr0 pisze:
ps. co do podsluchow, to ja nie mam nic do ukrycia i jesli byloby jakies postepowanie w mojej sprawie (a tylko wtedy sluzby moga zalozyc podluch) to takie nagrania pomoga mi sie wybronic... no ale moze rzeczywiscie jestem idiota Omarku Ty moj. Bardzo Cie przepraszam ze zyje, jesli Cie to pocieszy, to w poniedzialek moze nie zapne pasow, jak bede jechac do pracy..
Nie prosze Cie o samobójstwo. Gdyby było postępowanie, to najpierw musieli by Ci to udowodnić. Brak dowodów = brak winy. To nie Ty masz udowadniać że jesteś niewinny i nic nie zrobiłeś, to Tobie mają udowodnić, że coś przeskrobałeś.

Od siebie dodam, ze nie jestem za zupełnie swobodnym dostepem do broni. Byle debil nie ma prawa mieć broni. W USA jest to zakorzenione, u nas jak widac, wszelakie nowe pomysły odbierane są przez społczeństwo w durnowaty sposób. Niestety jestesmy narodem, który ogląda TVP, TVN, itp i daje się mamić ile wlezie. Drogi pr0. Wyjedż z kraju na dłużej niżna 3 tygodnie na wakacje, poczytaj wiadomości onetu z innej perspektywy i zobaczysz o czym mówię. No tak długo jak wiekszosc polaków wiedze o polityce będzie czerpało z radia/prasy/telewizji będziemy sobie dawać w kasze dmuchać.

pozdro
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-09-2007, 20:03   #1023
fuX
dar0/MrEgMan

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2611
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
A ja zadam pytanie, abstrachując od wszystkiego, jeżeli nie PiS to kto ? Prosze o uzasadnienie wypowiedzi

Omar ogarnij lajf :F (c) rideman :P
Stare 02-09-2007, 20:05   #1024
Evan
skillz0r?

Evan - Awatar

Na forum od: 22-12-2002
Rep P0wah: 804
Evan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizastaEvan - masta of dizasta
proponuje dac sobie spokoj z pytaniem tego osobnika co takiego madrego zrobili nasi rzadzacy bo odpowiedzi nie otrzymamy jak widac, no ale co moze pozytywnego sie stac, jak od wyborow do teraz srednio co kilka miesiecy przychodzi temat nowych wyborow, a w ramach zaklamania to proponuje wielki studencie prawa przeczytac tamten post crasha
//kurde szkoda ze nie idzie tu wlaczac ignora na czyjes posty, albo jak na srvach, votowac o kicka ;p
Stare 02-09-2007, 20:16   #1025
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1165
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
te omar won od tvn ;p

tvn24 ftw ! :]
Stare 02-09-2007, 20:25   #1026
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1691
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
ta, szkło kontaktowe miecie
/dzisiaj Jarosław Kaczyński wymiótł w "Kawa na ławę" , powiedział że trzymał palce za Radwańską gdy grała przeciwko Sharapowej
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-09-2007, 20:26   #1027
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Wojskowy pisze:
Widać zakłamany jesteś. Ktoś ci z kolegów nawtykał głupot a ty idziesz za nimi i się wstydzisz przyznać, że PiS to najlepsze rządy od 1990 roku .
zaklamany ? skad ty sie urwales ? ocb ? ;] rzady pisu napewno najgorsze nie sa, ale duzo im brakuje do dobrych rzadow ;]
Cytat:
-kosik- pisze:
dzisiaj Jarosław Kaczyński wymiótł w "Kawa na ławę" , powiedział że trzymał palce za Radwańską gdy grała przeciwko Sharapowej
a może palec ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-09-2007, 20:41   #1028
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 06-09-2006
Miejscowość: Jak każda istota - z Wszechświata.
Rep P0wah: 276
klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
Jest dokładnie tak, jak mówi użytkownik OMAR - żaden wykształciuch i urzędniczyna pławiąc się w rzece o paragrafach nie będzie wiedział co jest dla mnie dobre lepiej niż ja sam. I w zasadzie na tym powinna się skończyć tutaj retoryka przeciwników JKM-a i UPR-u.
Użytkownika klej mastah nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-09-2007, 20:52   #1029
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
fuX pisze:
A ja zadam pytanie, abstrachując od wszystkiego, jeżeli nie PiS to kto ? Prosze o uzasadnienie wypowiedzi

Omar ogarnij lajf :F (c) rideman :P
UPR ?

a ja odpowiem fuX, wyjdź z domu (c) napewno ktos tam ;]

Cytat:
Kopec][ pisze:
te omar won od tvn ;p

tvn24 ftw ! :]
Kopeć.... prosze...

Co do służby zdrowia... Ubezpieczenia... Nikt nie każe, każdy może. z 30 mln ludzi nie każdy leci do szpitala na operację
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-09-2007, 23:14   #1030
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1165
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
nie pros bo i tak nie dostaniesz

powiem i powtorze tvn24 ftw ! ;p loża prasowa, firma, szkło/lupa ... -> miazga

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości