unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 09-03-2011, 03:07   #5021
TurtleX
TurtleX - Awatar

Na forum od: 14-11-2003
Miejscowość: Tutaj
Rep P0wah: 0
TurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizasta
Cytat:
Omar pisze: Podgląd Wiadomości

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...w_stolicy.html

Jest to normalne ? Otwieram knajpe i moze murzyni w afrycje wdupili moją babcie w afryce i sobie nie zycze ich w knajpie? to nie.. PAŃSTWO za chwile będzie regulowało jaką wódkę mam podawac w barze ..... kurwa co za socjalizm..
Byłem w zeszły czwartek w Mono. Było 2 Murzynów występujących z zespołem na jam session (kapela była mieszana - 5 białych i 2 czarnych) oraz conajmniej 2 zwykłych gości.

Panie Malczyk-Rokicińska i Kinga Wysieńska bardziej przydałyby się ludzkości sadząc marchewkę w ogródku zamiast wymądrzać się w sprawach w których mają gówno do powiedzenia.
Stare 09-03-2011, 08:23   #5022
Nastukany
Pij mleko bedziesz wielki

Nastukany - Awatar

Na forum od: 11-02-2003
Miejscowość: Polska
Rep P0wah: 1552
Nastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizasta
trzeba wybić na ulicę i po dyskusji jakby do Wawy wbiło milion osób/dwa to Warszawka, by się nie ogarneła proste Omar widzę że oświecony w kupie jesteś w Polsce mamy tak pierdzielnięty naród że tylko umiemy narzekać i mówić jak jest źle zanim zrobić coś jak w innych krajach gdzie ludzie się zbuntowali przeciw władzy :] czy będzie PO czy PIS jeden ciul, bo jak wygra PIS to wielce będzie przez 4 lata naprawiał to co PO zepsuło i tak w kółko
Użytkownika Nastukany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-03-2011, 09:38   #5023
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Tu sie zgadzam. Chciał pajac zrobić Irlandie, to wypada mu zrobić drugi Egipt, żeby bydło na przyszłosć wiedziało, że jak przegna to dostaną po mordzie
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-03-2011, 10:04   #5024
Nastukany

Nastukany - Awatar

Nastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizasta
Cytat:
Omar pisze: Podgląd Wiadomości
Tu sie zgadzam. Chciał pajac zrobić Irlandie, to wypada mu zrobić drugi Egipt, żeby bydło na przyszłosć wiedziało, że jak przegna to dostaną po mordzie
dobrze tylko mi teraz powiedz co w Polsce musiałoby się stać lub kto pchnąć ludzi, by tak zrobili ? przecież podstaw jest wiele żeby Polacy zrobili jazdę na całego a może, by wtedy np. Unia Europejska zauważyła problem jakim są u nas zarobki?! bo jak cioty widzą wszystko (ceny) to jakoś omijają w Polsce problem zarobków, bo nie ma co ściemniać ale jakby średnia krajowa była 3k brutto to można by żyć hehe a jak idzie się do zwykłej pracy np. jak ja mam Technikum i jakieś 5 lat ponad doświadczenia z czego więcej na magazynie i jako operator wózka widłowego no i idąc do nowej pracy dostaje 8 zł brutto lub 1400 zł brutto za pierwszy miesiąc to chyba coś jest nie tak? znam ludzi którzy są po studiach np. moja siostra skończyła bibliotekarstwo ma mgr i w prywatnej szkole angielsko-języcznej zarabia mniej niż ja po Technikum i żadnych kwalfikacji wyższych to jest dla mnie paranoja i tyle... i nie ma gadki czy skończyła taki a nie inny kierunek poświęciła na niego połowę młodego życia po to żeby teraz mówić, że jej wypłata nie starcza na rachunki za mieszkanie itp.
Stare 09-03-2011, 10:55   #5025
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3786
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
http://niezalezna.pl/7278-laskawosc-...-komorowskiego

Tylko w ciągu dwóch miesięcy urzędowania Bronisław Komorowski ułaskawił więcej osób, niż śp. prof. Lech Kaczyński w ciągu jednego roku. Według oficjalnych informacji od połowy października do połowy grudnia Bronisław Komorowski ułaskawił 52 osoby, natomiast śp. prof. Lech Kaczyński w całym 2006 roku ułaskawił tylko 37 osób.

No no, szykuje się drugi Kwachu. Tamten czerwony parszywiec ułaskawiał w tysiącach. Przypuszczam, że powiązanych ze specsłużbami mafiozów oraz TW przyłapanych na przestępstwach z takimi dowodami, że nawet najbardziej sprzedajny prokurator nie mógł sprawy umorzyć.

Piękne ktoś określenie dał w komentarzach: UBabrany PO-WSI-noga.

Hehehhehehehehhe

No i ciekawostka na koniec:
http://niezalezna.pl/7278-laskawosc-...#comment-31706
Poparcie dla PO w więzieniach. Jak widać, swój swego poznaje i docenia. Odpowiedni elektorat dla tej partii cwaniaków i przekrętasów.
Ludzi, którzy głosowali na PO-WSI-nogę mógłbym zapytać, jakie tu uczucie zgadzać się w 100% z bandyterką i recydywą, ale obawiam się, że to mogłoby przerosnąć niektórych intelektualnie, hehe.
Stare 09-03-2011, 11:07   #5026
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9806
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
hehehe dobrze że jest tu coraz więcej myślących

Icar, Omar i inni....że też wam się chce

Klapki na oczach to dzisiaj choroba dość powszechna i nieuleczalna, gdyż wiąże się ze zwolnieniem procesów myślowych, twórczych i braku szukania związków-przyczynowo skutkowych.

Innymi słowy - PR pełną gębą - i jak widać zajebiście skutecznie działa - patrz--> xlg

ale o ile się nie myle xlg siedzi na państwowej posadce, więc nic dziwnego że jest jaki jest, i generalnie gówno wie o prawdziwej pracy i sytuacjach w przedsiębiorstwach najróżniejszego rodzaju (o historii swojego życia już nie pisz, bo znowu zapaćkam monitor - minąłeś się wtedy z tematem - ale nic dziwnego, bo nie wiesz nawet o czym tutaj mówimy - co zresztą widać po postach Twoich i against you)

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."

Ostatnio edytowany przez necro; 09-03-2011 o 11:28
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-03-2011, 12:59   #5027
GL_Paranoid
pojebany maniak

GL_Paranoid - Awatar

Na forum od: 13-09-2001
Miejscowość: Kielce/Szczecin
Rep P0wah: 2909
GL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizasta
Niezla bejnie zrobiliscie z tego tematu Fajnie poczytac jak jeden wszechwiedzacy bufon poklepuje drugiego a potem razem szczekaja na tych lewackich glupkow ktorzy odwaza sie miec inne zdanie Ja podziekuje chociaz jestem pewien ze przewinie sie tu jeszcze mnostwo zlotych mysli :b ICARIUM na prezydenta forum!

gg-803286
Użytkownika GL_Paranoid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-03-2011, 13:32   #5028
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6169
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
Cytat:
Nastukany pisze: Podgląd Wiadomości
ale jakby średnia krajowa była 3k brutto to można by żyć hehe a jak idzie się do zwykłej pracy np. jak ja mam Technikum i jakieś 5 lat ponad doświadczenia z czego więcej na magazynie i jako operator wózka widłowego no i idąc do nowej pracy dostaje 8 zł brutto lub 1400 zł brutto za pierwszy miesiąc to chyba coś jest nie tak?
http://www.google.pl/search?client=f...zukaj+w+Google

ile umiesz, tyle zarabiasz (przewaznie, choc sa wyjatki od reguly). widac jestes stworzony do bycia operatorem wozka widlowego

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-03-2011, 14:16   #5029
Nastukany

Nastukany - Awatar

Cytat:
Yoko pisze: Podgląd Wiadomości
http://www.google.pl/search?client=f...zukaj+w+Google

ile umiesz, tyle zarabiasz (przewaznie, choc sa wyjatki od reguly). widac jestes stworzony do bycia operatorem wozka widlowego
no to teraz pierdzielisz i to grubo, bo człowiek pracujący we Francji na przykład w głupim sklepie Auchan zarabia średnio 1000-1200 Euro więc pomyśl nie ma co gadać, bo bana na trzy lata dostane i kapa
Stare 09-03-2011, 14:49   #5030
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7699
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
Może nie polityka, ale wspominałem tu o mojej drobnej inwestycji w 15 uncji srebra za które dałem 1500zł w sumie
Na jednej uncji jestem około 20-25 zł do przodu, nic nie robiąc, gdzie na OKO (oszczędnościowe konto) jestem z tą samą kwotą około 5zł na miesiąc

A oto wykres:
http://stooq.pl/q/?s=xagpln&c=1d&t=l&a=lg&b=0
Ceny na allegro każdy może znaleźć, a znika każda "porcja" srebra Obecnie za uncję 125 - 130zł
// srebro kupliem pod koniec listopada

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości