unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 31-01-2016, 02:55   #131
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Jak masz stałe 60, a Twój sprzęt powinien wyciągnąć więcej, to prawdopodobnie masz ustawiony limit FPS. Sprawdź w opcjach.
Stare 31-01-2016, 03:07   #132
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Raczej vsync zaptaszkowany wyczuwam :P
A masz w ogole wyswietlacz odpowiedni żeby był w stanie więcej niż 60fps uciągnąć ?

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2016, 01:10   #133
dreaMz.pl
Na forum od: 25-01-2016
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
dreaMz.pl - nijaki taki
Sprzęt mam taki :

Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz 3.90GHz x64 , RAM 16GB , 64 bitowy system operacyjny , windows 10 home , NVIDIA GeForce GTX 560 1GB , monitor LG DM2752(27')

dziwnie się gra na takim dużym monitorze , chyba muszę zmienić )

Gdzie sprawdzić czy mam ustawiony limit FPS i zaptaszkowany VSYNC , Panowie ? Pomocy w UT99 VSYNC z tego co pamiętam w konsolce w preferences się zmieniało , ale tutaj ? Poinstruujcie mnie jak możecie

Myślę , że spokojnie na średnich detalach powinno wszystko dobrze działać , a ja ustawiłem na LOW :P

PS : Zdarza wam się , że wyrzuca was z gry ? Błędy ?

Ostatnio edytowany przez dreaMz.pl; 01-02-2016 o 01:33
Użytkownika dreaMz.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2016, 07:25   #134
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Termi się zna na komputerach bo będzie prowadził sprzedaż sprowadzanych z USA laptopów, pewnie coś podpowie jak wstanie

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2016, 10:06   #135
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
noo, z gry wyrzuca regularnie jak czasami za szybko wyleci druga kulka ze szoka (taki błąd) i dobije się tą drugą, wtedy chyba zawsze wyrzuca, mnie zawsze

a 60 klatek na 60hz monitorze to jest cud miód działanie, więc Twój problem jest cieakwy, vsync jest w system settings->general

tak przy okazji to nie polecam monitorów led - oczy bolą nawet jak sie wszystko i wszedzie przyciemni, miałem 6 sztuk, wszystkie sprzedalem, wziąłem Samsunga T220 bodajże z 2008 roku (dla niektórych monitor śmieć bo za 2 stówki : ) .. śmiga pięknie, oczy nie cierpią, 22 cale w 16:10, czego chcieć więcej, klatek ? 60 klatek to aż nadto :]
Stare 01-02-2016, 10:52   #136
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
dreaMz.pl pisze: Podgląd Wiadomości
Sprzęt mam taki :

Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz 3.90GHz x64 , RAM 16GB , 64 bitowy system operacyjny , windows 10 home , NVIDIA GeForce GTX 560 1GB , monitor LG DM2752(27')

dziwnie się gra na takim dużym monitorze , chyba muszę zmienić )

Gdzie sprawdzić czy mam ustawiony limit FPS i zaptaszkowany VSYNC , Panowie ? Pomocy w UT99 VSYNC z tego co pamiętam w konsolce w preferences się zmieniało , ale tutaj ? Poinstruujcie mnie jak możecie

Myślę , że spokojnie na średnich detalach powinno wszystko dobrze działać , a ja ustawiłem na LOW :P

PS : Zdarza wam się , że wyrzuca was z gry ? Błędy ?

Z gry wyrzuca w roznych momentach, masz double-shock ball bug, ale to maja niby w nowym buildzie naprawic, mnie czasami wypeirdala jak za bardzo pajacuje ze np minimalizuje co chwile gre zeby yt poprzegladac czy cos , a problem z fps-ami masz od monitora, po prostu Twoj monitor ma odswiezanie 60hz i tyle bedziesz mial fps.
Takze musisz kupic nowy monitorek, asus,benq,lg - w tej kolejnosci od 1do3 top3 masz, 144hz oczywiscie, i koszt wszystkich trzech to tak 1200-1400zl, takze ogarnij monitorek, potem w ustawieniach menu gry masz w settings video do ustawienie framerate lock i tam wpiszujesz 144 jak juz ofc bedzie nwoy monitorek a na tym sprzecie spokojnie na high powinno smigac bez zacinki przy 7v7 rozpierdolu w jakims ctf-ie

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-02-2016, 14:08   #137
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Monitor NIE ogranicza ilości klatek, chyba, że ma się włączonego vsynca. Cały czas wzrost ponad 60fps daje efekt większej płynności na monitorze 60hz.

120 fps / 120 hz > 120 fps / 60 hz > 60fps / 60 hz

Omawiane opcje masz w System Settings, zakładka General.
Stare 01-02-2016, 18:00   #138
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
mnie akurat przy minimalizowaniu nie wyrzuciło o ile pamiętam nigdy - a pamięć mam szczególnie kiepską : >
Stare 02-02-2016, 09:33   #139
Sunnade
Flak Master

Na forum od: 06-01-2009
Miejscowość: Człuchów
Rep P0wah: 0
Sunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizasta
Dostępny Nowy Build : warto teraz sprawdzić czy jakieś błędy występują.
Huby by Tomz , oLEq postawione.
Użytkownika Sunnade nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-02-2016, 09:57   #140
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cytat:
Sunnade pisze: Podgląd Wiadomości
Dostępny Nowy Build : warto teraz sprawdzić czy jakieś błędy występują.
Huby by Tomz , oLEq postawione.
a tpd od rana juz nerduje na nowym buildzieDDD
zaraz sprawdze huby tylko musze jakiegos teammejta znalezc

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic