unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 02-02-2016, 11:41   #141
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
OFICJALNE POTWIERDZONE INFO

"Build jest spierdolony, gra zwolniła i to w chuj, w duelu można usnąć przemieszczając sie po mapie, zjebany dzwiek przy zabiciu (nie wiadomo po co?? epic why!?), DM-Sand (GÓWNO NAD GÓWNAMI) - kompletnie niegrywalna mapa nieprzystosowana do nowego buildu, syf nad syfy, amp od paska polozony doslownie w odleglosci 3-4dodgy (GG), badziewie, tunele jakies leje po strumieniu ktorego nie ma i mozesz sobie tam w rynnie dodge robic na boki jak bobslej kurwaDD, postacie za duze zrobili cos w rodzaju chyba avatarow kurwa, no i w defmeczu jak zatluczesz szybciutko z 3+ osob to bug z dzwiekiem od zabojstwa gg epix ! have fun!

ps. az boje sie wejsc na ctf-a bo pewnie tak go spowolniło ze sie plakac bedzie chciało

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-02-2016, 12:59   #142
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
To bedzie naprawione w nowym buildzie nie stresuj sie to dopiero alfa...

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-02-2016, 13:19   #143
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
RIP[*]

To kiedy ten nowy build?

Chciałoby się napisać coś więcej czy tu czy na oficjalnym, ale... ręce opadają. Zwłaszcza na oficjalnym.
Stare 02-02-2016, 13:29   #144
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
Cool

Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
To bedzie naprawione w nowym buildzie nie stresuj sie to dopiero alfa...
dobra co na plus, wrzucili fws, snajpa dalej dosc szybko strzela, rlka jest potworkiem wiekszym niz byla, flak wiadomo postac wieksza wiec z bliska shredd mozna szybko wciskać, dziwnie sie gra bo postac wieksza i w niektorych miejscach na decku np robisz dodge w kwas bo trzeba troszke w innym momencie zrobic

Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
RIP[*]

To kiedy ten nowy build?

Chciałoby się napisać coś więcej czy tu czy na oficjalnym, ale... ręce opadają. Zwłaszcza na oficjalnym.
po sieknieciu 4-5mapek pod rzad 10/10 defmecz stwierdzam ze nie jest zle, przy takiej grupie na tym smiesznym sand nie ma az takiego spamu, ogolnie mowiac musza naprawic tylko zjebany dzwiek przy zabiciu, poprawic ogolnie bug bo chyba taki jest podczas wymian rozne bronie czasami strzelaja jakby przytlumione dziwny efekt na dzwieku sie pojawia nie wiem wtf a tak to jest fajnie !!
polecam wszystkim !! gramy!

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem

Stare 02-02-2016, 13:36   #145
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Nie wiem, rly... Polatałem trochę po ASDF, Solo i Lei... Lea z tego wszystkiego wypadła najlepiej, bo chyba CaptainMigraine miał możliwość się odnieść i za wczasu coś poprawić.

ASDF dramat. Skurczyła się o połowę, zwolniła trzy razy, byle dodge i wali się głową o sufit (a50).

Niby fajnie, bo postaci trochę większe, lepiej widoczne, bardziej in-your-face, ale dynamika siadła na dupie strasznie.

Nie lubię być hejterem Dam sobie z tydzień, albo ze dwa, najwyżej wrzucę fov 120
Stare 02-02-2016, 14:31   #146
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Jest super, nie wiem ile klatek bo nawet nie wiem jakie polecenie, ale widzę że tak ze 20 :] no więc to jest dobre, bo nie faworyzuje monitorów 120 Hzowych :] +

drugi + , że każdy ma 20 klatek czyli każdy ma laga, dla mnie bomba :]

trzeci + , nowe mapy dla nowych graczy jak najbardziej wskazane, starzy wyjadacze moga spokojnie przejść na emeryturę (ja nie byłem nigdy wyjadaczem więc nie muszę : ]

dźwięk zabijania super, takie DING! , klimat jest, czacha też ładnie z ciała dymi :]

jedyne co spartaczyli to demka, nie widzę swego demka w demkach, a to akurat nie jest dobre jako że wszyscy wielbią moje nagrania :]
Stare 02-02-2016, 14:57   #147
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Mi zmiana skali się bardzo podoba, tylko, że trzeba teraz dostosować mapki
Stare 02-02-2016, 16:39   #148
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

U mnie z kolei demka niby są ale nie da sie ich w ogole przeglądać, tzn odpalam je kurwa i nie idzie zaznaczyc na siebie czy kogokolwiek zeby zmienic na 1P klikasz strzaleczke zmienia Ci spowrotem na 3P i zamyka dramat jakis,
klikasz jedno wszystko Ci odpala kurwa statystki broni 3 graczy naraz, ta mapke cala od gory rzuca kurwa nie wiadomo ocb Jak juz sie uda ustawic na siebie z first person to klikajac strzaleczke ktora zamyka okno graczy przelacza na 3P i zamyka DDD

i druga proba na innej mapie

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem

Stare 02-02-2016, 16:44   #149
Svenio
Svenio - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: -
Rep P0wah: 1573
Svenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizastaSvenio - masta of dizasta
Czego sie unosicie dzieciaki, daleka droga do final release.
Użytkownika Svenio nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-02-2016, 22:07   #150
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Na światłowodzie FPS identyczny jak w poprzednim buldzie, tutaj pierwsze wrażenia http://www.twitch.tv/vredowy/v/39870020

Ale to pewnie kwestia łącza to będzie naprawione albo jakieś dziwne obciążenie miałem po prostu

A tak na serio to skalowanie postaci jak najbardziej na plus.

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018

Ostatnio edytowany przez vred; 02-02-2016 o 22:29
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
faq, pomoc, pytania, ut4

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości