unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 08-10-2003, 11:46   #61
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 720
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Jestem za RA 2/2 bez instant rocket bo wtedy nie można się do góry wybijać, więc co to to za Rocket Arena...
Stare 08-10-2003, 11:48   #62
E@sy
buntownik z wyboru

E@sy - Awatar

Na forum od: 16-04-2002
Miejscowość: Deep space nine
Rep P0wah: 254
E@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: [Sith]DERK
Jestem za RA 2/2 bez instant rocket bo wtedy nie można się do góry wybijać, więc co to to za Rocket Arena...
a Ty sie z 6 paków odbijasz??
Stare 08-10-2003, 12:00   #63
derk
emoka

derk - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 720
derk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizastaderk - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: E@sy

a Ty sie z 6 paków odbijasz??
Wyobraź sobie że tak, np. na RA-Akuma...

/spam
Stare 08-10-2003, 12:09   #64
cirek
KIEROWNIK

cirek - Awatar

Na forum od: 25-11-2002
Miejscowość: Radom
Rep P0wah: 549
cirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizasta
fajny pomysl .tez jestem za 2v2 TDM.
Stare 08-10-2003, 13:01   #65
=^D^/*@lPha*=
Delta 4ever :)

=^D^/*@lPha*= - Awatar

Na forum od: 25-09-2002
Miejscowość: PL
Rep P0wah: 32
=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina=^D^/*@lPha*= - wazelina
Cytat:
Wysłane przez: Cang
(...) mutek jedynie zamienia wsyzstkie bronie na RL, a amunicje na rakiety, nic wiecej nie robi wiec sux :/
chyba, ze sie uzyje mutka "enhanced rl arena" to wtedy mozna dodatkowo zmieniac predkosc rakiety, jej rozmiar i damage, ale i tak sux :\
offtopic: Skoro ten mutek cytuje "sux" ... i drugi też "sux" - więc ogolnie wszystko związane z RA "sux" .... a skoro tak już wszystko "sux" to w czym jesteś zdziwiony ????

Poza tym jeżeli chcesz sobie wymieniać z kimś opinie "prywatnie" to polecam GG lub inną formę prywatnej komunikacji - forum jest od tego, aby każdy mógł sobie zabrać głos i w danym topicu wypowiedzieć swoje zdanie ...

A tak btw nie obraziłem Cię w żadnej części swojej wypowiedzi, a ty byłeś dla mnie bardzo niemiły - przeczytaj sobie definicje wyrazu analfabeta - będziesz wiedział o co mi chodzi ... zaczynam powoli rozumieć Yavora !

A w temacie - dlaczego się upieracie przy insta rocket ? Przecież jak ktoś chce to sobie może włączyć insta i z tym grać - proponuje swobodny wybór !
Double elimination polega na tym (w uproszczeniu), że odpasz z turnieju dopiero przegrywając drugi mecz. Po przegraniu pierwszego trafiasz do loosers bracket (chyba ) i grasz dalej - drużyna, która przegrała 1 meczyk może nawet wygrać turniej !
Użytkownika =^D^/*@lPha*= nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-10-2003, 13:50   #66
Cang
got owned?

Cang - Awatar

Na forum od: 08-08-2001
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 653
Cang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: =^D^/*@lPha*=

offtopic: Skoro ten mutek cytuje "sux" ... i drugi też "sux" - więc ogolnie wszystko związane z RA "sux" .... a skoro tak już wszystko "sux" to w czym jesteś zdziwiony ????
czym jestem zdziwiony? szczerze mowiac juz niczym, teraz dopiero dotarlo do mnie, ze wiesz jedynie czym jest mutek RL Arena, potrafiles zrozumiec czym jest mutek Enhanced RL Arena (choc pewnie w zyciu go nie miales, zreszta ten mutek ma buga i nie dziala poprawnie w multi ), ale nie wiesz... czym jest MOD Rocket Arena
wiec przeczytaj teraz powoli i uwaznie - mutator podmienia bronie na rakiety i nic wiecej - dlatego sux imo
mod RA (Rocket Arena, a nie Rocket Launcher Arena) to dodatek wazacy 15MB, a po rozpakowaniu ma 50MB
zatem nie wmawiaj mi, ze napisalem "wszystko zwiazane z RA sux", bo jasno sie wyrazilem - mutator proponowany przez Konego nie wydaje mi sie dobrym pomyslem w przeciwnosci do mode RA, o ktorym ktos wspomnial i w ktory bardzo chetnie bym zagral (w historii UT chyba tylko na Proficie byl kiedys RA zainstalowany)
sorka, abrdziej lopatologicznie sie tego nie da napisac

--edit--
obraziles mnie zdaniem "graj se snajpa" ide sie obrazic

Ostatnio edytowany przez Cang; 08-10-2003 o 13:54
Użytkownika Cang nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-10-2003, 13:54   #67
R/-\(=/-\e(_
! ! CLICK ! !

R/-\(=/-\e(_ - Awatar

Na forum od: 14-02-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 0
R/-\(=/-\e(_ - nijaki taki
Według mnie 2/2 TDM

pozdro

Mój mail

Użytkownika R/-\(=/-\e(_ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-10-2003, 15:39   #68
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Rep P0wah: 1770
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: [Sith]DERK

Wyobraź sobie że tak, np. na RA-Akuma...
Aj zrozum czlowieku, ze to nie ma byc mod Rocket Arena tylko mutator z utka podstawowy. Kony niepotrzebnie wprowadzil zamieszanie nie uzywajac po prostu nazwy RL Arena ale to chyba latwo zrozumiec o co chodzi po nastepnych postach.

Jak pisal veg - FV sie pisze.
Stare 08-10-2003, 15:44   #69
crack
zen

crack - Awatar

Na forum od: 12-01-2003
Rep P0wah: 2958
crack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizasta
jestem za!na lagach można grać rakietkami więc nei mam nic przeciwko takiemu turniejowi

Użytkownika crack nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-10-2003, 16:37   #70
E@sy
buntownik z wyboru

E@sy - Awatar

Na forum od: 16-04-2002
Miejscowość: Deep space nine
Rep P0wah: 254
E@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizasta
Pomysł dobry 2vs2 TDM ale insta ;>

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości