unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 9, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 14-10-2003, 01:26   #21
R/-\(=/-\e(_
! ! CLICK ! !

R/-\(=/-\e(_ - Awatar

Na forum od: 14-02-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 0
R/-\(=/-\e(_ - nijaki taki
Temat jak najbardziej na miejscu
Co do mojego klanu [h] mam pogobne odczucia co h2o.
Gdy uczestniczy sie w zyciu klanowym, po pewnym czasie przestaje sie liczyc tylko gra. Rozmowy na ts i mirc sprawiaja ze członkowie staja sie prawdziwymi kumplami mimo tego ze prawie wogóle sie nie widują. Jezeli w klanie panuje spox atmosfera, wszyscy sie szanuja, gracz nie wyobraza sobie chwili w której mógłby zerwac z klanem
Tak walsne jest w heaven.
THX za wszystko :*

btw. Internet naprawde uzaleznia

Mój mail

Użytkownika R/-\(=/-\e(_ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-10-2003, 01:28   #22
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Rep P0wah: 1769
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
BEST = rodzina.
Ofkorz zawsze sie trafi jakas czarna owca.

Cytat:
U nas jest tak samo, z tym ze benny jest adoptowany ;P
A mowilem Kane'owi "po kiego go przyjmowales jak on nawet nie strzela do przeciwnikow w ctfie" :P W koncu od natezenia "palek" (juz nawet nie pamietam o co sie tak ostro zarlismy) sam odszedl ;)
Stare 14-10-2003, 01:47   #23
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 614
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
a to ciekawostka :P

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-10-2003, 08:58   #24
miszcz
ldm69

miszcz - Awatar

Na forum od: 07-01-2003
Miejscowość: Lipno
Rep P0wah: 46
miszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;pmiszcz - cham i świnia ;p
BEST = Familja;]]]]
Sam nieodejbe chyba ze mnie wywala;]]]
A no i napleciki dwa sa tez u nas ale sie zucaja cos....))))))))
Stare 14-10-2003, 12:09   #25
=^D^/*przemo*=
-=^Đ^*dove*=- $-)

=^D^/*przemo*= - Awatar

Na forum od: 17-07-2002
Miejscowość: Nowy Sącz
Rep P0wah: 31
=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina=^D^/*przemo*= - wazelina
Wedlug mnie temat jest na miejscu ... i odkad czytam to forum nigdy podobnego tematu nie widzialem mniejsza oto...

Dla mnie Delta rowniez jest bardzo wazna ... nie wyobrazam sobie odejscia z tego klanu ... wszyscy sa dla mnie dobrymi kumplami spedzam z nimi bardzo duzo czasu na necie. Nie dosc ze UT jest dla mnie przyjemnoscia to duzo wieksza przyjemnoscia jest dla mnie byc Clan Leaderem Delty i robic dla tych ludzi wszystko sprawnie i tak dobrze jak tylko potrafie. Rownie wazna jest organizacja klanu
i tutaj plusik dla klanow ReS, Sith, TC, GL. Nie zdarzylo sie ostatnio anir raz zeby przeciwnik nie stawil sie ne mecz lub mial mniej zawodnikow niz bylo wymagane. W klanach ktore wymienilem rownierz panuje mila, i kumpelska atmosfera.

ps. wydaje mi sie ze ludzie ktorzy uwazaja ze ten temat jest zbedny tak naprawde nie szanuja swojego klanu...
-=^Đ^*p®zë/v\ő*=-
Użytkownika =^D^/*przemo*= nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-10-2003, 13:02   #26
BobaL
BobaL - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: Dom
Rep P0wah: 36
BobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznieBobaL - podejrzany politycznie
Cytat:
Wysłane przez: CK_Heretic
Jest jedna rzecz dla ktorej warto zyc: dfp i nie zmienia sie nic
jednak sie zmienia bo ostatnio best w lm = pseudo dfp ;P
GG 1458061
Użytkownika BobaL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-10-2003, 13:16   #27
benny|rA
benny|rA - Awatar

Na forum od: 26-10-2001
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 849
benny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Pajda
BEST = rodzina.
Ofkorz zawsze sie trafi jakas czarna owca.

A mowilem Kane'owi "po kiego go przyjmowales jak on nawet nie strzela do przeciwnikow w ctfie" :P W koncu od natezenia "palek" (juz nawet nie pamietam o co sie tak ostro zarlismy) sam odszedl ;)
chyba o to, ze nazywalem cie masturbator, gdyz miales nick masakrator, czy cos tam ;P
a co do tego ctfa, to pierwsze slysze, zebym nie strzelal do przeciwnikow, no ale pajda zawsze wie lepiej, wiec nie bede sie z toba klocil :PPPPP

/edit: a co do jokera, to lol, kto tu jest adoptowany ? :D ja nie lizalem dupy nini, zeby mnie przyjal bo twoi 'broderZ' (andro, ripox) dostali sie do rA, a ty zostales na lodzie ;PPPPP
svn`off cwelem
Użytkownika benny|rA nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-10-2003, 13:50   #28
sakul
sakul - Awatar

Na forum od: 03-02-2003
Miejscowość: raciborz
Rep P0wah: 123
sakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizastasakul - masta of dizasta
Best = wielka bluzgajaca sie nawzajem rodzina
Stare 15-10-2003, 11:03   #29
cirek
KIEROWNIK

cirek - Awatar

Na forum od: 25-11-2002
Miejscowość: Radom
Rep P0wah: 548
cirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizastacirek - masta of dizasta
Dla mnie klan to nie tylko grupa ludzi z ktorymi gram w UT.To przede wszystkim osoby ,a wlasciwie super kumple ,z ktorymi zawsze moge pogadac na kazdy temat.Razem twotrzymy wspaniala grupe ludzi zgranych ze soba jak brat z bratem.Moze nie gramy najlepiej ale tu chodzi glownie o dobra zabawe.Klan moj istnieje juz ponad 2 lata ,a ja jestem w nim prawie rok.Naprawde jest w nim super atmosfera i chociaz nie mam zbyytnich doswiadczen klanowych (uTe to muj 2 klan :P )to moge powiedziec ze nie znam klanu w ktorym jest ona lepsza.Moglbym jeszcze duzo pisac na ten temat .
Pozdrawiam
Stare 15-10-2003, 11:55   #30
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Rep P0wah: 1769
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: BobaL
jednak sie zmienia bo ostatnio best w lm = pseudo dfp ;P
hmm ?
Banita gra z nami jeszcze od czasow BB wiec o co chodzi ?
Heret ok, znamy sie tylko i sam sie zglosil.

Tyle bylo na poczatek. Dopisali sie Mario i CarMac, ktorzy jednak do dzis nie wplacili kasy na LM wiec sa nieaktywni.
Poza tym Mario byl kiedys w best, a pozniej gral z nami w CB (i jeszcze jest u nas tam wpisany). Kary no to juz tylko CB i tez wciaz widnieje na liscie.

Na razie tez na zadnym meczu nie wystapil naraz wiecej jak jeden gracz z podanych. Narzekanie, ze DFP gra jako BEST wyglada juz na proby tlumaczenia przyszlej porazki ;)))

I tak btw. to 2 dni temu best (gracze, ktorzy byli tylko w best zawsze) wygralo z dfp 2:0 w mapach :P

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości