unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 11-11-2003, 17:30   #11
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5256
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Carlos
Pong też był zamocny, nie mogłem przejść ostatniej mapy )
w ponga gralem na konsoli telewizyjnej, bodajze atari, w dodatku w wersji multiplayer, nie zbijalo sie tam cegielek, tylko bronilo bramki
Stare 11-11-2003, 17:30   #12
afc
afc - Awatar

Na forum od: 16-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1193
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
Chyba tylko ja mialem jakies nie tego skojarzenia jak zobaczylem temat

Gra, w ktora sie zagrywalem w podstawowce byla Civilization na amige... codziennie rano przed lekcjami gralem z kumplem
Stare 11-11-2003, 17:58   #13
ridemAn
inactive since 12.03.2010

ridemAn - Awatar

Na forum od: 29-01-2003
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 495
ridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizastaridemAn - masta of dizasta
...

Cytat:
Wysłane przez: afc
Chyba tylko ja mialem jakies nie tego skojarzenia jak zobaczylem temat
Witam.

Nie tylko ty afc A moja pierwsza gra byla platformowka odpalana z "KARDRIDZA" polaczona z kasieciakiem,to byl fifa world cup hehe i spiderman.

Pozdrawiam.
Stare 11-11-2003, 18:15   #14
Borych
Borych - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: Trojmiasto
Rep P0wah: 82
Borych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizastaBorych - masta of dizasta
pierwsza gra ktora mnie wciagnela bylo Micro Prose Soccer jeszcze na commodorku
Użytkownika Borych nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-11-2003, 18:57   #15
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Na Consoli grałam czesto w grę, która polegała na chodzeniu jakimś ludzikiem po biało-czarnym labiryncie i unikaniu stworów, łapaniu białej kropki i przechodzeniu przejściem do sąsiednich plansz, ponieważ mapę pokrywała jakby mgła co zwalniała poruszanie .
Oprócz tego w "Żaby" oraz strzelanie do całej eskadry statków kosmicznych, zbliżających się do ziemi. Było chyba z 6 rzędów statków i im bliżej ziemi to coraz szybciej się poruszały, a na górze dodatkowo przelatywało takie niebieskie "coś". Za zestrzelenie tego dostawało się punkty

Na wakacjach kiedyś u znajomych bardzo spodobała mi się gra na Comodore "Donkey Kong", zwykle grałam tą małą małpką.

Na PC moją pierwszą grą, która przez ponad pół roku nie dawała mi żyć była strzelanka FPP "Heretic" . Potem zagrywałam się Dynamitem i grami firmy ID, aż do nastania epoki Unreala.

Ostatnio edytowany przez Xirios; 11-11-2003 o 19:04
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-11-2003, 18:57   #16
R/-\(=/-\e(_
! ! CLICK ! !

R/-\(=/-\e(_ - Awatar

Na forum od: 14-02-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 0
R/-\(=/-\e(_ - nijaki taki
Stare dobre czasy na Pegazusie > Mario Bross, Double Dragon, AceVentura
Kiedy zakupiłem kompa > Incubation [cos takiego, nie pamietam dokładnie ] Worms Armageddon, FIFA 2000, Rally Championship

Mój mail

Użytkownika R/-\(=/-\e(_ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-11-2003, 19:45   #17
dyna
Registered User

dyna - Awatar

Na forum od: 23-10-2002
dyna - chory człowiek
amiga <---- super żaba
Stare 11-11-2003, 19:52   #18
HBO
ZBANOWANY !!!

HBO - Awatar

Na forum od: 08-11-2003
Miejscowość: LECH POZNAŃ
HBO - taki nijaki
Cytat:
Wysłane przez: dyna
amiga <---- super żaba

tak jest popieram kolege super żaba rox
Użytkownika HBO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-11-2003, 20:49   #19
E@sy
buntownik z wyboru

E@sy - Awatar

Na forum od: 16-04-2002
Miejscowość: Deep space nine
Rep P0wah: 254
E@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizasta
Cannon Fodder wymiatało ;p Civ 1/2 Death relly, duke nukem itakie cos podobne do pakmana ale sie chodzi czerwona kulka nie pamietam nazwy.

afc nie tylko Ty
Stare 11-11-2003, 21:47   #20
mortar
Masta Of Dizasta

mortar - Awatar

Na forum od: 09-01-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 821
mortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizastamortar - masta of dizasta
KTos tu kiedys przypominal mi o Another World. Kto nie gral w ta gre ten wiele stracil. Wlasciwie nie przypominam sobie, aby stworzono podobna gre o tak wciagajacym klimacie. Nawet Flashback, jej kontynuacja nie byla juz taka dobra imo. Jezeli macie dostep - polecam. Warto zobaczyc jak sie kiedys robilo super gry, ktore zajmowaly dwie dyskietki.
Użytkownika mortar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości