unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 07-02-2003, 18:02   #1
GL_PIRO
Say My Name Bitch

Na forum od: 30-09-2001
Miejscowość: wawa
Rep P0wah: 1611
GL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizasta
PO wylaczeniu UT przez pewien czas nadal slysze muzyke z UT

PO wylaczeniu UT przez pewien czas nadal slysze muzyke z UT ! Dlaczego ? i jak to zmienic ?
Użytkownika GL_PIRO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 18:05   #2
Dreedzik
Can You Dance To My Beat?

Dreedzik - Awatar

Na forum od: 29-08-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 40
Dreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;pDreedzik - cham i świnia ;p
tesh tak mam - po prostu wyłącz myzuke z gry :P ja gram z samymi dźwiękami tera :P
The Soul , The Mind , The Body , The Possitive , The Negative , The Proton , The Neutron , The Electron , The Ying , The Yeng , The Yang , The Sun , The Moon , The Star , The Man , The Woman , The Child , The Father , The Son , The Holy Spirit , The Past , The Present , The Future , The Future , The Future , The Future , The Future , The Future , The Future , The Future (...)
Zarejestrowano: 06-01-2002
2722097
Użytkownika Dreedzik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 18:28   #3
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1367
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
dzwiek z ut nie wylacza sie rowno z gra , tylko troche pozniej ...
btw. problem byl juz walkowany
Stare 07-02-2003, 19:56   #4
PanKuleczka
Guest

ale Piro musi mieć odpowiedź personalną, tak samo jak z vsync'iem i klatkami :P
  Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 20:12   #5
Sami
dT for ever

Sami - Awatar

Na forum od: 06-05-2002
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 55
Sami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizasta
masz za wolna karte dzwiekowa w porownaniu z prockiem

Użytkownika Sami nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 20:48   #6
GL_PIRO
Say My Name Bitch

Na forum od: 30-09-2001
Miejscowość: wawa
Rep P0wah: 1611
GL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizastaGL_PIRO - masta of dizasta
ja pierdzile ! przeciez po to jest forum POMOC zeby ktos mi pomogl a nie zebym zapierdalal po postach z 92 tylko odrazu mial odpowiedz ! wiec ssijta ! jak niechcesz mi pomoc ! to tego nie czytaj PROSTE !

WSZYSTKIM KTORZY MI POMOGLI I ODPOWIEDZIELI NA MOJE PYTANIE DZIEKUJE ! ! ! ! ! ! !
A RESZTA CO SIE CZEPIAJ NIECH SSSIJE !
Użytkownika GL_PIRO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 20:51   #7
Nokturn
Registered User

Nokturn - Awatar

Na forum od: 05-08-2002
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 0
Nokturn - gdyby nie kiła byłaby miłaNokturn - gdyby nie kiła byłaby miłaNokturn - gdyby nie kiła byłaby miłaNokturn - gdyby nie kiła byłaby miłaNokturn - gdyby nie kiła byłaby miłaNokturn - gdyby nie kiła byłaby miła
nie denerwuj sie piro , zlosc pieknosci szkodzi .....

/pozdr
Użytkownika Nokturn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 21:53   #8
Mephisto
Mephisto - Awatar

Na forum od: 22-11-2002
Miejscowość: wrocław
Rep P0wah: 38
Mephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;pMephisto - cham i świnia ;p
Cytat:
Wysłane przez: GL_PIRO
ja pierdzile ! przeciez po to jest forum POMOC zeby ktos mi pomogl a nie zebym zapierdalal po postach z 92 tylko odrazu mial odpowiedz ! wiec ssijta ! jak niechcesz mi pomoc ! to tego nie czytaj PROSTE !

WSZYSTKIM KTORZY MI POMOGLI I ODPOWIEDZIELI NA MOJE PYTANIE DZIEKUJE ! ! ! ! ! ! !
A RESZTA CO SIE CZEPIAJ NIECH SSSIJE !

i to jest prawda ktos sie chce o cos zapytac normalnie a tu go wszyscy jada
Użytkownika Mephisto nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2003, 22:23   #9
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2183
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
http://forum.unreal.pl/showthread.php?s=&threadid=4971

Do poczytania matiii, Piro i inne lesne stwory

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości