unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Forum Dyscyplinarne

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 26-09-2005, 20:27   #1
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Na forum od: 15-03-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
Exclamation UTDC znow NAWALA !!

Siema.Od jakiś 2 dni wywala mi niby czit o takiej tresci :

[UTDC] You have been kicked because a cheat have been detected
[UTDC] Your computer memory is corrupt.Try restarting UT to solve this.
[UTDC] 41-stopni-goraczki have been kicked because of corrupt memory

Restartuje UT i nic nie pomaga :/ restartuje kompa i rowniez nie pomaga ;/ nie mozna wywalic tego UTDC z serwow ? To nie lapie cheaterow tylko przeszkadza w grze .. nie mowie tak bo mi to przeszkadza i chce zeby to wyrzucic ale kilku osobom tez to wywala a nie cheatują ;/ Wie ktos jak to naprawic ?
Użytkownika Fighter nie ma obecnie na forum  
Stare 26-09-2005, 20:34   #2
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7812
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
podaj moze na jakim serwie Cie wywala
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum  
Stare 26-09-2005, 20:37   #3
solex
pokerstars.com

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: rotterdam
Rep P0wah: 1756
solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
zapewne kolejny bug...jesli nie czitujesz to sam o tym wiesz i niepowinienes sie o to klucic ze Cie wywala trzeba byc pewien swego
Użytkownika solex nie ma obecnie na forum  
Stare 26-09-2005, 20:51   #4
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7540
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
Cytat:
solex pisze:
zapewne kolejny bug...jesli nie czitujesz to sam o tym wiesz i niepowinienes sie o to klucic ze Cie wywala trzeba byc pewien swego
i co to wnosi do tematu ? przeczytaj sobie post dreama pare razy i wtedy sprobuj napisac cos madrego, bo jak narazie to ci to nie wychodzi...

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum  
Stare 26-09-2005, 21:08   #5
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
Na LYONIE .. solex .. buba ma racje :P niby jaki miałby być to cheat ? jakis nowy ? computer memory xD ? raju ja do ciebie z prosba ;P wywal to UTDC :P
Stare 26-09-2005, 22:15   #6
lehre
CBR 929 sc44 Fire Blade

lehre - Awatar

Na forum od: 25-03-2005
Miejscowość: Czeladź-Piaski
Rep P0wah: 996
lehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizastalehre - masta of dizasta
a ja sie nieprzejmuje mi to wywala co 10 raz jak wchodze na serv -=b.e.s.t=- i widze tez duzo osob co im to wywala przydalo by sie wywalic to utdc :]
Stare 26-09-2005, 22:27   #7
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 291
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
mnie wywala z strefy gier @ neostrada.pl ! Non stop próbuje wejść próbuje wszystkiego programy wyłączam i nic nadal nic! Nawet Firewalla wyłączyłem! I nic z tego. Uruchamiałem komputer od nowa uteka też reinstal ut nic nie dał. Jedynie coś musi siedzieć w moim ip! Więc prosiłbym o jakieś wskazówki zamiast pisać nie pograsz itd. :/ Bardzo prosze gdyż tam dużo osób gra a ja wcale nie gram a najnowsze uTDC jest wrzucone a wyrzucic nie mogą. Prosiłbym o głos speców od tego i nie tylko - rady rady ale ut wylaczalem kompa tez i wszystko reinstalowalem i nadal to samo.

GG: 5247979
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum  
Stare 26-09-2005, 22:35   #8
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7812
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
|)00|)3|< pisze:
mnie wywala z strefy gier @ neostrada.pl ! Non stop próbuje wejść próbuje wszystkiego programy wyłączam i nic nadal nic! Nawet Firewalla wyłączyłem! I nic z tego. Uruchamiałem komputer od nowa uteka też reinstal ut nic nie dał. Jedynie coś musi siedzieć w moim ip! Więc prosiłbym o jakieś wskazówki zamiast pisać nie pograsz itd. :/ Bardzo prosze gdyż tam dużo osób gra a ja wcale nie gram a najnowsze uTDC jest wrzucone a wyrzucic nie mogą. Prosiłbym o głos speców od tego i nie tylko - rady rady ale ut wylaczalem kompa tez i wszystko reinstalowalem i nadal to samo.
Na tym serwerze sa troche dziwnie zabezpieczenia poustawiane wiec to nie Twoja wina. Poza tym i tak nic nie tracisz :

weapon stay - True
noPowerups - True
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum  
Stare 27-09-2005, 09:30   #9
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5519
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
Eh ja mam znowu hooka;/ Wchodze i raz sobie pogram a raz wywala , coś w stylu co miał hero .Wezcie cos z tym zrobcie;]
][rozbojniczka Dziś o 21:39
chłopie nie znam Cie ale wiem co masz w domu i w jakim kącie leży
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum  
Stare 27-09-2005, 09:30   #10
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Ej piszcie na temat pls bo narazie 8 postow i nie ma odpowiedzi na moje pytanie ?
Closed Thread

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości