unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Forum Dyscyplinarne

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 27-09-2005, 09:49   #11
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Na forum od: 15-03-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
Chyba juz wiem czemu mi blad wyskakuje wszedlem dzis bez tweak i mnie nie wyrzucilo ;P jeszcze dzis chyba bedzie mozna zamknac temat ale jeszcze nie kasowac :P
Użytkownika Fighter nie ma obecnie na forum  
Stare 27-09-2005, 10:42   #12
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
A jednak nie :/ wszystko mi śmiga ok jeżeli jestem SAM na servie a jak wejdzie ktos to BAH :/ jak to naprawic ? :> wyrzuccie to z tego serwa
Stare 27-09-2005, 16:18   #13
Projectt
Gan[g]sters

Projectt - Awatar

Na forum od: 24-12-2003
Rep P0wah: 1124
Projectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizastaProjectt - masta of dizasta
Tego się chyba nie da naprawić i sam widze spamujesz :> mogłeś nawet tego tematu nie zakładać po już kilka takich było i nic się nie dało zrobić ani Raju/ktoś z best nie chciał się pozbyć tego UTDC .

Later

''Wstań i walcz, to Twoje życie, Twój największy skarb'' (c) Marek Piotrkowski
Użytkownika Projectt nie ma obecnie na forum  
Stare 28-09-2005, 01:01   #14
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

ale takie cos 1 raz widze lol :> nie da sie tego naprawic ? chyba cos nie tak z moim kompem albo konfiguracja .. ;] a nie z UTDC (tez szaleje ale ten blad mam tylko ja)!!!!!!!!
Stare 28-09-2005, 01:06   #15
Gelek
|K|ill=GeleK=|B|ill

Gelek - Awatar

Na forum od: 29-12-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 333
Gelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizasta
Dream ale tu nie ma co naprawiac na tym serwerze jest poprostu UTDC które ma bledy. Powiedz jeszcze czy to Ci wyskauje za kazdym razem czy tylko powiedzmy za pierwszym albo 3 pierwszymi probami polaczenia sie z serwerem?
Stare 28-09-2005, 01:51   #16
radio
Saturnine@Gelidra

Na forum od: 07-05-2002
Miejscowość: Gelidra
Rep P0wah: 2738
radio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizastaradio - masta of dizasta
rozwiazanie jest jedno. Nawet w cb juz sie pokapowali i oficjalnym UTDC na najblizsze puchary na 95% bedzie UTDC 1.6b wywalcie 1.7 z serwerow - wiecej w nim bledow niz dziajacych funkcji ;x
Użytkownika radio nie ma obecnie na forum  
Stare 28-09-2005, 13:47   #17
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Za kazdym razem !! obecnie nie ma chyba zadnych serwow TDM procz LIONa z normalnymi warunkami ;] chyba że jest jakiś o którym nie wiem :P to pls podać
Stare 28-09-2005, 15:09   #18
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7812
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
chyba 16 bez "b" - Robus pisał o tym bugu - odpalony proces z nazwą "hook" i lecisz z serwa.
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum  
Stare 28-09-2005, 15:11   #19
YooDash
Moderator

YooDash - Awatar

Na forum od: 30-10-2002
Miejscowość: Krakow
Rep P0wah: 1741
YooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizasta
zamykam ten "maslo maslane" topic utdc jest zwalone ale i tak bedzie na serkach - trzeba poczekac az zrobia nowe, mniej zwalone

#ut.hq gg:4727075 email: yoodash@unreal.pl
Użytkownika YooDash nie ma obecnie na forum  
Closed Thread

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości